Kocamla boşandık çok mutsuzum :(

Erkekler yapınca hicbisey yok kadınlar yapınca o.. oluyor dimi. Anlamiyorum şu zekanızı gerçekten. Her insan hata yapar onemli olan pisman olmak ve bende yeterince pismanim bedelinide cok agir bi sekilde ödedim

Burda erkekler yapınca da affetme diyoruz, bir daha yapar, aldatma ve şiddet affedilmez diyoruz. Bir sürü konu var. Erkekler yapınca bir şey yok diyen mi var size?
Alkol alıyor diye aldatılır mı bir insan. Gidip başka bir insanla birlikte olmuşsunuz bunun kabul edilebilir tarafı var mı? Kaldı ki eski eşiniz istese kabul etse ben size gene birlikte bir aile terapistine de giderek bu olayı aşın derim. Ama adam istemiyor. Ne yapabilirsiniz ki?

Hayir siddet yoktu bi kere bile elini kaldirmadi bana. Bakın dedim ya gercekten cok pismanim ama nedense kimse anlamiyo beni. Onemli olan hata yaptiktan sonra ayni hatayi tekrarlamamak ve ben kendime guveniyorum yaptim bi hata uzgunum pismanim
İyi de suçluluk psikolojisi ile sorumsuz bir adamla tekrar evlenme derim ben
Tamam bir hata işlemişsin ama eşin de açıkçası ideal bir eş degilmiş ki.
Düşünsene sürekli içen bir kocan pazar günü evde bile olmayan bir kocaya sahiptin.
Acaba diyorum alışkanlık mı senin ki.

Hayir siddet yoktu bi kere bile elini kaldirmadi bana. Bakın dedim ya gercekten cok pismanim ama nedense kimse anlamiyo beni. Onemli olan hata yaptiktan sonra ayni hatayi tekrarlamamak ve ben kendime guveniyorum yaptim bi hata uzgunum pismanim
Eşin inanmıyor işte sana biz burda evet haklısın diyip inanmak ne olur inanmasak ne olur canım geçti artık o tren sen yoluna bak artık unut

Gram akli varsa sana dönmek gibi bi hataya düşmez. Bak bak aldatilsa kendinde ararmis once hatayi bir de. Sana soylenecek sey var da banlanmaya degmez.

İçki içip eve gelmemesinin karşılığı kocanızı aldatmak değildir. Evi terk edebilirdiniz , kendinizi ondan mahrum bırakıp ders almasını sağlayabilirdiniz. Mesele kadın aldatınca o .. olur erkek aldatınca affedilir meselesi değil. Günümüzde maddi gücü yDa ailesi arkasında olan hiç bir kadın kocası onu aldatınca affetmiyor artık direkt boşuyor. Onu aldatmak yerine ders vermek için bir sürü şey yapabilirdiniz. Üzgünüm en büyük zararı kendine vermişsin ne yazıkki. Bence artık Yen'i bir sayfa aç ve arkana bakma çünkü bu adam sana dönse bile asla huzur mutluluk olmaz artık.

Hiç bir şey ihanete sebep değildir tabi ki ama bazen yapılanlar zemin hazırlar.

Aldattiniz ?
Sebepleriniz olması sizi haklı çıkarmaz. Siz döner miydiniz öyle düşünün. Ve daha fazla ustelemeyin

Ya bi durum Allah Allah pişman olmuş işte :)
Bizim şu yuvanı yıkma elin bilmem nelerine (!) kaptırma diye sahneye çıkan nedimelerimiz nerde yaw ?
Gelsinler bir arkamda dursunlar şöyle.
Bu konuda görmezsem onları çıngar çıkarırım valla

Yok yok benim beynim almadı seni konu sahibi aldatılırsan hatayı nasıl kendimde ararım diyebiliyorsun arkadaş bu ne saçmalık tutturmuşsun bir hata hata off neyse gelince devam ederiz artık

X