kokereç

cankiz77

GöRKeM'iM...
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2011
697
112
46
anadolu yakasında en iyi kokoreç nerede yenir...geçenlerde bir kokoreç yedim ığğğğkkk o neydi öle damağımda yağ tabaksı dondu o hissi 2 günüzerimden atamadım biş yiyemedim nasılbişeydi öle:KK70::44:

Anadolu yakasını bilmiyorum ama istiklal caddesinin aşağısındaki tünelde Akdeniz kokoreç var biliyor musun bilmiyorum.Ben kokoreçi oradan başka yerde yemem çok lezzetli tavsiye ederim.

Anadolu yakasında kadıköyde MERCAN DA yenir denersen bir daha bırakamayacaksın :KK1:

Ben kadiköy şampiyon diyorum, gerçi şampiyonun tüm şubeleri aşağı yukarı aynıdır, tedarikçi aynı olduğu için.
Ben normalde koko falan yemezdim, tiksinirdim. Taki eşim ısrar edip nerdeyse zorla yedirene kadar:KK1: Şimdi gece birden esiyo gidip koko midye ne kadar zararlı olma ihtimali olan şey varsa yiyip dönüyoruz, müdavimi olduk desem yeri:nazar:

kadıköy mercanda yiyodum dedim gibi en son yediğim şekli yukarda yazmıştım bo<muşlr artık...kazaskerdeki evet güzel orda 1 kere yedim şampiyona ise hiç gitmedim orası bana kokoreççi gibi gelmiyor nedense

X