Kocam pedofil mi

Danimarka'daydı sanırım, bir baba kızını bodruma kilitleyip yıllarca t.cav.z etmişti, kızın annesi de biliyordu bu durumu. Yazarken bile zorlandım 🥺
Ülkeden emin değilim ama bahsettiğin durumu anımsar gibiyim 🥺
Adam hakkında peşin hükümlü olmak istemiyorum, hiç böyle bir şey yok diyelim, ama donsuz gezmek çok anormal bir durum.

Adam hakkında peşin hükümlü olmak istemiyorum, hiç böyle bir şey yok diyelim, ama donsuz gezmek çok anormal bir durum.
Yok ya gezen duydum bende. Evde rahat olmak adına giymeyen oluyormuş, hijyen olarak doğru değil ama erkeklerin büyük kısmı zaten hijyene önem vermiyor maalesef

Bilmiyorum burda yazıldı mi ama.Allah böyle şeylerle karşılaştırmasın . benim aklıma geldi eşinizin telefon geçmişiniz kurcaladiniz mi ensest şeyler izliyor mu?

Bana sizin eşinize bunu söylemeniz de tuhaf geldi .fikri zikri o olsa bile kimse suçunu kabul etmez 🤷🏻

Peşin hüküm vermek ne kadar yanlışsa o senin kocan, nasıl böyle düşünürsün demek de o kadar yanlış işte kuşum. Kemalim yapmaz diye diye bu duruma geldi dünya.

Yok ya gezen duydum bende. Evde rahat olmak adına giymeyen oluyormuş, hijyen olarak doğru değil ama erkeklerin büyük kısmı zaten hijyene önem vermiyor maalesef
Yok ben donsuz gezen başkaları da var diye donsuz gezmenin normal olduğunu kabul etmiyorum. Donsuz gezende vardır bi sıkıntı. Rahatlık değildir o, başka bir şeydir.

Böyle bir şeyin asla olamayacağını düşünen insanlar Narnia’da yaşıyor heralde. Bu sadece bizim ülkemizde olabilen bir durum da değil. Kahrolsun ki ensest pedofili sapıklar dünyanın her yerinde var. Daha 1 hafta önce okudum, Meksika’da 8 aylık bir bebeğe … eden şerefsizi hapishanede 70 yerinden bıçaklayıp t*cavüz etmişler.
Hepimizin temennisi hanımefendisinin kocasının öyle biri olmaması ama donsuz gezmek de normal bir davranış değil yani.
Ohhh çok iyi yapmışlar, bizim ülkemizde ise ceza almıyor onun bunun çocuklari. Daha bugün küçük çocuklara a...l yolla yaklaşıp bekaretini kaybettirmedigi için beraat alan biri ile ilgili paylaşım gördüm instada. Babası, abisi, kuzeni vs vs yapmaz diye düşünmemek lazım :KK43:

Ohhh çok iyi yapmışlar, bizim ülkemizde ise ceza almıyor onun bunun çocuklari. Daha bugün küçük çocuklara a...l yolla yaklaşıp bekaretini kaybettirmedigi için beraat alan biri ile ilgili paylaşım gördüm instada. Babası, abisi, kuzeni vs vs yapmaz diye düşünmemek lazım :KK43:
Ölmemiş de biliyor musun daha çekilecek çilesi var çünkü. Keşke böyleleri telef olup yok olsa.

Çok yakın oturan arkadaşımın iş arkadasinin başına daha yeni geldi.
Kadınla adam aynı fabrikada vardiyalı çalışıyor.
Örnek aile,temiz insanlar diyor herkes.
Pislik herif yıllarca büyük kizina tecavüz etmiş.
Sıra küçük kıza gelmiş.
Büyük kız en sonunda annesine yeter artık böyle böyle diye anlatıyor.
Kız da benim kızımla ayni yaşta 😔
Kardeşine gelince dayanamamış.
Tabii anne şok inanamiyor ama hemen şikayetçi oluyorlar.
Pislik hâlâ ceza evinde çocuklar ve anne psikolojik tedavi görüyor.
Kimse konduradi inanamadi ama ne yazık ki yaşanıyor 😞

Yok ben donsuz gezen başkaları da var diye donsuz gezmenin normal olduğunu kabul etmiyorum. Donsuz gezende vardır bi sıkıntı. Rahatlık değildir o, başka bir şeydir.
Nasıl bir tuhaflık olduğunu düşündüğünüzü bilmiyorum ama ben tuhaflık değil de rahatlık (kendilerince) ve hijyensizlik olduğunu düşünüyorum

Nasıl bir tuhaflık olduğunu düşündüğünüzü bilmiyorum ama ben tuhaflık değil de rahatlık (kendilerince) ve hijyensizlik olduğunu düşünüyorum
Onlar nasıl bir rahatlık olduğunu düşünerek yapıyorsa ben de o rahatlığı tuhaf buluyorum. Tarihin başından beri ilkel insanlar bile ilk orasını kapadığına göre vardır bir keramet.

Çok yakın oturan arkadaşımın iş arkadasinin başına daha yeni geldi.
Kadınla adam aynı fabrikada vardiyalı çalışıyor.
Örnek aile,temiz insanlar diyor herkes.
Pislik herif yıllarca büyük kizina tecavüz etmiş.
Sıra küçük kıza gelmiş.
Büyük kız en sonunda annesine yeter artık böyle böyle diye anlatıyor.
Kız da benim kızımla ayni yaşta 😔
Kardeşine gelince dayanamamış.
Tabii anne şok inanamiyor ama hemen şikayetçi oluyorlar.
Pislik hâlâ ceza evinde çocuklar ve anne psikolojik tedavi görüyor.
Kimse konduradi inanamadi ama ne yazık ki yaşanıyor 😞
Çok acı, Allah yardımcıları olsun 🙏

Ölmemiş de biliyor musun daha çekilecek çilesi var çünkü. Keşke böyleleri telef olup yok olsa.
Keşke çüklerini kesip bir taraflarına soksalar böylelerinin...🤬🤬🤬
Hatta keşke meydanlarda dar ağaçlarında sallandirsalar, çocuklara masumlara bir daha bakabiliyorlar mi bakalım...

Daha ilkokul cagindayken annem kendimi korumum için konuşurdu.
Yıllar geçti ben farkına vardım ama annem hâlâ anlatir.
Cocuklari,bebekleri korumamız lazım diye.
Otobüse binsen cocugunu kimsenin kucahina,yanına oturtma diye tembihlerdi.
Biz tedbirimizi alalım,çocuklarımızı koruyalım.
Evet delilik derecesinde değil ama gözümüzü kapatmamaliyiz.

Daha ilkokul cagindayken annem kendimi korumum için konuşurdu.
Yıllar geçti ben farkına vardım ama annem hâlâ anlatir.
Cocuklari,bebekleri korumamız lazım diye.
Otobüse binsen cocugunu kimsenin kucahina,yanına oturtma diye tembihlerdi.
Biz tedbirimizi alalım,çocuklarımızı koruyalım.
Evet delilik derecesinde değil ama gözümüzü kapatmamaliyiz.
Cemoş nerden nasıl bir tehlike geleceğini bilemiyoruz ki ya. Bu lanet olasıcalar tarihin başından beri vardı da biz bu medya/sosyalmedya sayesinde bu kadar görebildik bunları. Yoksa kimbilir ne masumlar neler yaşadı da sustu.

bu ima etmeye calistigin seyi duymak bile istemiyorum insan kizina nasil o gozle bakabilir ustelik o bir bebek oldu.
Böyle bir konuda aranızda geçen konuşma ne kadar da ponçik.
Tabii ki bu hayatta öz çocuğuna tecavüz eden babalar var ama ya anneleri susuyor ya da fark ettikleri anda çocuklarını alıp kaçıyor.
Böyle sizin gibi tetikte olayım demiyor. Hiç tanımadıkları insanlara, hiç şahit olmadıkları olaylar hakkında fikir yürütmelerini beklemiyor.
Hele ki Normal bir adamda böyle bir ithamı sineye çekmez. Sizle aynı çatı altında yaşamaya devam etmez.

Bende çok üzüldüm duyduğumda.
Gencecik kız neler yaşamış Allah kimseye yaşatmasın.
Şuan durumları çok iyiymiş o pislikten kurtulunca rahatlamislar tabii.
Ama işte bıraktığı travmalar 😏 daha da iyi olurlar inşallah. İnsanın böyle acı bir olayı çok yakınından yaşaması daha da korkunç

Cemoş nerden nasıl bir tehlike geleceğini bilemiyoruz ki ya. Bu lanet olasıcalar tarihin başından beri vardı da biz bu medya/sosyalmedya sayesinde bu kadar görebildik bunları. Yoksa kimbilir ne masumlar neler yaşadı da sustu.
Eskiden daha çok susuyorlardi şimdi çok şükür o kadar sessiz kalmıyoruz.
Ama temizlenmiyor işte.
İster anne olsun ki annelerde çocuklarına yaklaşıyor.
İster baba olsun ister başka birisi hepimiz tetikte olmalıyız.

X