Kocamin ilgisizliği

Underworld

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2016
8
3
34
Kızlar Merhaba aranıza yeni katıldım.Şuan gecenin bu vakti oturmuş çocuğumu sallıyorum bi yanda da yazıyorum.2.5 ay önce doğum yaptım.Bi oğlum var.Doğumum süpriz bu şekilde erken oldu.Ve ben başka bi şehirde kendi ailemin yanindayken oldu doğum dolayısıyla eşim doğuma yetisemedi.Yani eşim istemeden de olsa zor anımda yanımda olamadı.Neyse sabahına geldi hastaneye. Tabi o gelirken de rasgele annemle konuştuk,ayyy Betül, ne aldı acaba seninki dedi annem ,bende dedimki yok anne ya bişey almamış tır. Ve gerçekten de eşim beni yaniltmadi adam öyle sallanmis gelmiş ya insan bi kuru dal bişey alır ne biliyim yok ya yok yani benim eşim de. O an zaten aşırı duygusali m ,doğumdan çıkmış elim boş Karnım boş Bebeğimi kuveze koymuşlar. Anlatılmaz duygular içindeyim yani.neyse Eşimle odada başbaşa kaldık bi ara bana sorduğu şey 'ameliyatta erkek varmiydi oranı burani gördüler mi?'Allah im bi sinir oldum bi sinir oldum insan daha başka şeyler duymak istiyo ama oda yok ..Neyse o anları çok takmadim.Şimdi evdeyiz Allah razı olsun bak hakkını yemiyim bana çok yardımcı oluyo temizlik yemek vs. O yardım ettiğinde öyle mutlu oluyorum ki.Ancak benim sıkıntım eşimle ev arkadaş i hale gelmemiz. Doğum yaptığımdan beri adam elini sürmedi desem yalan olmaz.Ys diyorum beni hiç ozlemiyo musun? Cevabı' sen çocukla çok yoruluyosun bide ben yormak istemiyorum seni.Yani ben anlamiyorum cidden bi erkek o işi yapmadan nasıl duruyo ki benim eşim de düşkün dur o ise ama yok yani Bazen diyorum dünyanın en düşünceli adamı heralde ,ben yorulmiyim diyeymiş. ..Allahım napcam ben yaa..Esimden emin olmasam aldatiyo beni dicem.Yani keşke bana yardım etmese ama keşke ben onu bi erkek gibi yanımda hissetsem, kadinligimi unutcam diye korkuyom ya,kendimi çok köşeye kısmış hissediyorum.Eski gunlerimizi özlüyorum.Onunla başbaşa geçirdiğim zamanları.Ama bence tüm bunlari yeniden yapmaya çocuk engel değil olmamalı yani.Ama gelde bunu benim çoook düşünceli kocama anlat.Neymiş bana kiyamiyomus.Böyle işte kızlar suan eşimle kanka modunda devam ediyoruz,ben inek misali oglani emzir,sonra kalk ev işi yap sonra esin gelsin yemek ye ondan sonra tv karşısında uyusun.Bakalım bu döngü daha ne kadar dönecek.

Sen baslat.
Oyle isve cilve degil aktif olarak baslat.
Pas tutmustur esin. Bi acilsin sonra eski gunlerinize donersiniz :))

Bazı erkekler, dogumdan sonra anne olarak gördüğü için uzak kalmak isteyebiliyorlarmış gibi bişey okumuştum.
Ne kadar doğru bilmiyorum tabi. Geçici bir durumdur umarım eski günlerinize geri dönersiniz

