Aile Planlaması Kocam bebek istemiyor

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Küsüp barışmışsınız, daha evliliğiniz tam oturmadı demek ki. Yaşınız çok genç, eşiniz fikrini söyleyince hemen ayrılalım demek doğru değil. Eşiniz sizden ayrı bir birey ve düşüncelerine saygı duymanız lazım. Sizin isteğiniz olsun diye onu zorlarsanız bu manipülasyon geri teper bence

Bu tüm kadınlar için geçerli değil. Ben mesela hiç çocuk istemem

Insan cocugu olsun neden istemez ya anlamiyorum zaten hemende olmiycak zaman alicak bende pkoluyum 7 yldr olmuyo benim bebegim bnce var bi hayr bunda olmamasnda acele etme uzulme zaten zar zor giden evliligin var. Sorunlariniz var acele etme derim.

Evlilik düzelmesi için çocuk yapılmaz. Kocana sarıyorsan çocuktan sonra daha fazla saracaksın. Zaten evi terketmeler filan var evliliğiniz de birde çocuk diyorsunuz. Çocuk iyi giden evliliği bile bozabiliyorken hemde

İyi giden bir evliliğin olmaması eşinizin isteksizliğine en büyük etken..önce tanıyın birbirinizi..keşfedin..gezin tozun hayatın ve birbirinizin keyfini çıkartın..adam hazır değilim diyor neden baskılıyorsunuz anlamadım..
O istemeden hamile kalırsanız çok yıpranırsınız hamilelikte psikoloji falan kalmıyor eşinizde istemedeği için size destek olmayacak ve dahada yıpranacaksınız ..bebek doğunca dahada zorlaşacak herşey göze alıyormusunuz gerçekten o kadar güçlümüsünüz?
Daha çok gençsiniz belliki erken evlenmişsiniz..çevreye kulak asmayın en az 30 yaşına gelmeden de çocuk falan düşünmeyin..nacizane

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…