Kocaeli'de Kadın Doğum Doktoru Arıyorum

Ewet cnm çok haklısın devlet hastaneleri yoğunluktan dolayı fazla ilgilenmiyor,ilgilenemiyor..sen yinede izmitte başka hastanelerede bi bak cnm.hangisi mantıklı gelirse 1 kez daha denersin..

MADEME cnm önceki yazında konak hastanesi için ihtiyaca tam cvp veremiyor demiştin.şimdide tavsiye ediyorum diyorsun,anlayamadım..

slm arkadaşlar gonaphane tedavısı yapıcak funda hanım eğer bu ay hastalanırsam sızler bu ilacı kullandınızmı hiç

slm arkadaşlar gonaphane tedavısı yapıcak funda hanım eğer bu ay hastalanırsam sızler bu ilacı kullandınızmı hiç

canım ben fostimon kullanmıştım.150 ml sen aşılamamı olcan.:uhm:

canım bılmıyorum valla napıcak doktor.bana adetın 3.gunu gonaphane baslarız yumurta takıpı yapıcam dedı sanırım ilişki takvımı verıcekmiş.bakalım nolacak gecen ay13nde olmuştum

Ben de oğlumu Mehmet Atamanla doğurdum. Oğluma hamileyken 2 kez düşük tehlikesi geçirdim. 2 defasında da yerinde müdahale ile verdiği doğru ilaçlar ve tavsiyelerle iyi bir şekilde sonuca ulaştık. Tabi öncelikle Allah-u Teala nın takdiri ve yardımıyla oğlumuz dünyaya geldi. Ama Mehmet Atamana da tecrübesizlikle haftada bir bile gittiğim oldu karnım kaşınsa gidip soruyordum. Ama sık gidince durumum ciddi de olsa yada hemen sorup çıkacak da olsam sadece 1 defa muayene ücreti alıyordu. Bana kalırsa tek negatif yanı çok müşterisi vardı ve her müşterisiyle uzun uzadıya konuştuğu ilgilendiği için randevu saatinde gittiğin halde bazı günler 1 saate kadar bekleyebiliyordum. Şimdi tekrar hamileyim ve Allah izin verir de devamını getirebilirsem Mehmet Beyle devam etmek istiyorum tekrar.

selamlar gnitec,ben Halil Atalaya gidiyorum ,memnunum ,ama bu biraz da doktorla aranızda oluşan sessiz iletişime de bakıyo.Bende tavsiye üzerine gittim kendisine ve onda karar kıldım.Bence işinde uzman olmasının yanında bana sempatik gelmesi,beni rahatlatması,işini sevdiğini ve bunu sadece para kazanmak amacıyla yapmadığını hissettirmesi gerekiyor.

merhaba.ben yeni üye oldum.mehmet ataman hakkında bilgi ararken bu siteyi gördüm.
bende 7 haftalık hamileyim.oğlumu funda doğanda doğurmuştum.hastaneden ayrıldığını duyunca
yeni doktor arayışına girdim.birkaç kişiden duydum mehmet atmanın çok iyi bir doktor olduğunu ve ona gitmeye karar verdim.yarın için randevu aldım.

Merhaba arkadaşlar. Yazılanları okudum... Ben de doktor arıyordum. 1 yıl önce Konak Hastanesi'nden Erkan Türköz'e gittim. Ancak pek memnun kalmadım. Çok laubali biri ve bana pek samimi gelmedi.. Cengiz Çoral'ı tavsiye etti bazı tanıdıklarım. Yuvam Akarca'da oturduğum için Alikahya Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesinde doğum yapmak istiyorum. Çok temiz ve güzel bir hastane. Bir yakınım orada doğum yaptı 9 ay kadar önce. O zaman tanık oldum. Başından sonuna kadar herşeye hakim olması ve doğumuma da girmesini istediğim için sonradan doktor değiştirmek istemiyorum. Bu yüzden çok dikkatli olmam gerek. Ancak yazılanların içinde Cengiz Bey'den bahseden kimse olmamış. Bilgisi olan var mı acaba?