Kızlar Merhaba aranıza yeni katıldım.Şuan gecenin bu vakti oturmuş çocuğumu sallıyorum bi yanda da yazıyorum.2.5 ay önce doğum yaptım.Bi oğlum var.Doğumum süpriz bu şekilde erken oldu.Ve ben başka bi şehirde kendi ailemin yanindayken oldu doğum dolayısıyla eşim doğuma yetisemedi.Yani eşim istemeden de olsa zor anımda yanımda olamadı.Neyse sabahına geldi hastaneye. Tabi o gelirken de rasgele annemle konuştuk,ayyy Betül, ne aldı acaba seninki dedi annem ,bende dedimki yok anne ya bişey almamış tır. Ve gerçekten de eşim beni yaniltmadi adam öyle sallanmis gelmiş ya insan bi kuru dal bişey alır ne biliyim yok ya yok yani benim eşim de. O an zaten aşırı duygusali m ,doğumdan çıkmış elim boş Karnım boş Bebeğimi kuveze koymuşlar. Anlatılmaz duygular içindeyim yani.neyse Eşimle odada başbaşa kaldık bi ara bana sorduğu şey 'ameliyatta erkek varmiydi oranı burani gördüler mi?'Allah im bi sinir oldum bi sinir oldum insan daha başka şeyler duymak istiyo ama oda yok ..Neyse o anları çok takmadim.Şimdi evdeyiz Allah razı olsun bak hakkını yemiyim bana çok yardımcı oluyo temizlik yemek vs. O yardım ettiğinde öyle mutlu oluyorum ki.Ancak benim sıkıntım eşimle ev arkadaş i hale gelmemiz. Doğum yaptığımdan beri adam elini sürmedi desem yalan olmaz.Ys diyorum beni hiç ozlemiyo musun? Cevabı' sen çocukla çok yoruluyosun bide ben yormak istemiyorum seni.Yani ben anlamiyorum cidden bi erkek o işi yapmadan nasıl duruyo ki benim eşim de düşkün dur o ise ama yok yani Bazen diyorum dünyanın en düşünceli adamı heralde ,ben yorulmiyim diyeymiş. ..Allahım napcam ben yaa..Esimden emin olmasam aldatiyo beni dicem.Yani keşke bana yardım etmese ama keşke ben onu bi erkek gibi yanımda hissetsem, kadinligimi unutcam diye korkuyom ya,kendimi çok köşeye kısmış hissediyorum.Eski gunlerimizi özlüyorum.Onunla başbaşa geçirdiğim zamanları.Ama bence tüm bunlari yeniden yapmaya çocuk engel değil olmamalı yani.Ama gelde bunu benim çoook düşünceli kocama anlat.Neymiş bana kiyamiyomus.Böyle işte kızlar suan eşimle kanka modunda devam ediyoruz,ben inek misali oglani emzir,sonra kalk ev işi yap sonra esin gelsin yemek ye ondan sonra tv karşısında uyusun.Bakalım bu döngü daha ne kadar dönecek.

Ilk donemler yasanabilir bunlar. Alisma sureci der gecersin. Zamana bırak...

Evde yardimci ve sana deger veriyor onemli olanlar bunlar. Şimdilik boyle guzel seylerle idare et :KK66:

Ya zaten ben istiyorum başlatmak ama eşim yok yorgun degilmisin aman canın yanmasın bilmem ne dediği için bütün şeyi bozuyo.

Valla aynı benim eşimi anlattın tek fark ben hala hamileyim. Eşimde bana çok düşkündür hiç bi iş yaptırmaz işten çıkar koşar eve gelir bir dediğim asla iki olmaz ama bizde kanka modundayız. Bu normal bişey onların da psikolojileri çok etkileniyor babalğa alışıyor şimdi seni ilk kez anne olarak görüyor alışması için Zaman ver. Herşey düzelecek eminim ama bu konuları açıp onu daha da kötü hissettirme cinsellik çok riskli bi alan biliyorsun düzelsin derken daha beter olabilir. Zaman'a bırak İman düzelecek

Canım o panikle akıl edemis olabilir hediye almayi tabi sonra alabilirdi o ayrı. .Özel hayat problemine gelince sen daha çok yeni annesin esin ilgisiz gibi gelir (babalara bir donem bebegin annesi Gözüyle bakar el suremezmis psikolojik olarak )sen zaten lohusalik dönemini yeni bitirdin hormonlar yeni duzelmeye başladı .Düşündüklerinde Haklısın kesinlikle .Bebeğini uyut eşini müsait bir gün ziyaret et .Cinsellik sadece orgazm demek değil cinsellik, sarılmak birbirinize olan bağlılığı hatırlamak için de önemli aslında tüm duyguları da barındırabilmektedir sarılmak, dokunmak vs . biraz sabırlı ol eşine onu ozledigini soyle yorgunsun derse asıl dinlenmek için sana sarılmak daha yakın hissetmek için istiyorum de .Bebeğini ģüle güle büyüt.

