Kocam eve gizli kamera koymus

İlk eşimden olan 16 yaşındaki oglumu da yanıma alarak ikinci evliliğini yaptım. Evden işe işten eve, sosyal hayatı olmayan, rutin hayatı seven bir kadınım. Evliliğimizin 7. ayındayız. eşim cok merhametli, sevgi dolu, fedakar ama inanılmaz supheci. Telefonuma takip sistemi kurmak istiyor. Aileden birisine gittiğim zaman onları arayıp orada olduğumdan emin oluyor. Gün içinde sürekli arıyor. Bilgisayardan iyi anlıyor ve şifre kırma üzerine makaleler okuyor. Evdeki bilgisayarin kasasının içinde gizli kamera buldum. Kamera çalışmıyor diyor ama fişe takılı ve kırmızı ışık yanıyordu. Soğudum evli kalmak istemiyorum ama çok iyi birisi onu incitmekten de korkuyorum. Önerilerinize ihtiyacım var
Adam çok iyi mi yazıyor orada :KK57:
Kötü diye tabir edebilmemiz için anormal şüpheciliği sonrası size zarar vermiş olması mı gerekiyor bilemedim.

İlk eşimden olan 16 yaşındaki oglumu da yanıma alarak ikinci evliliğini yaptım. Evden işe işten eve, sosyal hayatı olmayan, rutin hayatı seven bir kadınım. Evliliğimizin 7. ayındayız. eşim cok merhametli, sevgi dolu, fedakar ama inanılmaz supheci. Telefonuma takip sistemi kurmak istiyor. Aileden birisine gittiğim zaman onları arayıp orada olduğumdan emin oluyor. Gün içinde sürekli arıyor. Bilgisayardan iyi anlıyor ve şifre kırma üzerine makaleler okuyor. Evdeki bilgisayarin kasasının içinde gizli kamera buldum. Kamera çalışmıyor diyor ama fişe takılı ve kırmızı ışık yanıyordu. Soğudum evli kalmak istemiyorum ama çok iyi birisi onu incitmekten de korkuyorum. Önerilerinize ihtiyacım var
Yani başından itibaren yazdıklarınızın sonuna ama iyi birisi incitmek istemiyorum diye yazıyorsunuz ya ben anlam veremiyorum. Peki sizin bu ruh hastası kocanızın yaptıkları karşısında gururunuz hiç incinmiyor mu ? 16 yaşında ki oğlunuza bu durumu nasıl izah ediyorsunuz mesela ? İyiymiş . İyiliği batsın adam size güvenmiyor ve aşağılıyor. Açın gözünüzü yahu . Ayrılın

Böyle bir iyi de hiç görmedim. Adam bildiğiniz paranoyak, hepsi bu kadar. Bizim de telefonlarımızda ailecek takip sistemi var ama gerekçemiz çok başka. Kocam benim gittiğim yere telefon edip kontrol etse, evde gizli kamera bulsam pek de iyi sonla bitmez bu film. Geçmişte aldatılmış bile olsa bu yaptıklarının gvensizliğini size bu şekilde yansıtamaz

X