Kocaniz sizi babaniza sikayet etti mi hic ?

zillikedi

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2016
1.575
3.085
Eşimle 5yıllık ilişkimiz 6 aylık evliliğimiz var. Bugun onun kendi ailevi sorunları yüzünden tartıstık. Baggies cagira dolap kapilarini carparak evden cikti. Bunu yapmamasini tartismada karsi tarafa alani siddet gosterisi oldugunu kac kez soylerim. Ancak ne zaman tartissak saga sola saldiriyor ve ben bunu izlemekten Nefret ediyorum. Dahasi son bi kac tartismada hep babani aricam, seni sikayet edicem diye soylemeye basladi. Bugun de evden cikinca babami aramis, o da beni aradi. Sasirdim tabi. Sonra iyice Sinir basti bana.
1 kari koca kavgasini baba ya tasimak nedir?
2 ben babamin yada kocamin mali miyim Telefonla sikayet ediliyorum.
asiri sinirlendim. Babam’a o kadar sacma adetleriniz varki dugunden sonra mali gibi goruyo heralde. Ne hakla sikayet eder, sende beni ilgilendirmez deseydin deyip babama Kizdim.
Esimde is ve geldi kiyameti koparip kapinin onune koydum. Bosanmak istiyorum. Esimin yaptigi cok karaktersiz geliyor.
babama da soyledim bosanicam diye.
size sormak istedigim sizin esiniz hic sizi babaniza sikayet etti mi yoksa bu tuhaf tip bi bende mi vardi? Cidden meraklar icindeyim.

6 bucuk yillik evliyim. Tartisma ve kavga yaşadik ama böyle değil ve ikimizde kimseye anlatmadik hiç.

Başka konulariniz var mi bilmiyorum arastirmadim ama bikac yorumunuza denk gelmistim daha once ve evliliginizde sorunlar yasadiginizi tahmin ediyordum her denk geldigimde.
Genel bir huzursuzlugunuz var.

Eşimle 5yıllık ilişkimiz 6 aylık evliliğimiz var. Bugun onun kendi ailevi sorunları yüzünden tartıstık. Baggies cagira dolap kapilarini carparak evden cikti. Bunu yapmamasini tartismada karsi tarafa alani siddet gosterisi oldugunu kac kez soylerim. Ancak ne zaman tartissak saga sola saldiriyor ve ben bunu izlemekten Nefret ediyorum. Dahasi son bi kac tartismada hep babani aricam, seni sikayet edicem diye soylemeye basladi. Bugun de evden cikinca babami aramis, o da beni aradi. Sasirdim tabi. Sonra iyice Sinir basti bana.
asiri sinirlendim. Babam’a o kadar sacma adetleriniz varki dugunden sonra mali gibi goruyo heralde. Ne hakla sikayet eder, sende beni ilgilendirmez deseydin deyip babama Kizdim.
Esimde is ve geldi kiyameti koparip kapinin onune koydum. Bosanmak istiyorum. Esimin yaptigi cok karaktersiz geliyor.
size sormak istedigim sizin esiniz hic sizi babaniza sikayet etti mi yoksa bu tuhaf tip bi bende mi vardi? Cidden meraklar icindeyim.
Ooo net kadınları severim. Ağzına sağlık iyi yapmışsın.boşanma abartı olur bu durumda ama burnunu iyi sürtmekte fayda var

Tavrınızı koyarak çok iyi yapmışsınız.
Çocuk gibi babaya şikayet etmek nedir ?

İlk evlendiğimiz zamanlarda eşim de bir kere babama şikayet tarzı birsey söylemişti. Babam da “ tavuk suyu öyle yaptıysa vardır bi bildiği “ deyince daha da birsey söyleyemedi :KK48:
Babaniz cidden iyi demis agzina saglik

Saçmalık yani 6 yaşındaki çocuk musunuz da velinize şikayet ediyor? Bu evlilik sizin tabi ki problemi siz çözeceksiniz baba ne yapacak yani kızım sen bunu yap yoksa odana cezalısın mı diyecek?

Ben baba olsam bana ne senin evlilik içi probleminden git eşinle çöz derim. daha iyisi evlilik problemlerini orda burda konuşma diye azarlarım :halay:

gayet iyi tavır yapmışsınız

6 bucuk yillik evliyim. Tartisma ve kavga yaşadik ama böyle değil ve ikimizde kimseye anlatmadik hiç.

Başka konulariniz var mi bilmiyorum arastirmadim ama bikac yorumunuza denk gelmistim daha once ve evliliginizde sorunlar yasadiginizi tahmin ediyordum her denk geldigimde.
Genel bir huzursuzlugunuz var.
Aslinda evliligimizde pek sikinti yasamadik. Daimi problemimiz kendisinin ailesi. Sikintili bir ailesi var ve gorusmuyorum bu konuda gorusumu kararlarimi cok iyi biliyor esim. Sinirlari astigi zaman asla sessiz kalmadim kalmam. Bu hafta yaptigi artik bile isteye ihlal e giriyor. Secim kendisinin. Devam etmesi halinde babasinin evine bi cantayla doner.

