Kocam Teyzeme ok dkn!

canım ananen olduğunu yazmışsın onunla konuşsan durumları anlatsan oda usulünce teyzenle konuşur birde teyzenin evlenme durumu yokmu belki evlenip gider:kızgın:

eşinin teyzene ilgisi olduğu apaçık ortada..bunun yanısıra teyzende bu durumdan memnun gibi...ama bence en önemlisi eşinin sana canice bıçak savurması ...bence bunu daha çok düşünmen lazım canım..zaten teyzene diyecek hiçbirşey bulamıyorum ...Allah yardımcın olsun ...

bu teyzenle kocan arasında bişey yoksa bende dila değilim.. dikkat et hayatım bunların arası iyi.

bu teyzenle kocan arasında bişey yoksa bende dila değilim.. dikkat et hayatım bunların arası iyi.

Teyzesi için kıza bıçak çektiğine göre durum ciddi..

Ya anneannenle konuşucan ya da adamakıllı teyzenle..Başka yol yok..

Kocanla tekrar konuş dicem ama bıçak falan çeker yine..

Gerçi başka kadın için bıçak çeken adam için uğraşmak da ne derece mantıklı?

AÇıkÇası arkadaŞlar teyzemın evlenmeye nıyetı yok anneannem bu durumu anlayıp ÇÖzÜm yaratabılecek bırısı deĞıl. Teyzemle kıskandıĞımı konuŞtum olmadı eŞımle konuŞtum olmadı. Galıba bana yol gÖrÜnÜyor

AÇıkÇası arkadaŞlar teyzemİn evlenmeye nİyetİ yok anneannem bu durumu anlayıp ÇÖzÜm yaratabİlecek bİrİsİ deĞİl. Teyzemle kıskandıĞımı konuŞtum olmadı eŞİmle konuŞtum olmadı. Galİba bana yol gÖrÜnÜyor

canım üzülerek söylüyorum o yol sana bıçak çektiğinde görünmüş aslında

daha genceciksin bu adam şimdiden böyleyse ömür boyu çekecek değilsin yol yakınken bırak bence canım

Hiç normal bir durum değil canım.dilim varmıyor ama tehlikeli görünüyor.sanırım en doğrusu teyzenle konuşman.çünkü yaşça daha büyük ve kadın..sanırım eşine karşı ciddi bir tavır takınıp daha uzak durursa çözümlenebilir.herşey teyzende bitiyor bence.olacak iş değil.insanın sinirlenmemsi imkansız.:kızgın:

Ne kadar kötü bir durumya eşin kadar teyzende suçlu canım. Önce teyzenin kendisini bir toparlaması lazım hem sevgilisi de varmış eşinle daha niye uğraşıyorki,

allahımmmmmmmmmmmmm bende derdim var diyorum çok şükür rabbima kızım sen ne iş yapıosun bence hemen başka bi şehirde iş bul gizli gizli önce işini yerini ayarla sonrada rahat rahat bas git böyle hayvan sevilirmi bırak gitsin sanada iyi davransa neyse ona iyi sana kötü onunki p...likten başka bişi deil yani kusura bakma tutamıyorum kendimiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ama bu kadınlar nie hep ezik ya dik dur kardeşim işinde var gücünde bak hayatına yaşa gittin yerdende aç davayı rahat bırakta gö...nre girsin teyzzen sonra onlşarda olamaz bak sonra görürsün sen gene sever evlenirsin canım hem hayırlsı deil demekki kaç git bence hiç durma.....................

ne konuşması arkadaşlar bu kadın kaşar bu iş bizi aşar yani yazık kıza dul karı sevgilisi var bulmuş bide ilgiyi geri çekilirmi egosunu okşatır ay sinirden ölcam şimdi heeee getir bana sen onları kare köküne ayırıp birbiriyle çarpayım...............

Aynı konuyu 2 yere açmışsın canım.ah erkekler topiğindede var.sanırım bir derdim var bölümünde birleştirilse iyi olur.

Korkuyorum boŞanmaktan aslında onsuz yaŞamaya hazırım ama dul yaŞamaktan korkuyorum aslında . Bu arada nasıl konuları bırleŞtıreceĞım

ya diyecek birşey bulamadım cnm inan ya ..ne kadar saçma iğrenç konuşmalar hareketler bunlar..ne demek oluyormuş ya eşim teyzem yüzünden bana bağıracak bıçak çekecek onunla ilgilenecek..kusura bakma ama cnm sen necisin geç bile kallmışsın hemen tavrını koy teyzenle konuş önce.baktın olmuyo daha ciddi konuları ondan sonra eşinle konuşursun...Allah sabır versin sana cnm ve de kolay gelsinnn

senin adına çok üzüldüm bitanem senin durumun benzeride bende var benimde babam teyzemle aldatıyor annemi üstelik evli

X