Kocamla boşandık çok mutsuzum :(

Cnim ama sizn yaptiginiz hata cidden cok büyük esinizn size donmemesi hakli guven bi kere kaybedildimi gerisi hep şüphe eee suphe olan bi evlilikte yürümez emin ol bence ustelemeyin hayatiniza baska bi sayfa acip devam etmeyi deneyin

Hayir siddet yoktu bi kere bile elini kaldirmadi bana. Bakın dedim ya gercekten cok pismanim ama nedense kimse anlamiyo beni. Onemli olan hata yaptiktan sonra ayni hatayi tekrarlamamak ve ben kendime guveniyorum yaptim bi hata uzgunum pismanim

İlgisizlik ve boşlukta olmak seni hataya düşürmüş. seni yargılamıyorum.
herkesin sınavı apayrı , hata yapmışsın , korkunç ve düzeltilmez bir hata.

Bu yüzden önüne bakıp başka biriyle güzel bir gelecek için kendini hazırlamalısın. Bir daha sakin ve sabırla hayata odaklanırsın.

O içkiyi sen zina yi bıraktın hadi bi barisalim diyosun yani :işsiz::kusmuk:adamın midesi alırımi bilmemde sormak isterim aynaya bakabiliyomusun
Haa bu Arada zina değil deme zina gözle. Sözlede zina oluyor ha kadın ha erkek

Hayir kadindaki rahatlik sanki bakkaldan sakiz calmis tarzinda ilkdefa hata yaptim zevkini yasadiginda dusunseydin ya

tekrar bir araya gelince mutlu olacağınıza inanıyor musunuz gerçekten ...eve her geç gelmenizde gelen mesajlarda internette dolasmaniz yada bilinmeyen numara veya yanlış aramalarda eşiniz hep acaba diycek şüphelenicek iskillenecek kafasında kurup düşünecek ve bunları size yansıtacak sizde hep kendinizi ifade etmeye çalışacak ve huzurunuz bozulacak .....esininiz hep şüphe duyacak ...güven bir kez gittimi geri gelmiyo ...güvenin olmadığı evlilikte yürümüyor ....hem aradan iki sene geçmiş çoktan unutmuş olmaliydiniz Eşinizi ...sizinki sevgiden çok vicdan azabı sanki ...

Ama kızlar varya merak etmiyor diilim bu özgüvenin dibi nerde nasıl bişey dir dışarda başka heriflerle biipdirip kocadan nasıl bu kadar emin olabiliyor bunlar
Eskilerin dediği gibi mi acaba kukularını liraylami süslemeleri bu kadar değerli :KK53::confused:

Ama kızlar varya merak etmiyor diilim bu özgüvenin dibi nerde nasıl bişey dir dışarda başka heriflerle biipdirip kocadan nasıl bu kadar emin olabiliyor bunlar
Eskilerin dediği gibi mi acaba kukularını liraylami süslemeleri bu kadar değerli :KK53::confused:

Bazı hatalar asla yapılmamalı..Buna hata da denmez,akıl var,irade var,istek var..
Eşimin beni aldattığını düşünmek bile midemi bulandırıyor,neyse büyük konuşup imtihanı çağırmıyım şimdi..
Bunun kadını erkeği yok,sadakat her iki tarafın mecbur olduğu duygudur,sevmiyorsan ayrılırsın olur biter,insan kendisine olan saygısını yitirmemeli..

Aldattım ama inanın beni buna iten cok sebep var cok pismanım. Esim de hala beni cok seviyo bunu kendiside soyledi ama guveni yok
Eşiniz kendi mi öğrendi aldattığınızı yoksa siz mi itiraf ettiniz? itiraf edip pişman olup af dileyen karısını affeden çok koca örneği duydum çünkü o yüzden soruyorum. İnsanlık hali, ben sizi kınamayacağım, kimse ilerde kendisinin başına ne geleceğini yada başkalarının gerçekte ne yaşadığını bilemez. Birbirinizi seviyorsanız ve gerçekten çok pişmansanız, acı çekiyorsanız (ikiniz de) belki de bir şansı hakediyorsunuzdur.

Aklı yok, aklı. Hala eski kocamı seviyorum dönmek istiyorum diyor. Adam he dese, sanki mutlu olabilecekler. En ufak tartışmada bu gündeme gelecek, yüze vurulacak. Yada normal davranışlardan bile suphelenilecek. Bütün bunlarla yaşamak neden? el cevap, çünkü kadin, eski kocasını seviyor. !!

Herşeyi bilen anne teyze de destekmis madem, mahalle baskısına devam. Yiyin adamın başıni!

Yapma gözünü seveyim bu kinanmayacak bişey mi ağzıyla zina yi itiraf ediyor,yok bide pişman olmasın!iyiki yapmış dimi?
Ne erkek ne kız tebrik edilecek bişey değil bu kk daş.

X