Kocam eve gizli kamera koymus

Birşey yakalayamadığını gördükçe daha da hiddetlenecek dozajını arttıracak. Yakalamak uğruna belki takip edecek, en ufak bir bakışı gülümsemeyi yanlış anlayacak hayatı size zehir edecek.
Sorunu sizinle değil kendisiyle ve hastalıklı biri eşiniz.
Bunu evlenmeden önce nasıl farketmediniz nasıl gizledi kendisini ?

Ayrılmaya kalkarsam da ne yapacağını kestiremiyorum

Profesyonel destek alarak onun yönlendirdiği şekilde çünkü bu normal bir ayrılık olmaz hayatında biri var , arkamdan iş çevirdin vs. diye suçlama potansiyeli yüksek bir insan. Bir psikoloğa gidip yaşadıklarını anlat ben böyle bir durumdayım ayrılığı nasıl söylemeliyim de aşağı yukarı kafasında bir teşhis oluşur neye ne tepki alacağını söyler

İyi biri falan degil.. Hastalıklı bir ruh bu.. Çocuğunu al ve git bence..

İlk eşimden olan 16 yaşındaki oglumu da yanıma alarak ikinci evliliğini yaptım. Evden işe işten eve, sosyal hayatı olmayan, rutin hayatı seven bir kadınım. Evliliğimizin 7. ayındayız. eşim cok merhametli, sevgi dolu, fedakar ama inanılmaz supheci. Telefonuma takip sistemi kurmak istiyor. Aileden birisine gittiğim zaman onları arayıp orada olduğumdan emin oluyor. Gün içinde sürekli arıyor. Bilgisayardan iyi anlıyor ve şifre kırma üzerine makaleler okuyor. Evdeki bilgisayarin kasasının içinde gizli kamera buldum. Kamera çalışmıyor diyor ama fişe takılı ve kırmızı ışık yanıyordu. Soğudum evli kalmak istemiyorum ama çok iyi birisi onu incitmekten de korkuyorum. Önerilerinize ihtiyacım var
Adam psikopat ben inanılmaz sogurdum

İlk eşimden olan 16 yaşındaki oglumu da yanıma alarak ikinci evliliğini yaptım. Evden işe işten eve, sosyal hayatı olmayan, rutin hayatı seven bir kadınım. Evliliğimizin 7. ayındayız. eşim cok merhametli, sevgi dolu, fedakar ama inanılmaz supheci. Telefonuma takip sistemi kurmak istiyor. Aileden birisine gittiğim zaman onları arayıp orada olduğumdan emin oluyor. Gün içinde sürekli arıyor. Bilgisayardan iyi anlıyor ve şifre kırma üzerine makaleler okuyor. Evdeki bilgisayarin kasasının içinde gizli kamera buldum. Kamera çalışmıyor diyor ama fişe takılı ve kırmızı ışık yanıyordu. Soğudum evli kalmak istemiyorum ama çok iyi birisi onu incitmekten de korkuyorum. Önerilerinize ihtiyacım var
Kişi kendinden bilir işi... Çok iyi biri olsa aklına kötü şeyler getirerek şüpheci biri olmazdı kusura bakmayın 🤦

Daha neler yav evde gizli kamera nedir yani eve erkek mi alacakmışsınız terbiyesize bak.Önceden aldatıldıda ondan mı böyle kafayi yedi acaba?Evde ergen oglunuz var mahrem görüntüleri olabilir.Asla kabul etmeyin böyle birşeyi.Bayan arkadaşlarınız gelmiyor mu yani ev hali rahat rahat takılır özel şeyler konuşur insan onları mı izleyecek sapık.

Bilgisayarin kasasisinin icinde kirmizi isigi yanan ve prize takili bir kamera bulduysaniz o kamera calisiyordur.

O bilgisayara neler kaydedildigine bakin. Guvenlik amaciyla mi takilmis, rontgenleme durumumu var, yoksa kiskanclik amaciyla mi kayit yapilmis. Bunu keske kayit ettigi seyleri bulduktan sonra kocanizin yuzune vursaydiniz. Telefonunuzda da takip uygulamasi olabilir, hareketlerinizi kaydeden bir uygulama olabilir (su an adini unuttum ama klavye hareketlerini kaydeden uygulamalar mevcut)

Bu arada kocaniz iyi ve merhametli degil, minareyi calmis kilifini da cok guzel uydurmus sinsi biri.
Kameranın icindeki SD kartı bilgisayara taktım içi bostu ama bir arkadaşım telefonda senkron bir uygulaması olabilir diyor. Onu kizdirmadan ayrılmaya calisicam

Gizli kameramı bu bir suç bir arkadaşın gelcek oturacaksınız oda izlicek çok kötü birşey iyi mermametli olsaydı güvende olurdu allah yardımcın olsun

Belkibs
Belki şimdi yorumlarida okuyor tövbe bismillah bu nedir beterinde beteri bu olsa gerek

Adam iyi biri olabilir ama ileri düzeyde ruhsal sıkıntıları var gibi çünkü hiç normal değil gizli kamera koyması. Bence tedavi olmasını teklif edin. Bence kendi bile kurtulsa rahatlar şüpheci yaşamak çok zor olmalı.

X