Kocam çok sinirli

bence hiç evlenmemeli böyle erkekler. ana kuzusu zaten çıkması anasının koynundan...

ben sana bu konu da yardımcı olurum... işleyiş ve neler yapman hakkında

Tabi ki çok sevdin, çabaladın, zaman zaman görmezden geldin, zaman zaman kulak ardı ettin.. Ama inan hayat çok kısa.. Derler ya, " Bir daha mı geleceğim dünyaya" diye.. Aynen öyle.. Yazık değil mi sana neden eziyet çekesin ki inan içim acıdı her yazdığını okuduğumda.. Her zaman ertafındakileri düşünerek yaşamamalısın.. Kendin için birşeyler yap, kendin için yaşa.. Ama bencilliği kastetmiyorum.. Senin bu evlilikte kendin için yapacağın şeyler insan çocuklarına da faydalı olur.. Günah değil mi kısa ömrü çileyle geçirmek.. Allah her zaman yardımcın olsun kalben diliyorum, sana güç kuvvet versin, hep hayırlı kapılar açsın.. Hem senin, hem çocukların için

canım ister istemez aklına geliyor insanın ama hep vazgeçiyorum. ama hep böyle düşünürsem belki birgün bunu gerçekleştiririm diye korkuyorum artık ALLAHIM aklımı almasın... boşanmak belki çocuklarımı üzecek ama anneyi kaybetmek daha çok üzecek. ama ben hiçbir zaman babalarından onları ayırmam. beni tanıyanlar bilir asla çirkef olmadım olamadım.

Siz zaten yeterince zarar görmüşsünüz, daha nasıl zararlı
çıkacaksınız.
Bu işin paldır küldürümü olur?
Bitti dersiniz biter!
Ayrılmak yerine intiharı dùşünmeniz gerçekten
anlam verilecek gibi değil.

Allah bin kere razı olsun... çoğu yaşadığımıda yazmadım. bu yaşadıklarım son beş seneyi kapsıyor. okadar çok ki yaşananlar. iyi günlerimde oldu ama ben çoğu zaman pollyannacılık oynadığım zamanlar. ama yaşadığım şeyler ağır geliyor artık. sonumu göremiyorum. eşim dışardan çok iyi bir aile babası çok iyi bir eş gibidir. bu sefer kendini frenleyemedi. abileri gördü ona da çok sinirleniyor.

Sen de onu başka şeylerden mahrum bırakmaya çalış bence. Her istediğini yaptığın için böyle yapıyor. Hiç ilgilenme, düşüncesiz ve ona değer vermiyormuş gibi davranmayı dene derim.
doğru söylüyorsun en sevmediği şey ailecek biryere gidildiğinde yanlız bırakılmaktır.

ne kadar alttan alırsanız adam artık alışıyor buna ne edersem edeyim tırsak diyor ve sürekli kadın gibi kendini naza cekiyor bence sizde konusmayın.bi arkadasımdan örnek vereyim onunda 3 cocuğu var yalnız arkadasımın kocası dövmezde dırdır konusur.arkadasımla zaman zaman küserler.birgün arkadasım karar almıs ve ondan izinsiz onsuz gezmelere gitmeye baslamış tabi başka kararlarda alıyor kendi yaşadıklarına göre ve uygulamaya geçmiş.şimdi eşi kendi istediği gibi davranıyormus ve mutlu huzurlu.he bir kerede ben senin sesini cekemem demiş bir kerede cocukları almadan evden gitmiş.ailesine:)))blöf yapmıs terk ettim seni diye:)sonra eşi mum gibi:)

ama iki çocuğum var darp raporum olursa babalarına vermezler velayeti. hemde o beni rezil etmek için elinden geleni yapar darp raporu olmadan birşey kanıtlayamam.

ama iki çocuğum var darp raporum olursa babalarına vermezler velayeti. hemde o beni rezil etmek için elinden geleni yapar darp raporu olmadan birşey kanıtlayamam.

peki canı abisinin seni döverken gördüğünü yazmışsın o netepki gösterdi bi şey demedimi eşine

O yaratığa hayvan demek hayvanlara hakaret olur..
Tatlım sendekii sabırda sabır taşıymış yaa.
Yorumları sıkılmadan tek tek okudum, boşanmaya karar vermiş olmanada çok sevindim, senin içinde çocukların içinde en iyisi, en hayırlısı bu emin ol..

kusura bakmayin ama dagdan inme tamda sizin esiniz icin , yumrukta ne yahu ! haksiz biri varsa oda kendisidir !!! birakin kahvaltiyi meyveyi akli basina geldin yaptigi terbiyesizligini anlasin eger anlayabilirse!!!

kesinlikle haklısın bukadarda hanzoluk olmaz ya sinirliyse sinirli iyice haddini aşmış

Arkadaşım ne diyosun, kim kimin hayatını karartıyor? asıl boşanmassa çocukların hayatı kararır. ayrıca çocukları öyle küçüktür ayrılmaya birleşmeye aklı yetmez diye görmesin kimse, onlar herşeyi görürler anlarlar hissederler. bu kadının çocuğuda anlamış ki annesine, anne biz uzun bi süre annennemde kalalım mı demiş. hem merak etme sen, hiç bi çocuk büyüdüğünde annesini sürekli döven bi baba için neden boşandın demez. ve babanın yerini anne dolduramaz demişsin ya, merak etme sen hiç, dayakçı, ruh hastası bi babanın yerini doldurmaya da, evlatlarına çok iyi bi şekilde bakmaya da bi ANNE nin gücü pek ala yeter.

onun dışında demişsin ya kadınlarda da hata var diye, peki soruyorum ve bi cvp istiyorum. üstü çıplak halde diye arabadan dışarı çıkamayıp kocasının elindeki poşeti alamayan kadının kafasına yumruk yemekdeki suçu ne? evladının öğretmeniyle konuştuğu için mecburen telefonu meşgüle düşüren ve bu yüzden evde üstüne doğru şekerlik çay bardağı vs. fırlatılan kadının bunda suçu ne? ya da yıllar boyunca dayak yiyen, hakaretler işiten, tehditlere maruz kalan, psikolojisi belkide hiç bi zmn düzelmicek şekilde bozulan annemin suçu neydi? aynı şeylere maruz kalan diğer tüm kadınların bunda suçları neydi? ne yaptılarda çocuklarının önünde dayak yemek zorunda kaldılar söylermisin bana.

peki canı abisinin seni döverken gördüğünü yazmışsın o netepki gösterdi bi şey demedimi eşine
abisi konuşmuş. niye böyle yapıyorsun çocukların psikolojisinimi bozmaya çalışıyorsun demiş. oda demişki abi bana cevep veriyo demiş sinirli bir şekilde.

sağaol canım gelişmeleri paylaşıcam.

kusura bakmayin ama dagdan inme tamda sizin esiniz icin , yumrukta ne yahu ! haksiz biri varsa oda kendisidir !!! birakin kahvaltiyi meyveyi akli basina geldin yaptigi terbiyesizligini anlasin eger anlayabilirse!!!
o hep haklı. hiç onun haksız olduğunu görmedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…