Kocam pedofil mi

Eskiden daha çok susuyorlardi şimdi çok şükür o kadar sessiz kalmıyoruz.
Ama temizlenmiyor işte.
İster anne olsun ki annelerde çocuklarına yaklaşıyor.
İster baba olsun ister başka birisi hepimiz tetikte olmalıyız.

Benim de arkadaşıma babası yıllarca tecavüz ediyor. Adam gece yatağına geliyormuş. Arkadaşım korkudan en küçük kardeşini yanında yatırıyormuş. Adam o kardeşi uyandırıp diğer 2 kardeşin gözü önünde yapıyormuş yapacağını. Arkadaşım dayanamamış annesine söylemiş annesi önce inanmamış baban seni seviyor demiş ama gözlemlemiş adamı kızın yatağına giderken görmüş şikayet edip hapse attırmış. Neyse şimdi arkadaşım evli çocuklu eşine de deli gibi aşık. O günleri sanki yaşamadım diyor. Allah kimseye yaşatmasın, yaşayanı da öyle mutlu etsin ki hatırlamak aklına gelmesin.

Yanlış anlamayın ama bence sizin kuruntunuz ve bu durum pedofil demek için yeterli değil. Çocuğunuz olana kadar hiç mi kız çocuk sevmedi bu adam??? Farkedersiniz. Ereksiyon haline gelecek olursak aklına o an bişey gelmiş olabilir çişi gelmiş olabilir evet istek uyanmış olabilir. Kızım kucağındayken penisi kalkıktı eee??? Adamın yerinde olsam terslerdim sizi

Ben de oğlumu kuzenimin oğlu ile başbaşa bırakmamaya çalışıyorum mesela. Çocuğun bir yanlışını görmedim ama insan hep en kötüsünü düşünmek zorunda. Öyle lanet bir zamanda yaşıyoruz...

Son düzenleme:
Konu sahibinin olayı belirginleşmemiş bir şey,var mı yok mu bilmiyoruz ama şunu okumak ciddi anlamda psikojimi bozdu.Bu nasıl aşağılık biri ya,aklım mantığım almıyor.Belki arkadaşınız şu anda normal insanlar gibi bir hayat sürüyor ama bu tramvayı ömür boyu üzerinden atamayacak.

8 ay içinde 5 kez mi? Diyelim ki oldu, normal biri bu durumda rahatsızlık hisseder ve bebeği tutmaya devam etmez. Pedo olduğu için değil normal insan olduğu için rahatsız olur zaten

her kuçagina alica niye öyle oluyosun diye sorunca ne diyo?

Allah akıl fikir versin ben eşinizin yerinde olsa evladıma bu imayi nasıl yaparsın diyip sizi bosardim nasıl boyle birsey düşünürsünüz illaki başka bir durum vardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…