Vücut Kremleri Kokusu Güzel Ve Uzun Süre Kalici Vücut Kremi ??

Vücut kremleri, losyonlar
aradığın şey koku ve kokunun kalıcığıysa, bath & body works ürünleri derim. zaten istemediğin kadar çok koku seçeneğiyle kremler, losyonlar, sabunlar, duş jelleri var.

aradığın şey koku ve kokunun kalıcığıysa, bath & body works ürünleri derim. zaten istemediğin kadar çok koku seçeneğiyle kremler, losyonlar, sabunlar, duş jelleri var.

Ayyyy hiç kullanmadım :KK5: fresh kokuları var mı ?
Senin çok memnun kaldıkların neler ?

Ben hiç İzmir'de görmedim :KK43: acaba şubeleri yok mu .

Son düzenleme:
Ayyyy hiç kullanmadım :KK5: fresh kokuları var mı ?
Senin çok memnun kaldıkların neler ?

Ben hiç İzmir'de görmedim :KK43: acaba şubeleri yok mu .

baktım şimdi, istanbulda 3 yerde, bir de anlatalyada varmış, izmirde yok :KK43: türkiyeye yazın geldi ama zaten, açılır muhakkak.

body shop benzeri, doğal şeyler satıyor. daha kaliteli bence body shoptan.
aromalı ürünlerü çok güzel, bi de mumları mükemmel. herşeyini deneyemedim canım ama ya, hem çok şey var, hem de bizim buradaki dükkanı biraz küçük, ve çok fazla ürün olunca bütün kokular birbirine karışıyor, şeker dükkanı gibi kokuyor, çok fazla zaman geçirince içinde baş dönmesi yapıyor :) avrupa yakasındaki büyükmüşte oraya gidemedim. netten satışları var ama sanırım.

baktım şimdi, istanbulda 3 yerde, bir de anlatalyada varmış, izmirde yok :KK43: türkiyeye yazın geldi ama zaten, açılır muhakkak.

body shop benzeri, doğal şeyler satıyor. daha kaliteli bence body shoptan.
aromalı ürünlerü çok güzel, bi de mumları mükemmel. herşeyini deneyemedim canım ama ya, hem çok şey var, hem de bizim buradaki dükkanı biraz küçük, ve çok fazla ürün olunca bütün kokular birbirine karışıyor, şeker dükkanı gibi kokuyor, çok fazla zaman geçirince içinde baş dönmesi yapıyor :) avrupa yakasındaki büyükmüşte oraya gidemedim. netten satışları var ama sanırım.

Tuh ya :KK43: H&M bile yok İzmir'de .Senelerdir açılacak diye bekliyoruz ,yılan hikayesine döndü artık .Umarım bu da öyle olmaz.

Nette şatışı varsa ,alayım canım .Sen söyle şunu şunu al diye ,hemen ısmarlayım.

Body shop'dan önceden çok ürün alırdım .Şu an Lush'a dadandım :KK52: kendimi ikaybediyorum içine girince.

Tuh ya :KK43: H&M bile yok İzmir'de .Senelerdir açılacak diye bekliyoruz ,yılan hikayesine döndü artık .Umarım bu da öyle olmaz.

Nette şatışı varsa ,alayım canım .Sen söyle şunu şunu al diye ,hemen ısmarlayım.

Body shop'dan önceden çok ürün alırdım .Şu an Lush'a dadandım :KK52: kendimi ikaybediyorum içine girince.

o sana gelmiyorsa, sen ona gel diye seni istanbula davet ediyoruum :))

hiç lush almadım hayatımda ben de , hiç bilmiyorum onu. netten satışı araştırıp bulup sana bilgilerimle geri döneceğim :KK70:

bath & body works ürünlerini bu konuda tek geçerim . Hem koku olarak çeşitleri çok , hem de uçucu değiller oldukça kalıcı kokulara sahipler . Vanilya tutkunu olduğum için , warm vanilla sugar'ın body butter ve vucut spreyini kullanıyorum :KK12:

Eklentiler

• $varm.jpg
    $varm.jpg
    8,2 KB · Görüntüleme: 105
  • $butter.jpg
    $butter.jpg
    5,6 KB · Görüntüleme: 133
Ne yaparsanız yapın şu çilekli, böğürtlenli gibi meyveli, şekerli kremleri sürmeyin. İlk etapta güzel kokarsınız ama sonradan teninizde kaldıkça garip kokar ve siz bunu fark etmezsiniz ancak başkaları fark eder. Kullananların nasıl koktuğunu gördükten sonra asla kullanmam.

X