Bu anlayışlı modelden ben de istiyorum :KK70: saka bi yana öncelikle isminizi yazmasaydınız keşke belki bi tanıdığa falan denk gelebilirsiniz. İkincisi oğluşu uyutun ve direkt atak yapın o anlayıştan eser kalmaz diye düşünüyorum :)

Canım o panikle akıl edemis olabilir hediye almayi tabi sonra alabilirdi o ayrı. .Özel hayat problemine gelince sen daha çok yeni annesin esin ilgisiz gibi gelir (babalara bir donem bebegin annesi Gözüyle bakar el suremezmis psikolojik olarak )sen zaten lohusalik dönemini yeni bitirdin hormonlar yeni duzelmeye başladı .Düşündüklerinde Haklısın kesinlikle .Bebeğini uyut eşini müsait bir gün ziyaret et .Cinsellik sadece orgazm demek değil cinsellik, sarılmak birbirinize olan bağlılığı hatırlamak için de önemli aslında tüm duyguları da barındırabilmektedir sarılmak, dokunmak vs . biraz sabırlı ol eşine onu ozledigini soyle yorgunsun derse asıl dinlenmek için sana sarılmak daha yakın hissetmek için istiyorum de .Bebeğini ģüle güle büyüt.
Oha çok etkileyici kız bunu bi yere kaydedeyim ilerde lazım olur belki sende dinlenmek vuhhhuuuuu seni çapkın kunduz seni :KK73: Bebeğe bişey olacak diye aklı giden safkoloz babalar için güzel cümleler varsa alırım bi dal :KK22::KK22:

Sen " yoruldum,yorgunum " cumleleri kurmaktan kacin. Cunku etrafimda biliyorum cocugun ne kdr yorucu oldugundan dem vuran cok anneler var.
Yorulmadigindan, alistigindan bahset.
O " yorgunsun yaa ondan sey ettim ben" bahanesini bi kenara atsin artik.
Bahane olarak kullanamasin.
Geriside senin elinde.
Yol yap tamamdir.
Bence zamanla duzelir merak etme.

Daha 2.5 ay olmuş.O da babalığa adapte olmaya çalışıyor.Herkesin sevgi dili farklı size sevgisini ve ilgisini böyle gösteriyor.
Cinselliğe düşkünse normalde de az sabırlı olun yani.Kendince anlayışlı olmaya çalışıyor.
Hediye konusuna gelince ufak birşeyler yapabilirdi ama olmamış şaka yollu bi hatırlatma yaparak telafi ettirebilirsiniz belki.

2.5 ay gecmis anneliğe alışmışsındır.Bebekle düzeninizi oturtmuşsunuzdur eşine bunu yansıt bebegi uyuyutup beraber vakit geçirerek eşinizide bu düşüncesinden alıkoyabilirsiniz.Geri çevirmeyecektir sizi.

Lohusaligin yeni gecmis,bebeklerin ilk zamanlari zaten yorucu oluyor uykusuzluk yorgunluk vs vs biraz sabir göster cocuktan önceki gibi bir hayatiniz olmaz ama en azindan ona yakin olabilir

Doğumdan sonra bir süre böyle olması normal biz de toparlayana kadar bir süre geçmesi gerekti. Ben çocuğu uyutup yanına gidene kadar geç oluyordu. Bazen tam uyuttum diyordum o esnada uyaniyordu falan tekrar uyut Bilmem ne. Sonra düzene giriyor. Biz daha çabuk adapte oluyoruz bebeğe falan. Erken de gelince ne yapacağını sasirmistir. Bence biraz zaman tanı. Sen başlat gerekirse

Eşin evlenmeden öncede böylemiydi hediye çiçek alırmıydı bile bile mi evlendin yani demem o ki bazı erkekler cidden değişmiyor çiçek dahi almıyor. Diğer şeylere gelince cilve yap naz yap romantik ortam oluştur kendini hazır hissetiğini belli et çekinebiliyo olabilir sen bir adım at o gelmezse bir problem ara bence

Oha çok etkileyici kız bunu bi yere kaydedeyim ilerde lazım olur belki sende dinlenmek vuhhhuuuuu seni çapkın kunduz seni :KK73: Bebeğe bişey olacak diye aklı giden safkoloz babalar için güzel cümleler varsa alırım bi dal :KK22::KK22:
İlk gebelikse hiç şansın yok:KK48:. Karnın büyümeye başladı mı korkuyorlar. Ikinci de bakıyorlar sıkıntı yapacak bir şey yok olduğu gibi devam. Son ayimdayim yeni yeni bir şey olur mu acaba demeye başladı :KK48:

X