Klozet Takm yapm

CANIM TÜYLÜLERİN UZUN OLNALRINDA 2CEŞİT VAR BİRİ SIK TÜYLÜ DİĞERİ SEYREK BENİM ALDIGIM UZUN VE SIK TÜYLÜ OLAN

BİDE BUNKLARIN KISALARI VAR HIRKA FALAN ÖRÜLEN

HEPSİNİ İŞİLE ÖRDÜM ÖNCE TABANI ÖRDÜM SONRADA ÜSTÜNDEKİ ÇİÇEKLERİ ŞİLE ÖRDÜM VE DİKTİMkaydirigubbakcemile3

Daha önceleri üyelerimizden tek bir konu açıp orada emeklerini sunmaları yönünde istekte bulunmuştuk..Zira Kendi El Emeklerimiz bölümü her yeni konu için çok uzayıp gidiyor ve takip etmek zorlaşıyor..
Sizden ricamız bir konunuzu seçip el emeklerinizi ordan sunmanızdır.Herşey daha temiz ve düzenli bir forum adına.
Kolaylıklar diliyorum.

canım ben bunun daha renklisini yaptım 6 sendir kullanıyorum hala ilk günkü gibi tüyleri olsun görünümü olsun istersen altına halı kaydırmaz dikiliyo ama ben dikmedim

Tirtilcigim elcaaaazina saglik kaydirigubbakcemile5
Bende bitirdim sonunda benimkide cimen yesili, yeni evime geceyim kullanirim artik kaydirigubbakcemile2

Gerçekten muhteşem olmuş bende yaptım zeminim beyaz simli tüy ipten üstündeki o çiçekleri nasıl yapabilirim hiç bilgim yok ama hoşuma gitti biraz bilgi verebilirmisin rica etsem .yerimseniben

Ellerine sağlık arkadaşım. çok çok gzel olmuş bayıldım bende. bunun tek renk olanlarını görmüştüm ben . ama buna bayıldım. bende yapmak istiyorumda . altı basit ama çiçeklerini nasıl yaptın paylaşırmısın lütfen . ayrı örüp diktim demişsin ama çok anlayamadım ben . çiçek yaprak şekillerini nasıl verdin. ayrıntılı anlatırsan çok sevinirim. şimdiden saolasın.

çiçeği 4 ilmekle basladım 8 ilmerge kadar artırdım sonra 3 sıra 8 ilmek ördüm sonra gene keserek 4 düşürdüm teke tek ördüm yana koyup birleştirdim

wawww süper yaa bayıldım resmen ama ben şiş işinden anlamıyorum..
yapmayı çok isterdim ama ona sıra gelene kadaaarmafoldumben
emeğine yüreğine sağlık cnmm

bende elimdeki örgü bitince başlıycam ama ben banyom için daha uzun yapmayı düşünüyorum paspası

ne kadar para gitti acaba ????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…