Kocam değer vermiyor

Hayır daha önce şiddet göstermedi bu ilk oldu evet çocuk var 1 yaşında 4 yıldır evliyi

Hayır daha önce şiddet göstermedi bu ilk oldu evet çocuk var 1 yaşında 4 yıldır evliyi
Bu ilk öyle mi. Tepkiniz değişik geldi.
Çocuk da varmış üzücü.
Neden böyle oldu acaba?
İletişiminiz nasıl ne yapmayı düşünüyorsunuz, sizden af diliyor mu, diler mi, dilese ne olur.
Bunlar sizin bileceğiniz iş....

siz iyimisiniz adam size surekli olarak fiziksel siddet uyguluyor siz saka olarak mi algiliyorsunuz
hangi el sakasinda parmaginin izi cikacak kadar morarir
adam hirsini alamamis sonunda kafa atmis yuh diyorum ya okuz

burnuma kafa atıp bana küfür etmesi bir oldu
Boşan boşan boşan!

Benim burda burnumun direği sızladı ya vücudum titredi okurken şiddet tramvam oldu Allah belasını versin insan gibi iletişim kurmayı beceremeyen şiddete başvuran tüm koca müsveddelerinin!

Kafa atınca orgazm mı oluyorsunuz pardonda bu ne sakinlik aloo herif size değer vermemekle beraber şiddet uyguluyor daha hala götünü kaldırmıyım planlarındasınız.

Karşısında boksörmü var karısımı var siz trip atın o kafa atsın-Allah da akıl fikir versin

Elimden birşey gelmiyor daha önce çok kez terk ettim ve arkadaşımın evinde kaldım ailem yok tekim anladınızöı

Yerinizde olsam bu olayın üstünü asla kapatmazdım darp raporu almaya gidebilirsiniz, eşim benim bir defa kolumu sıkmaya kalkmıştı asla yutmadım hemen rapor aldım, en azından bununla korkutabilirsiniz, böyle yaparsanız umarım olmaz ama devamı gelir gibi

Elimden birşey gelmiyor daha önce çok kez terk ettim ve arkadaşımın evinde kaldım ailem yok tekim anladınızöı
Demekki şiddet yeni değil arkadaşım iyiliğini istiyoruz daha kaç kadın bir şerefi bozuk yüzünden ölecek kaç kadın toprakta çürüyecek.

Okadar saçma yazmışsınızki ne yapsam trıpmi yapsam bilmem ne benim eşim bana kafa atacak ben onun kafasını s…. Kerim

Trip atıyor dediğinize göre buna benzer durumlarda yaşadınız daha önceden. Hala susuyor oluşunuz çok garip gerçekten.

Ayy.. neeee? Nasıl ya? Kafa mı attı? Nedir bu sokak kavgası mı. Önce siz bi kendinize değer verin lütfen ya.. yazık.

Sizinle ilgilenmeyen vakit geçirmek istemeyen eşinizi bırakıp,bir birey olduğunuzu hatirlayip sosyal bir çevre edinmekle başlayabilirsiniz

Bir psikolog görünün şiddete maruz kalmış olan SİZSİNİZ! Böyle adamlarla vakit geçirmeyin konuşmayın, cani adam sizi onun hizmetçisi değilsiniz kendinize değer verin, size ŞİDDET uygulanmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…