Kocam Teyzeme ok dkn!

bazı erkekler şen şakrak kadınların yanında vakit geçirmekten hoşlanıyorlar. sadece arkadaslık yapıyor olabilirler, ama üstüne bıçakla gelmesi çok yanlış. yarın öteki gün seni bıçaklamayacağı ne malum? bunu iyi düşün derim ben...
bide ananenle konuşsan durumu? belki o bi çözüm bulabilir...

senin adına çok üzüldüm bitanem senin durumun benzeride bende var benimde babam teyzemle aldatıyor annemi üstelik evli

akannehirakannehirakannehirakannehir

dah neler yaa erkek milleti diyip geçerler belki ama
Kardeşin kardeşe yaptığına bakın

Yatacak yerleri yok bunlarınkötükedihüsokötükedihüso

sen neden gıdıp teyzenle barısıyorsun kı ... bırde 4 kere gıtmıssın kapıyı acmamıs hem suclu hem guclu hey allahım yaa.. bence kocanda karekrterı zayıf bırı.. severek evlenmedınızmı bu nasıl bır tavır bunasıl bır evlılık hemde yenı evlı sayılırsınız 2 yıl nedırkı..

cocugun yokken yol yakınken boşand erım ben bu adama omur boyunca guven ollmaz....

Bu erkekler kendı hanımlarına gostermesı gereken ılgıyı baska kadınlara gosterınce cok sınır oluyorummmm

kendı karısına bıcak cek elın kadınına guzel sozler ılgı alaka...

oy ya ne memlekett..

canım dunya cok kısa kımse ıcın kendını uzmeye yıpratmaya gerek yok..

teyzenle konus esınle konu duzelmeyecekse ..hayatın hakkında karar ver....

Yemişim böyle teyzeyi

Canım kayınvalideni çağır ama durumu anlatma o gözlemler zaten bazen kayınvalideler bu gibi durumlarda çözüm olabiliyor.

Bakalım annesinide boşlayıp teyzenle ilgilenebilecekmi.

Ccanimm benim yazacaklarima bilmiyorum arkadaslar katilacakmi ama senin yapmam gereken su
1.once sunu bil sen calisan ayaklari ustune basan bir insansin ,gencsin, cocugun yok bu buyuk avantajin
2 .eger icin daha rahat edecekse onlara bir plan hazirlaa ,o plan eger dedigin seyi kiliyosa bosan canim cekilmez boyle hayat :1hug:

canım arkadaşım bende aynı şüpelerlerle senelerimi geçirdim olamaz böyle bişey dedim kendimi suçladım hep böyle düşündügüm için ama malesefki şüpelerimde haklı çıktım ben annemden ve eşimden şüpelenmiştim ve gözlerimle gördüm herşeyi igreçligi lanet olsun bu hayata ALLAH yardımcın olsun seninde şu mübarek günün yüzü gözü hörmetine inşallah böyle yapanlar çabuk zamanda ve bizden uzak yerde bulsunlar cezalarını başka bişey gelmiyor elimden çünkü maleseffff ölüm bile daha kolay inan seni çok iyi anlıyorum eger imkanın varsa hiç durma bence

neeeeeeeeeeeee Anenle eşin mii fatma _angel... :S allah yardımcın olsun senınde.. suan hala evlımısın onunla..

Canım ya çok üzüldüm.Ne kadar iğrenç bir durum.Hakkaten artık ne insanlar var.Benim söyleyeceğim ortada çocuk falan da yokken o adamdan boşan bence.Resmen seni aldatıyor.Tabi kolay değil ama sonradan belki çok pişman olacaksın boşanmadım diye çünkü bunu yapan biri kim bilir daha neler yapar..Ayrıca nasıl senin üzerine bıçakla yürür!!!Bunu da düşününce kesinlikle boşan diyorum ben..Konuşmayı denedin mi peki?Niye hep teyzemi soruyorsun onun evinin anahtarı sende ne arıyo!!? diye sordun mu ne diyo beyfendi!.

ınanamıyorumm yaaaaaa ne kadar iğrençç insanlar var :KK43: Allaha bin kez şükretmemiz gerek aslında.
fatma_angel boşanmışsındır heralde ne kötü bir durum ya:KK43: Böyle bir şey olabilir mi o nasıl bir annedir ya.Allah size sabır versin.

şu an teyzeni bana verseler saçını başını yolardım kaydirigubbakcemile

sen en iyisi teyzen olcak kadınla konuş zaten kör değil yaa görüyodur herşeyi kötükedihüso

canım arkadaşım bende aynı şüpelerlerle senelerimi geçirdim olamaz böyle bişey dedim kendimi suçladım hep böyle düşündügüm için ama malesefki şüpelerimde haklı çıktım ben annemden ve eşimden şüpelenmiştim ve gözlerimle gördüm herşeyi igreçligi lanet olsun bu hayata ALLAH yardımcın olsun seninde şu mübarek günün yüzü gözü hörmetine inşallah böyle yapanlar çabuk zamanda ve bizden uzak yerde bulsunlar cezalarını başka bişey gelmiyor elimden çünkü maleseffff ölüm bile daha kolay inan seni çok iyi anlıyorum eger imkanın varsa hiç durma bence

ee peki ne yaptin
ya bvu erkekler ne kadar igrenc insanlar ya gencecik kizi dururken anasina bakmak aklim almiyor valla

canım arkadaşım bende aynı şüpelerlerle senelerimi geçirdim olamaz böyle bişey dedim kendimi suçladım hep böyle düşündügüm için ama malesefki şüpelerimde haklı çıktım ben annemden ve eşimden şüpelenmiştim ve gözlerimle gördüm herşeyi igreçligi lanet olsun bu hayata allah yardımcın olsun seninde şu mübarek günün yüzü gözü hörmetine inşallah böyle yapanlar çabuk zamanda ve bizden uzak yerde bulsunlar cezalarını başka bişey gelmiyor elimden çünkü maleseffff ölüm bile daha kolay inan seni çok iyi anlıyorum eger imkanın varsa hiç durma bence

yok canım bu kadar değildir

:1shok: :1shok: :1shok: :eek:klava: kaydirigubbakcemile kötükedihüso :kızgın:

hem teyzenle hem annenle hemde anneanle aynı anda konuş
ve teyzen eşinden uzak dursun
mümkünse o eve de gelmesin

ee peki ne yaptin
ya bvu erkekler ne kadar igrenc insanlar ya gencecik kizi dururken anasina bakmak aklim almiyor valla

peki zazacım annasına ne demeli
bu ne biçim miğdedir böyle yaa
erkek milleti için anası danası fark etmiyo demk kii
ama anneye bakarmısın yaa
özanne mi bunu yapan

X