Kocamın kız arkadaşları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Darknesrises

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2022
541
-50
En başta şunu belirtmek isterim ki arkadaşlık çok normal birşey hatta belki açacağım konu üzerine herkese doğru gelmeyen durumlar da olabilir fakat şunu biliyorum ki eşimin normal kız arkadaşı yok yani hep anormal tipler hep değişik acaip gormeye alışık olmadığım kişiler oluyor mesafe koymasını istediğimde kavga çıkıyor dolayısıyla ben çok rahatsızım en son da bir bayan yüzünden kavga ettik gitti yine o kızı aradı konuştu ama konuşmadım diye yalan söyledi arama dökümüne gizlice ulaştım amacım seni tanıştırmaktı dedi bu arada kızma sebebim biz 1 senedir tanışıyor olmamıza rağmen bu kadar samimi arkadaşını 1 aydır ismini cismini görüyor duyuyorum halen görüşüyorlar arama saatine kafayi taktım kaç kere tanıştırmak istedim tanıştırmadı en son 10 da aramış tanıştırayım diyor asla istemedim annesine şikayet ettim iş icin arıyordur normal arkadaşıdır diyor ama kızla sadece meslekleri aynı zırt pırt aramasindan rahatsiz oldum eşim asla umursamıyor annesi de oğlum seni seviyor ihanet etmez diyor artık tavır yapmaktan bile sıkıldım eşim azıcık bir şey desem bu sefer canın kavga etmek istiyor galiba diyor ya da of yine mi aynı şeyler diyor az önce de birbirimize girdik tokat atıp saldırdım o da artık benim hayatıma karışma dedi çok kötüyüm.

IMG_20231218_001104.jpg

Mustafa Kemal Atatürk, ben ne alaka?

Annesini niye arayıp rahatsız ediyorsunuz?Kadın ne yapabilir koca adam için.Ayrıca adama tokat atmak nedir ya,ne saçma sapan ilişkileriniz var arkadaş.Güvenmediğin adamla evli kalma o zaman böyle saçma sapan bir evlilik yürüteceğine.

En başta şunu belirtmek isterim ki arkadaşlık çok normal birşey hatta belki açacağım konu üzerine herkese doğru gelmeyen durumlar da olabilir fakat şunu biliyorum ki eşimin normal kız arkadaşı yok yani hep anormal tipler hep değişik acaip gormeye alışık olmadığım kişiler oluyor mesafe koymasını istediğimde kavga çıkıyor dolayısıyla ben çok rahatsızım en son da bir bayan yüzünden kavga ettik gitti yine o kızı aradı konuştu ama konuşmadım diye yalan söyledi arama dökümüne gizlice ulaştım amacım seni tanıştırmaktı dedi bu arada kızma sebebim biz 1 senedir tanışıyor olmamıza rağmen bu kadar samimi arkadaşını 1 aydır ismini cismini görüyor duyuyorum halen görüşüyorlar arama saatine kafayi taktım kaç kere tanıştırmak istedim tanıştırmadı en son 10 da aramış tanıştırayım diyor asla istemedim annesine şikayet ettim iş icin arıyordur normal arkadaşıdır diyor ama kızla sadece meslekleri aynı zırt pırt aramasindan rahatsiz oldum eşim asla umursamıyor annesi de oğlum seni seviyor ihanet etmez diyor artık tavır yapmaktan bile sıkıldım eşim azıcık bir şey desem bu sefer canın kavga etmek istiyor galiba diyor ya da of yine mi aynı şeyler diyor az önce de birbirimize girdik tokat atıp saldırdım o da artık benim hayatıma karışma dedi çok kötüyüm.
Gerçekten inanılmaz konulara denk geliyorum bu neeee yaaaaaa nasıl evlilik tir yaşadığınız biz Türk toplumu böyle değiliz ablacım ya sirkelenin bir kendinize gelin adamın kafadan bir problemi var beli sen saldırıp tokatlamissin oda kız gibi artık hayatıma karışma demiş a
evlisiniz yarın Birgün çocuk sahibi olacaksınız ayıp yahu

Tokat atmaniz hic doğru degil şiddeti kendiniz başlatiyorsunuz resmen yarin oda atar.Böyle davranarak itiraf etdiremezsiniz yada yakalayamazsiniz zaten az sakin.Gûvenmiyorsaniz izleyin dikkat edin herşeye.Hem bu adam küçük çocukmu annesine ṣikayet ediyorsunuz.

Ben sadece 1yıldır tanıdığınız adamla üstüne evli olmanıza takıldım.
Adamın üstüne sürekli koz arkadaş diye diye adamın yoksa bile kafasına sokarsın sen böyle giderse ayrıca tokat atmak nedir ya saygı sofor aranızda belliki.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X