cengiz çoralı duymadım arkadaşım. Ama ben de Konakta Erkan beye gidiyorum fakat ben çok memnunum.Ben de doğumumu Likahyada yapmayı düşünüyordum ama geçen günkü ölüm haberinden çok etkilendim.Ve vazgeçtim.

merhablar uzun bı aradn sonra kızlar cankat tıp merkezındekı funda doğan hanıma tedavı olm uştum 3ay klomen kullandım ve ovulasyon takıbı yaptırdım ve bıraktım 4.ay adet oldum tedavıyı bırakınca ve bırdaha ki ay hamıle olduğumu öğrendım funda hanımı tav sıye edıyorum cankat tıp merkezınde doğum yapan arkadaşlar varmı acab emnunlarmı merak edıyorum şimdi bebişim 6haftalık bu arada

merhaba hanımlar aralık ayında doğum yaptım bir sürü doktor dolaştıum araştırdım eğer maddi durumunuz iyiyse semih beye gidin ünv de gidicekseniz aydın beye gidin devlette gidicekseniz asla halil atalaya gitmeyin ben ona gittim ilk başlarda hiç memenun kalmadım sonra ünv hastanesinde aydın beye gittim doğumada girdi sezeryan oldum ben problemli hamileliklerde semih beyde aydın beyde çok iyiler ben çok araştırdım bilginiz olsun

inci çavuşoğlu akademide değil özel mua. var doğum için akademiyle anlaşmalı olabilir ben hamile kalmadan önce aradığımda mua 120 tl idi ayrıca ama iki tandıgım ona gitti paragöz bir doktor üstelik normal doğumlara girmemek için elinden geleni yapıyor

akademide figen gündüze gittim ilk hamile kadıgımda kanamam vardı bana sürekli kürtajı anlattı durdu bende yine akademide Nuri Hüseyinoğluna gidiyorum kendisinden çok memnunumm

yani arkadaşım iyi bir doktor istiyorsan maddi gücünde yetiyorsa soydan işmerkezinde prof. semih özeren var mua. 160 tl

akademide nuri hüseyinoğlu
gökhan gümüştaş var gebelikte 64 tl gebelik oksa 22 tl

hayat tıp merkezinde funda salihoğlu var iki arkdaşaım ona gidiyor çok memnunlar

( bu iki arkadaşım önceden mehmet atamanın hastasıydı)

konakta gülçin hanım var başka bir arkadaşı şuanda ona gidiyor oda memnun kendisinden

bu arada izzet yücesoy ve gülseren yücesoy ben ünibele gittim izeet beye kendisini saatlerce bekledik ve sıfır ilgi dünyanın parasını bayıldım kesinlikle önermiyorum üniversitede gülseren hanıma bi akrabam dogum yaptı kızcagız ölüyomuş nerdeyse erken doğum yaptı
memnun kalmayınca başka hastaneye gitmek istediler bebek küvezde kalması gerekiyomuş ama hastanenin adı çıkıyor diye izin vermemişler
ikisinide tavsiye etmiyorum

tabi hastaneden çıkmak için 1 saat yattıktan sonra hastanede bi saatte dr aradık

ben özel hayat tıp merkezinde funda hanıma gidıyorum doktorumdan cok memnunum dogumumuda orada düşünüyorum muayeneücreti olarak 48 lira ödüyorum

s.a. arkadaşlar ben kocaelindeyim ve kocaelide kadın doğum uzmanı mehmet atamana ulaşmak istiyorum burda bi polikliniği varmı veya burda herahngi bir hastanede görev alıomu lütfen yardımcı olurmusunuz...

canım bende 3 tane doktor degiştirdim ilk baş gölcükte gittim daha sonra akademi hastanesinde nüri beye gitmiştim memnun kalmadım yine akademi hastanesinde gökhan gümüştaşa gidiyorum şimdi çok memnunum erken dogum yaptım hastanedende hemşirelerden ve doktorumdan çok memnun kaldım tavsiye ederim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…