Öyle bir İftiracı paranoyak hasta kocaya çarptımmki kesin lütfen okuyun yardım edin

Exraordinary_you

Normaller tehlikelidir. Delilere güvenin😉
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2020
169
125
Resmen ota b.ka kaçmışsınız. Ablacım neyin kafasındasınız madem öyle içici Bi adamdı bunları bile bile nasıl evlendin. Benimde evliliğim de maalesef sorunlarım var ama keşke senin gibi başında farketseydim görseydim çok farklı durumda olurdum şuan. Keşke önlemini alsaydın da olmasaydı o bebek yazık oldu

Exraordinary_you

Normaller tehlikelidir. Delilere güvenin😉
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2020
169
125
Resmen ota b.ka kaçmışsınız. Ablacım neyin kafasındasınız madem öyle içici Bi adamdı bunları bile bile nasıl evlendin. Benimde evliliğim de maalesef sorunlarım var ama keşke senin gibi başında farketseydim görseydim çok farklı durumda olurdum şuan. Keşke önlemini alsaydın da olmasaydı o bebek yazık oldu

Lily Aldrin

Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2020
129
226
18
Birinin bu kadına ve çocuklara yardım etmesi gerekiyor. Bu yazılanlar insanlık dışı. Anne sağlıklı düşünemiyor, çocuklara ne olacak? Kim yardım edecek? Konu sahibi hâlâ anladım ki kocam beni sevmiyor diyor...
Söylenecek çok şey var ama yapılabilecek hiçbir şey yok..

Son düzenleme:

mercan147

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2014
837
546
29
Ya bu konulari okurken isyan ediyorum. Siz nasil bi insansiniz çocuklarınızı hic mi düşünmüyosunuz? Daha ne yaşamanız gerekiyor? Niye yapiyosunuz bunu kendinize? Boyle adam musveddeleriyle niye beraber oluyosunuz evleniyosunuz yazik degil mi? Hem kendinizi hem de gelecekteki çocuklarınızın başını yakacaginizi bile bile yapiyosunuz. Midem bulaniyor boyle insanlardan

den siz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2020
3
1
32
Aaa bacım olur mu öyle hemen ayrılmak yuvanı yıkmak bir kaç çocuk daha yap belki düzelir sen de hemen pes ediyorsun canıım

domestic

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mart 2017
5.860
6.277
29
Doktorundan komsusuna herkesin sizi hamile biraktigini iddia ediyor ve siz ona hala esim diyorsunuz

belleza

Guru
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2010
4.553
8.254
Yazının tamamını okuyamadım ama Allah yardımcınız olsun.
Çocuklar için diyorsunuz da alakası bile yok siz daha sevgiliyken başlamış bu adam çocuk benden değil demiş. Madde bağımlısıymış bile bile evlenmişsiniz. İlk çocukta şiddet göstermiş kıskançlık krizleri yaşamış daha bir sürü şeyyyy neden 2. Çocuk? Ve hatta şimdi neden 3?
Kendinizi yakmışsınız da o çocukların ne günahı var ya :KK43:

catlak yumurta

Guru
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2010
1.132
2.048
Ya ben ne okudum? Hayır aynı dünyadan mıyız emin olamadım. Bacım arada sana da mı ot çektiriyor bu adam. Adam deli psikolojik sorunları var anladık da asıl sen neyin kafasını yaşıyorsun?! 3. çocuğu yaptınız ve hala şimdi 3. çocukta doktorla konuşunca anladım bu adamla olmayacak diyorsunuz. Valla ağzım açık kaldı.

Miseyi

My life my rules
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2015
469
506
24
Sizin gibi bencil kadınlardan nefret ediyorum ne diye çocuk doğurdun beyinsiz bir de 3 tane yapmışsın kocanın ot içtiğini bile bile. Sizin gibiler anne olamaz ne vericeksin o çocuklara sorundan başka. AHMAK