Kocam beni boşuyor

Yıllarca da beslemedim onun şöyle bı huyu var gidiyo calisyor 5 6 ay geliyodu eve şehir dışına falan gidiyodu

Adam sen evde otur çıkma ben arada gelirim demiş, daha ne derse ikna olacaksınız ikili hayat yaşamak istediğine acaba? Bu lafı duyduktan sonra acabalarda dolanıyorsanız pekala kabul edip susup oturmuş oluyorsunuz.

Adam sen evde otur çıkma ben arada gelirim demiş, daha ne derse ikna olacaksınız ikili hayat yaşamak istediğine acaba? Bu lafı duyduktan sonra acabalarda dolanıyorsanız pekala kabul edip susup oturmuş oluyorsunuz.
Ya arkadaşlar ben SMDi evde bile kalmıyorum allha aşkına ya zaten kabul etsem gider oturur sineye ceker bosanmasini kabul etmezdim ya yapmayın şunu ya allhim yarrabil o onun düşüncesi benim degil

Ya arkadaşlar ben SMDi evde bile kalmıyorum allha aşkına ya zaten kabul etsem gider oturur sineye ceker bosanmasini kabul etmezdim ya yapmayın şunu ya allhim yarrabil o onun düşüncesi benim degil
Tane tane anlatın. Adam geldi size bu teklifle, sizin tepkiniz ne oldu, ne dediniz bunun üzerine neler yaptınız?

En son görüntülü aradı annesi babsida yanımda neyse açtım tlfnu babası falan konuştu işte kizdilar falan sonra kadından bahsetti konustugm bir var dedi.. bende tamam o zaman gel ordan bosanalim ama evi bana verirsin dedim sonra o da tapu gene bende kalsın sen otur orda annen babanda gelsin birlikte oturun dedi bende ne işim var dedim sonra işte bnde gelirim arada dedi bende kızdım ettik olay bu yani adamın kendi pişkinligi kendisini utanmaz olunca ar damari çatlamış herşeyi çok raht konusabiliyor

Bu adamın bu kadar pişkin olması sizi tanıdığından gibi geliyor bakınca. İlginç bir şekilde ikili hayatının bir parçası olmayı kabul edeceğinizi düşünmüş. Siz bi düşünün bakalım ben bu adama bu kadar yüzü ne ara verdim diye. Çünkü sizden çok emin duruyor.

Belkide haklısın iyi niyetimden dolayı o sekilde dusunmus olabilir ama yanlis düşünüyor

Belkide haklısın iyi niyetimden dolayı o sekilde dusunmus olabilir ama yanlis düşünüyor
Ben sadece bir an önce gelsin bosanal bende kendi yoluma bakiyim memlekete gidiyim

Herşeyi geçtim beni herkesin içinde rencide , gururumu ayaklar altına alacak, daha ağzıyla kuş tutsa geri dönüşü olmaz. Koşa koşa soluğu mahkemede alırdım.

Hukuki hicbir hakkiniz yok. Calismayan bos beleş bi tip. Anlasmali bosanin gitsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…