Kocam çok sinirli

benim eşimde cok sınırlıdır de yumruk ayak da ne oluyormus?parçalarım onu wallahı...sen dayak yemek ıcın mi evlendın her ne olursa olsun hemde cocukların gozu onunde yapmaması gerekıyor...psıkıyatr gıtmeyı onersen *belkı bı faydası olur

çok sağol arkadaşım. Beni anladığına sevindim. Ben olanları direk yazdım sizde okuyup karar verin diye. Ben mükemmel bir kadın değilim belkide sütten çıkmış akkaşık da değilim ama böyle şeyleri yaşamak zorunda da değilim.

gitmez ki benim yüzünden öyle davranıyomuş. Ben onu o hale getiriyomuşum.

varya cok ciddiyim adama karsı muthiş içimde nefret olustuuuu güzelim nolurrrr kendini ezdirme lütfen.

nıye önune yemek verdıgın ıcın mı?tum ıhtıyaclarını karsıladıgın ıcın mıi?anlamıyorum bunları yaa guclerı sadece kadınlara yetıyor...

o nasıl bi tavır yaaa yumruk ne demek...
abisi bişey demedimi peki kusura bakma bütün yorumları okuyamadım...
verme dicem yemek meyve vs. ama adam zaten sinirli yumrukla kalmaz bu sefer riske girme...
ama bi çözüm bul buna..
ailesiyle konuş mesela...
rezil adam...

Son düzenleme:
benim odun da sinirlidir ama senin adam aşmış artık hiçbir hatan olmadığı ve özür dilediğin halde adam sana yumruk atıyorhatan bile olsa yumruk atmak nedir yanieşin ruh hastası canım düzelmez sanmamboşanma kararı almışsın sanırım en doğrusunu yapmışsın hakkında hayırlısını diliyorum canım

cnm çok üzüldüm yaşadıklarına..bende evliliğim boyunca yaşadım bunları eski konularıma baktığında görürsün
ilk evlendiğimiz sene herkesin gözü önünde saçımdan çekip yere çarpmıştı beni,nedenide ona ailesinin yanında trip yapmammış sonra birgün alışveriş yaparken ısrarla birşey almak istdim oda almadı bende yine surat astım diye arabada tartıştık sonrada tekme tokat dövdü beni ve ben her seferinde boşanmak istediğimi söyledim yaşım 19 du daha ama yalvardı yakardı bidaha yapmayacağna söz verir ikna ederdi
amaaaa bunları yaparkende şöyle savunurdu kendini''BANA BUNLARI SEN YAPTIRIYORSUN''
tabiki bitmedi şiddet ama boyut değiştirdi ben artık hiç bişey söyleyemeyn,kendini savunamayan biri oldum çıktım..özgüvenimi kaybettim
çünkü tartışsam mutlaka vuruyor yada kendine zarar veriyordu sinirlerine hakim olamıyordu
çok defa psikolağa gitmeyi önerdim ama cevap hazırdı''BANA BUNLARI SEN YAPTIRIYORSUN''
böyle ruh hastası insanların bahaneleri herzaman vardır,kabul etmezler hatalarını,hep sen hatalısındır
sen kendine olan güvenini tamamen kaybetmeden,çocuklarına kaliteli bir yaşam vermek için ya eşini tedavi olmaya ikna et yada kurtul

canım sanki benim kocamdan bahsediyorsunuz. tam anlamıyla benim kocam. inanamıyorum. aynı o.... ama o bana hiç yalvarmadı...

abisi konuşmuş. niye böyle yapıyorsun çocukların psikolojisinimi bozmaya çalışıyorsun demiş. oda demişki abi bana cevep veriyo demiş sinirli bir şekilde.

tabi canım ona cevap vermiceksin ne yaparsa yapsın susacaksın adam haklı zaten erkeklerin önüne yemeğini koy, çayını yap, ihtiyaçlarını karşıla , hoş tut ama hiçççç konuşma cevap verme iyisin allah allah robot alın o zaman kardeşimmmm

Bazi yorumlara bakiyorum da..bazi insanlar bosanmayi ne saniyorlar acaba? Bosanma tamam zor bisey, kimse istemez,ama insnain canindan korkmasindan daha mi kötü ya ?? Yani sen dayak ye, hayatin bitsin sifirlansin ama yine bosanma aman, devam etmesi lazim her evliligin cünkü!! Bu kafa yüzünden zaten her Allahin gunu gazetelerde kadin cinayetlerini bicaklamalarini okuyoruz..