Saçmalık yani 6 yaşındaki çocuk musunuz da velinize şikayet ediyor? Bu evlilik sizin tabi ki problemi siz çözeceksiniz baba ne yapacak yani kızım sen bunu yap yoksa odana cezalısın mı diyecek?

Ben baba olsam bana ne senin evlilik içi probleminden git eşinle çöz derim. daha iyisi evlilik problemlerini orda burda konuşma diye azarlarım :halay:

gayet iyi tavır yapmışsınız
Kari koca tartismasina 3. Kisi cidden cok sacma. Polise sikayet etse beni daha az sasirirdim. Babam nedir ya

Annenizin dediklerinden sonra (bana bakma , sen bana bakmazsın gibi birşeydi sanırım.) babanıza şikayet edince size kizacagini mi düşündü acaba ? Benim aklıma o geldi direkt.

Annenizin dediklerinden sonra (bana bakma , sen bana bakmazsın gibi birşeydi sanırım.) babanıza şikayet edince size kizacagini mi düşündü acaba ? Benim aklıma o geldi direkt.
Bilmiyorum ki hic.. zaten ailemin bu tavirlarindan yuz buluyor bence. Kendisinin haksiz oldugu yerde bak ailen beni destekliyor demek icin yapiyor heralde. Sasirdim kaldim cidden babami aramasina

Bilmiyorum ki hic.. zaten ailemin bu tavirlarindan yuz buluyor bence. Kendisinin haksiz oldugu yerde bak ailen beni destekliyor demek icin yapiyor heralde. Sasirdim kaldim cidden babami aramasina
Yani benimde aklıma o geldi. Ama iyi sert tepki vermişsin. Hareketlerinin nereye gideceğini bilsin.

keşke 6 yıllık ilişkide bunları farketseydiniz, illaki kıskançlık adı altında kadını köle, eşya olarak gören genel orta doğu kafasında olduğunu belli etmiştir. Tabu biz kadınlar ay ne güzel kıskanıyor sahipleniyor sanarken aslında o davranışların hepsi böyle korkunç sonuçların işaretleriydi.

6 senelik evliyim bizim evde pek oyle vurmali carpmali kavgalar tartismalar olmaz gerçide ben bir kez kendisinin babasini aramistim.
tartistigimiz icin degil sanayicinin gazina gelip kendi hasarsiz arabasini sanayide birakip daha eski ve resmen toplama olan bir arabayi alip gelmeye calistigi icin laf dinletememistim.
kazik yemesin diye babasini arayip rica ettim sadece, haberiniz yokmus gibi arayip ne yaptigini sorup mani olurmusunuz diye

Burada hep söylendiği gibi; bir cinnet herşeyi çözer :)
Gayet iyi yapmışsınız.

Ne münasebet ya, baban kulaklarini mi çekecekmis de seni babana şikayet etmiş, çocuk gibi .
Ben böyle bir şeyi kendi çekirdek ailemden görmedim. Zaten ablam da ketum bir kadındır, tutup asla eşini kotulemez,bir kavgasini anlatmaz. Allah korusun boşanmaya karar verse ilk celbi gördükten sonra bize bilgi verir, öncesinde dertleşmez bile. Bence olması gereken de o
Kadınlar kulübünde çok okuyorum, bazı kadınlar aldatiliyor eş ailesini arıyor, dayak yiyor eş ailesini arıyor 'sizin oğlunuz böyle yapti' diye.hatta geçen bir konu açılmıştı. Kadın 20 yıllık kocasının hala eski sevgilisini unutamadığını öğrenmiş, bir hışım kayınbabasini arayıp beddua etmiş 'sevdigine vermediniz benim başımı yaktınız' diye.
Yani ne bileyim , aile sırları başkaları tarafından konuşulmaya başladıysa bence o evlilikten bir cacık olmaz. Benim bir teyzem vardı mesela. Her haftasonu bizi arardı 'kavga ettik gelin' diye. Tüm aileyi toplar hakem gibi olayı anlatırlardı. Bazen adam utanirdi yaptiklarindan,bazen kadın...ne mahremleri kaldı ne bir şey. Hayatlarının tüm kısmına hakimdik yani, iğrenç bir şey. Sonra barisirlardi, Elele eve gelirlerdi, kimse saygi göstermez oldu,çünkü bu bir çizgi..bir süre sonra sen gerçekten barışıp her şeyi toparlasan da insnalar hala dert yandigin o anları hatırlarlar... Bizimkiler de boşandılar bu arada, şükür.
Bence esin çok büyük bir yanlış yapmis.
He,aieller yüzünden dolap kapakları çarpmali ne yaşadınız onu da bilmiyroum ama nasıl siz babanızı secemediyseniz o da ailesini secemedi. Ailesi iğrenç insanlar olsa bile bunda adamın payı ne ki? 5 yıl boyunca nasil bir aileye gelin gideceginizi hiç mi görmediniz de 6 ayda bu radde geldiniz?

İyice bi haddini bildirin,aynı şey başıma gelse sağa sola saldıran cam kapı çarpan taraf ben olurdum sanırım.

eski sahibine şikayet etmiş aklınca densiz.

X