Vücut Kremleri Kokusu Güzel Ve Uzun Süre Kalici Vücut Kremi ??

Vücut kremleri, losyonlar
Watsons'un kakaolu el ve vücut kremi harika.Ayrıca Avon'dan aldığım vanilyalı bi şurup var normalde sürüdükten soyla suyla yıkamak gerekiyor ama ben yıkamıyorum çok kalıcı oluyor kokusu herkes soruyor.

bende johnson babynin yağını kullanıyorum yaklaşık 1 senedir ıslak vücuda sürülenden hergün duştan sonra misler gibi kokuyor mor olanı.vücudumun hiç bu kadar seksi bir gürünümü olmamıştı üstelik bronz tende muhteşem duruyor pul pul dökülen ufacık o siil gibi görünümden eser kalmadı pürüzsüz ipek gibi.eşimin yorumlarından etkilerinden ve tepkilerinden çok çok memnunum şiddetle tavsiye ederim.bana memnuniyetlerinizi mesaj atabilirsiniz canlarım. :KK54:

bende johnson babynin yağını kullanıyorum yaklaşık 1 senedir ıslak vücuda sürülenden hergün duştan sonra misler gibi kokuyor mor olanı.vücudumun hiç bu kadar seksi bir gürünümü olmamıştı üstelik bronz tende muhteşem duruyor pul pul dökülen ufacık o siil gibi görünümden eser kalmadı pürüzsüz ipek gibi.eşimin yorumlarından etkilerinden ve tepkilerinden çok çok memnunum şiddetle tavsiye ederim.bana memnuniyetlerinizi mesaj atabilirsiniz canlarım. :KK54:

Bende israrla Zwitsal bodylotion'un denenmesi gerektigini soyluyorum :)))

hindistan ceviz kokulu güzel bir krem bilen varmı??
Yves Rocher'dan bakmalısın kesinlikle. Ben 2.yi yarıladım. Çokkkkk uzun süre gidiyor bir tanesi ki ben bazen ellerime bile sıkıyordum sadece. çok sık kullanırım yani. Bir tanesi 5-6 ay gitti. Fiyatı 22 tl. Arkadaşım da başladı sayemde kokusu muhteşem nemlendirmesi de.

valla ben bettina barty nin vanilla summer veya musk olan lotyonu kullanıyorum coğu arkadaslarım parfümünün adı ne diye sorarlar oysa ki lotyon oldugunu örenince şaşırıyorlar tr cok pahalı 36 tl falan ve her yerde satılmıyor ama benyurtdısından getirtiyorum kendime oda 25 tl ye geliyor bana cok ama cok memnunum sabah sürüyorum akşama kadar vücudumda parfüm gibi kokuyor ve 1 seneden fazla gidiyor 500ml

calvin klein ephoria vucut kremi çok harika. kullandıgım an parfum sıkmama gerek bile kalmıyor.

ilk önce şu kremi sürüoruz
$victoria-s-secret-185-sheer-love-deep-softening-body-butter-275x275-imad9nrxgmczfh5e.jpeg
sonra su sprayi sıkıyoruz
$vs_body midst_Sweet daydream_enl.jpg
sonrası fena:)) kokunuz afrodizyak etkisi yapıyor..

Bu kullandığınız Victoria Secret Sheer Love Galiba Peki Bunu Her Yerde Bulabilirmiyiz. Bide Fiyatı Ne Kadar Acaba..

ben amerikadan almıstım..türkiyede elden satısı yok sanrm ama internetten kolaylıkla bulabilirsinz..fiyatlarıda ortalamanın braz üstünde ama tam hatrlamıorm.. ama kesnlkle değer:KK66: bi kadın en basta güzel kokmalı..

valla reklam yapmak gibi olmasn ama, ben watsons ın hem duş jelleri ve de vücut losyonlarından çok memnun kalıyorum ve hep ordan alıyorum özellikle... hem kokuları nefis oluyo hem de çok güzel nemlendiriyolar...

kızlar benim size önerim cococare nin kakaolu vucut losyonudur kokusu beni mest ediyor yağlı hissi bırakmıkyor duşdan çıkar çıkmaz hemen sürüyorum anında emiliyor çook memnunum şiddetle tavsiye ederim kozmetik magazalarında kolayca bulunur öpüyorum güzeller:21::21::21:

ben amerikadan almıstım..türkiyede elden satısı yok sanrm ama internetten kolaylıkla bulabilirsinz..fiyatlarıda ortalamanın braz üstünde ama tam hatrlamıorm.. ama kesnlkle değer:KK66: bi kadın en basta güzel kokmalı..

Bu krem ve çok daha fazlası İstanbul'da Cevahir alışveriş mağazasındaki victoria secret mağazasında mevcut.Gerçekten iyi kremler.Yanlış hatırlamıyorsam 40 50 civarlarındaydi.

aynen ben de uzun süre kalıcı kokusu olan bir krem istiyorum bir de uçup gitmeyen bi duşjeli

Bu krem ve çok daha fazlası İstanbul'da Cevahir alışveriş mağazasındaki victoria secret mağazasında mevcut.Gerçekten iyi kremler.Yanlış hatırlamıyorsam 40 50 civarlarındaydi.

Cevahir alışveriş merkezinde bulabilirsiniz kızlar.Hee ayrıca vücut spreyleri de çok kalıcı ve harika kokuyorrrrr:KK16:
Zaten yanından geçerken Victoria's Secret'ın buram buram kokuları alıyorsunuz:KK16:

X