Kocam değer vermiyor

Hayvan gibi süsmüş.İnsan gibi iletişim kuramayan adama.Ne sanıyo kendini.Yemin ederim neyse susuyorum...
Değiştiremiyorsun bu zihniyeti işte çatlıyosun anca karşısında, birgün umarım kadınlarımız kendi değerlerini anlarlar çok geç olmadan.

İnşallah.. Aşağılık mahlukla aynı çatı altında yaşayınca kadınlarımız bu tip erkeklerin istismarını normal görmeye başlıyo.Seviyor aslında bana öyle geliyo sevmese benimle yatar mı ?Eve rızık getirir mi ?vs.vs.Halbuki öyle değil...İnşallah devam etmez şiddetine.
Allah fırsat vermesin.

İnşallah bacım.

Evinden çıkma onu attır polise git uzaklaştırma al. Bu son olmayacak hayatın boyunca gittikçe ezileceksin yaşın geçtıkçe daha da muhtaç olacaksın. Katlanmak zorunda kaldıkça pişman olacaksın. Korkma Allah bir kapı kapatır bir kapı açar. Aile sosyal işler bakanlığı kreş desteğinde bulunuyor çalışırsın çoçuğunla bir düzen kurarsın. Kendini ve çocuğunu kurtar.

Çok özür diliyorum bunun daha nesini düşünüceksiniz adam önce el şakasıyla patlatmış sonrada kafasıyla toslamış bildiğin şiddet

Kafa atıp kufurmu etti ve sizde ne yapacagimmi diyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…