Konuyu acan arkadasim kusura bakma felaket senaryolari yazip moralini bozmak degil amacim ama 3. sayfa haberlerindeki adamlarin icinde bile senin kocandan daha saldirgan olmayanlar vardir gibi geliyor bana, yani bu bi anlik bisey, yarin Allah korusun adamin elinden bi kaza cikarsa ne olacak? 11 yil dile kolay, degismesini bekleme..Anca tedaviyle, o da kararli ve uzun süreli bi tedaviyle anca olur, kisilik bozuklugu cunku bu..Kaldi ki hatasini kabul edecek de tedaviye inanacak da..Esi ciplakken arabadan cikmiyo diye yumruklayan üstüne esine özür dileten üstüne yatagini ayiran adam mi bunu yapacak? Bosanmanin cocuklari kötü etkileyecegini söyleyerek bosanma diyen arkadaslara sormak istiyorum annesinin tekmelenisi yumruklanisini izlemek nasil etkiliyor cocuklari ? Nasil etkiledigi ortada iste 10 yasinda cocuk anne gidelim diyor, ama bazi yetiskinler anlamiyor iste hala.. Evet bosanma zor, kolaydegil, ama bazen kacinilmazdir ve ben 10 yildir artarak devam eden bir siddetten daha büyük sebep göremiyorum bosanma icin, bi kadin kucaginda bebegiyle bile dayak yiyorsa artik...

Bence arkadasim bir karar ver harekete gec..Cocuklarin su bosanma karsiti arkadasin dedigi gibi "anne bizi niye babamizdan ayirdin niye bosandin" diye hesap sorarsa "edepsizlik etme oglum annenin can guvenligini bu kadar mi kücümsüyorsun" diye cevap verirsin, komplekse gerek yok! Benim de bi arkadasim - ki onda bu kadar siddet de yoktu- 7 yasinda kizi anne bosansana demesinden sonra kararini verdi ve o karardan asla pisman olmadi hayat dolu bi insan kendisi, kizinin da masallahi var..Anasini babasini hic tanimayan cocuklar da var,senin cocuklarinin bu hayattaki sinavi da bu olacak belki,ama dünyanin sonu da degil.Yuva dedigin cocuklarin kendini güvende hissettigi yer olmali. Ama evli kalinca o cocuklarin psikolojisinin normal kalcagina da inanmiyorum,yarin onlar ergenlige girip biraz asilik yapsalar onlara da yumruklar ucusmaya baslar..Kusura bakma arkadasim cok uzattim, ne yapim sinirim bozuldu simdi.

Allah yardimcin olsun,sakin kafayla düsün bi karar ver bence artik, ama kendiliginden,yok konusarak yok suyuna giderek filan biseyin degismesini bekleme bence,gercekci degil

gerçekten çok zor bir karar ama evlenirken bir sene içinde evlendik şimdi 11 senedir boşanmaya karar veremiyorum. ne üzücü di mi? aslında evlenmek için daha çok düşünmek lazımmış. zaten ben 2 sene nişanlı kalsam evlenmezdim bu adamla.

yıllar önce konuştum ailesiyle ama ben rezil olduğumla kaldım. onlara göre eşim iyi. kaynanam kimbilir oğluma neler yaptın da oğlum bu hale geldi. yoksa benim oğlum karıncayı incitmez dedi. oturdum totomun üstüne bir güzel... ben yeni evliyken eşime birkeresinde ters konuşur gibi oldum. Annem beni hemen uyardı daha sakin konuş diye. Ama benim kaynanam olsa oğlunu uyarmaz ona göre doğru olan bu. hep beni eleştriyo e sende huyunu biliyosun sinirli işte ne yapalım diyo beni uyardığının yarısı kadar oğlunu uyarsa böyle şahlanamıycak adam amaaaa... nerdeeee....

anlamıyorum ben bu kadınları. konulara bakıyorum hem şiddete maruz kalıyorlar hem de suçluymuş gibi davranıyorlar, ne sebeple olursa olsun nasıl döven bir adam (hem de çocuklarının akrabaların yanında) haklı olabilir!! daha bugün tv de 2 tane eşi tarafından katledilmiş kadın haberi var. eğer şiddete ses çıkarmazsanız artarak devam eder. adam sizi dövsün siz meyvesini yemeğini önüne koyun. oh ne ala memleket bu adama.

yazık bak adamı ne hale getiriyormuşsun, bu adam bulmuş senin gibi çaresiz bir kadını ezip duruyor, sonrada seni suçluyor,artık aç gözünü ve ne pahasına olursa olsun bir daha dayak yeme, evet gerekiyorsa senden kurtar onu ,bakalım ne yapıyormuş. hemde hayvanlaşmak zorunda kalmaz.

bu kadınların oğullarıda zaten hep kanatsız melek oluyorda kötü kadınlara düşüyorlar, yetiştirdikleri adama şöyle dönüp bir bakmıyorlar. gerçi analarına bak oğullarını al. birdaha evlenirsem annesini iyice tanımak isterim yada hiç görmemek.

abisi konuşmuş. niye böyle yapıyorsun çocukların psikolojisinimi bozmaya çalışıyorsun demiş. oda demişki abi bana cevep veriyo demiş sinirli bir şekilde.

cevap vermemişsinki özür dilemişsin, o kafaya koymuş seni dövmeyi bahaneside hazır manyağın, allah aşkına bir gün sen al eline bir sopa yermisin yemezmisin döv şu adamı, nasılsa olucakların önüne geçilmiyor enazından için rahatlar. sonrada annesini çağır deki napayım çok sinirlendim haketti, eğer şuuru yerinde iken yapamam diyorsan tenhada savunmasızken kıstır, içki içir sarhoş et yada ilaç ver ama hırsını al bu psikopattan

Geçenlerde biyerde okumuştum. Eşi tarafından şiddete maruz kalan ve sürekli eleştirilen kadınlar zamanla bunu hakettiklerini hatalı olduklarını düşünmeye başlıyorlarmış. Yoksa sende mi böyle düşünüyorsun. Çünkü şiddet gördüğün halde adamı balla bademle besliyorsun. Sana nasıl vurur buna ne hakkı var. Vicdansız... Ben nasıl davransan nasıl olur bilemem yaşamadan bilinmez ama böyle insanlar iyilikle güzellikle yola gelmez diye düşünüyorum. Burnu sürtülmedikçe kıymet bilmez bence.

Yumruk ne demekti? Sen hatirladiktan sonra cevap yazayim üstüne birde meyvesini sebzesinimi hazirladin...

seni iyice ezmiş, sindirmiş.. böyle psikopatlar karşısındakinin kendini suçlu hissetmesini sağlıyor.
sen bu insandan ayrılırsan bir kaç ay sonra kendine gelirsin, hep kendine kızarsın bunca sene niye çektim bu insanı diye..

ezdirme kendini lütfen bu kadar..
ailene söyle yaptıklarını.. birlikte bir karar vermeye çalışın. baban falan konuşsun, bir daha yaparsan alırım kızımı vs. desin.
iyice kendnini bir şey sanmış.
sen böyle yaptıkça kendini daha çok bir şey sanmaya davam ediyor ve seni suçlu kendini haklı görüyor. yani kendine kötülük yapıyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…