Kolajen(Collagen) Takviyesi

NeuroCathy

❤.❤ Çoook şükür Allah'ım ❣
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2017
2.819
4.748
Kızlar ben cildime kolajen takviyesi yapmak istiyorum artık yaşlanma belirtileri olarak sarkma filan başlayacak hissediyorum cildimde ...hap olarak buldum sıvı yüze srülen var mı biliyor musunuz? bir de kullanan faydasını gören oldu mu?? cilt emer mi mesela süreceğiz ama :deli:

Merhaba.. Ben bugün asahi markasının amino asitli kolajen tozunu aldım. Yaklaşık 1 kaşık içeçeklere katacağım. Bu kutu toz 1 aylıkmış. 5000mg kolajen içeriyor. Şuanda piyasada en çok 5300 mg var ama onda amino yoktu. Bir ay kullandıktan sonra işe yarayıp yaramadığını size söyleyeyim. Sevgiler.

Merhaba.. Ben bugün asahi markasının amino asitli kolajen tozunu aldım. Yaklaşık 1 kaşık içeçeklere katacağım. Bu kutu toz 1 aylıkmış. 5000mg kolajen içeriyor. Şuanda piyasada en çok 5300 mg var ama onda amino yoktu. Bir ay kullandıktan sonra işe yarayıp yaramadığını size söyleyeyim. Sevgiler.
merhabalar 1 ay geçti :p merak ettim gelişme var mı:)

merhabalar 1 ay geçti :p merak ettim gelişme var mı:)
Merhaba.. İlk kutuyu bitirdim ve kesinlikle inanılmaz bir etkisini gördüm. Nasıl faydalar

1. Cildim parladı, lekelerim azaldı
2. Kırışıklıklarım azaldı
3. göz altı morluklarım azaldı.

Söylediğim gibi cildim daha canlı görünüyor.. çevremdeki insanlar yüzüne ne yaptırdın diye soruyor.. yaklaşık 3 ay oldu kullanmaya başlayalı. Ama etkisini ben anlamamıştım. Çünkü doğal bir canlanma hali oluyor. Ve hergün kendinizi görünce pek hissetmiyor insan.. Dinlenmiş bir cilt gibi geliyor. Lakin, kullanmaya başlamadan önce foto çekmiştim ilk kutu bitince aynı açılardan fotoğraf çektim ve karşılaştırdım. İnanılmaz bir fark var. Sanki botoks gibi bir işlem yaptırmışçasına büyük bir farktan söz ediyorum. Kesinlikle tavsiye ederim. Meiji Türkiye'de satılmıyor sanırım ama yüksek mglı ve amino ile birlikte olanını almanız gerekiyormuş. Çünkü amino kolajeni etkin hale getiriyormuş, bana satan görevli söylemişti. Japonya'da shiseido markasının kolojeni de çok satıyor. 2. kutu bitince shiseido alacağım.. değişiklik iyi olur diye...

Merhaba.. İlk kutuyu bitirdim ve kesinlikle inanılmaz bir etkisini gördüm. Nasıl faydalar

Söylediğim gibi cildim daha canlı görünüyor.. çevremdeki insanlar yüzüne ne yaptırdın diye soruyor.. yaklaşık 3 ay oldu kullanmaya başlayalı. Ama etkisini ben anlamamıştım. Çünkü doğal bir canlanma hali oluyor. Ve hergün kendinizi görünce pek hissetmiyor insan.. Dinlenmiş bir cilt gibi geliyor. Lakin, kullanmaya başlamadan önce foto çekmiştim ilk kutu bitince aynı açılardan fotoğraf çektim ve karşılaştırdım. İnanılmaz bir fark var. Sanki botoks gibi bir işlem yaptırmışçasına büyük bir farktan söz ediyorum. Kesinlikle tavsiye ederim. Meiji Türkiye'de satılmıyor sanırım ama yüksek mglı ve amino ile birlikte olanını almanız gerekiyormuş. Çünkü amino kolajeni etkin hale getiriyormuş, bana satan görevli söylemişti. Japonya'da shiseido markasının kolojeni de çok satıyor. 2. kutu bitince shiseido alacağım.. değişiklik iyi olur diye...
ayy çok heyecan verici kesinlikle deneyeceğim
çok teşekkürler geri dönüp yorum yaptığın için :KK36: hayatında güzellikler daim olsun:KK37:

Selam kızlar. Bende aynı dertten muzdariptim. forumlarda dolaşırken burada görüşmüştüm galiba YANA günlük likit kolajen diye bir ürün var. onu kullanmaya başladım. gayette memnunum. Göz çevremdeki kırışıklar gitti. Ve enterasan olay göz damlası kullanıyordum. Artık kullanmaya ihtiyacım kalmadı. Çünkü YANA içindeki Hyoluronik Asit vücudumun nem ihtiyacını da karşılamış oldu. Üç Kür kullandım. Şimdi beş aydır ara verdim. Herşey yolunda :KK36:

bahsettiğiniz ürünü internet aracılığı ile temin edebilir miyiz
ben doppelherzin kollagen beauty adlı sıvı kolajenini solgarin C vitamini ve alpha lipoik asit ile birlikte kullanmaya başladim henuz 3. günüm. üc aylik bir kürden sonra coenzimq 10 hyarulanik asit ve gece sefası bitkisi kürüne başlayacağım. üc ay ara vermek gerekiyor.
bu arada kollajenin özellikle anti aging etkisinden faylalanmak icin tip 1 veya tip3 kolajen olmasi gerekiyormuş. özellikle balıktan elde edilen kolajen cok daha etkiliymiş. ve sırasıyla likit toz daha etkiliymiş. kolajeni bayağ bi araştırdım.
şahsen japon veya kore ürünlerini avrupa ürünlerine tercih ederim. fakat sadece my korea store da balıktan elde edilen toz kolajen bulabildim.
bahsettiğiniz ürüne nasil ulaşabilirim? benimki Alman menşeili

Son düzenleyen: Moderatör:

merhaba hangi markayı kullandınız acaba

Merhaba nereden aldın bende almak istiyorum fotosunu atabilir misin

Merhaba nereden aldın bende almak istiyorum fotosunu atabilir misin
Merhaba ben Japonya'da yaşıyorum, buradaki drugstorelarda hapı, sıvısı, tozu her neviden satılıyor. Şimdilerde hem toz hem de sıvısını içiyorum. Meiji ve shiseido markalarının.
merhaba hangi markayı kullandınız acaba
Farklı markaları deniyorum. Şimdi Meiji ve shiseidonun ürünlerini kullanıyorum, memnunum.

Eklentiler

• Ekran Resmi 2019-01-19 20.43.25.png
    Ekran Resmi 2019-01-19 20.43.25.png
    374,6 KB · