Kocam benimle neden birlikte olmuyor ?

Konuşuyorum söylüyorum niye evlendik diyorum niye cinsel ilişkimiz yok diyorum acıyor diyor sürekli yapınca yanıyor diyor ztn ustelemiyorum artık da yoruldum hazırlanıyorum eve gelme saatine doğru geliyor öpüyor sonra yorgunum
acıyor nedir ya hadi kadın olsa neyse ney acıyacak eşinizin umarım cinsel yönelimi farklı değildir

Yani birbirimizi seviyoruz ilgili bana öyle bunu biliyorum ama cinselik yok sevgi var onu biliyorum görüyorum
Evlilikde cinsellik olmazsa o evlilik zaten evlilik degilki kardeş ilişkisi olur.Seni seviyorum ama cinsellik istemiyorum o zaman neden evlendi ki seninle?Ya kocanda sorun var.Yada seni sevmiyor arzulamıyor.Normalde karı kocalar haftada 2 3 kez beraber oluyor yeni evliler daha çok.

Evlilikde cinsellik olmazsa o evlilik zaten evlilik degilki kardeş ilişkisi olur.Seni seviyorum ama cinsellik istemiyorum o zaman neden evlendi ki seninle?Ya kocanda sorun var.Yada seni sevmiyor arzulamıyor.Normalde karı kocalar haftada 2 3 kez beraber oluyor yeni evliler daha çok.
Sevgi var onda şüphem yok direk eve gelir yardım eder küfürü vurması asla yoktur ilgilenir mutfakta yardım eder gezdirir ne istersem alır hyr demez ona yaklaştığında birlikte olmak istediğim de ona hyr der işte kalkmıyor der bazen genelde yorgunum der

Bu adam evlenmeden önce hiçmi rahatsiz olmamiş bu durumdan?Acimasi tovbe tovbe kalkmaması hic normal degil ciddi doktor kontrolu lazım.Böyle bir sorunu varsa zaten sorunu çözmemiş evlenmemeliydi.
Daha önce biri ile birlikte olmamış ilk sevgilisi benim

Daha önce biri ile birlikte olmamış ilk sevgilisi benim
Muhmetelen kendisinde bir sorun olduğunun farkinda o yüzden sevgili falan işlerine girmemiş hiç.Erkekler cinsel sorunu olmasini kolay kolay kabul etmez bazilari gurur meselesi bile yapıyor sorun bende degil sende diye.🙄
Ve erkekler ne kadar da yorgun olsa cinsellik diyince gozlerini parlıyor ve hatta daha iyi hiss ediyorlar yapinca.
Eşin tedaviye ragmen yine size ilgi göstermezse o zaman gerçekten cinsel yönelimi farkli ola bilir bunu sizin için kabul etmesi zor bile olsa.😐

Muhmetelen kendisinde bir sorun olduğunun farkinda o yüzden sevgili falan işlerine girmemiş hiç.Erkekler cinsel sorunu olmasini kolay kolay kabul etmez bazilari gurur meselesi bile yapıyor sorun bende degil sende diye.🙄
Ve erkekler ne kadar da yorgun olsa cinsellik diyince gozlerini parlıyor ve hatta daha iyi hiss ediyorlar yapinca.
Eşin tedaviye ragmen yine size ilgi göstermezse o zaman gerçekten cinsel yönelimi farkli ola bilir bunu sizin için kabul etmesi zor bile olsa.😐
Hm evet bu konuda haklısınız tedavi olsa yine ilgisi olmasa arzulamiyor demektir bi de mesela ilişkiye başladığımız da içimde olduğu zaman 2 dk da boşaliyor 2 dk 3 defa oldu böyle çabuk bosaliyot

Hm evet bu konuda haklısınız tedavi olsa yine ilgisi olmasa arzulamiyor demektir bi de mesela ilişkiye başladığımız da içimde olduğu zaman 2 dk da boşaliyor 2 dk 3 defa oldu böyle çabuk bosaliyot
Erken boşalma çogu erkeklerin en büyük sorunlarından ilişkiye giremiyorlar doğru dürüst.Mutlaka en kısa zamanda ürologa gidin ve ilaç falan yazıcaktir zamanında içmesine özen gösterin.

5 aylık evliyiz nadir birlikte oluyoruz sürekli ben yaklaşıyorum kocama başım ağrıyor yorgunum çalışıyorum gibi şeyler söylüyor ben 22 yaşındayım o 28 bahane gibi resmen neden yani benimi beğenmiyorsun diyorum yok diyor ilişkimiz resmen arkadaş evliliğine dönüyor neden böyle ki bu ben ıstiyorum o istemiyor yorgun olduğunu söylüyor kendimi kötü eksik hissediyorum ne yapabilirim ne olacak böyle
libidonuz denk değil demek ki. biz de o kadarlık evliyiz her gün istiyor eşim konu yorgunluk falan değil bu başka bir şey

X