Kocamla boşandık çok mutsuzum :(

Erkekler yapınca hicbisey yok kadınlar yapınca o.. oluyor dimi. Anlamiyorum şu zekanızı gerçekten. Her insan hata yapar onemli olan pisman olmak ve bende yeterince pismanim bedelinide cok agir bi sekilde ödedim
boşansaydınız o zaman?
biz burda size herhangi bir ithamda bulunmadık.
herhangi bir yafta yapıştırmadık.
siz kendiniz yazmışsınız kendinize layık gördüğünüz kelimeyi.
biz mi suçluyuz bunda da ?:KK14:

Benim bütün tepkim buna zaten.. bu kadar grursuzluğu erkek yapsa makbul karşılarım 'aşina'lıktan dolayı sırf. Ama mevzu kadın olunca kendine gel sen bi Kadınsın değerlisin, yaşanmış bi hayal kırıklığıyla uğraşma diyesim geliyor.
Doğrudur.
Neler yaşanmış arada bilmiyorum
Seviyorum diyor ama deger mi ?
İşte orası muamma

Erkekler yapınca hicbisey yok kadınlar yapınca o.. oluyor dimi. Anlamiyorum şu zekanızı gerçekten. Her insan hata yapar onemli olan pisman olmak ve bende yeterince pismanim bedelinide cok agir bi sekilde ödedim
Benim icin erkegi de kadini da ayni sey. Sey yani neyse.

boşansaydınız o zaman?
biz burda size herhangi bir ithamda bulunmadık.
herhangi bir yafta yapıştırmadık.
siz kendiniz yazmışsınız kendinize layık gördüğünüz kelimeyi.
biz mi suçluyuz bunda da ?:KK14:
Defolup gidermisin burdan.!

Yoo öyle düşünmüyorum ben en azından kendi açımdan söyleyeyim. İçki içiyor diye aldatmak saçma geldi sadece yani öyle bir şeyler yazdın ki adam sana eziyet ediyor dövüyor aldatıyor filan sandım. He bunlar da aldatmaya neden olmamalı ama boşanamayan kadınlar aldatmaya gidiyor. Seninki dediğim gibi açıklayana kadar yaptığın diğer yorumlar yüzünden saçma geldi. Şimdiki pişmanlığın da ya eşin boşadı vay efendim ben nasıl unutuldumdan veya aldattığın adamın adam çıkmamasından. Söyle bakalım hangisinden :KK66:

Şiddet var mıydı peki ?
Hayir siddet yoktu bi kere bile elini kaldirmadi bana. Bakın dedim ya gercekten cok pismanim ama nedense kimse anlamiyo beni. Onemli olan hata yaptiktan sonra ayni hatayi tekrarlamamak ve ben kendime guveniyorum yaptim bi hata uzgunum pismanim

Ickiyi birakmis suan. Ve ben hala seviyorum o yuzden geri istiyorum anlatabildimmi.
Severek mecbur kalıp boşananı duydum da severek mecbur kalıp aldatan bir seni duydum.

Sevmek bu değildir seven sevdiğini aldatmaz kendinizi kandırıyorsunuz eski eşinizin görüştüğü var inan yada inanma ama bu insanları taciz etme hakkı vermiyor sana rahat bırak insanları

X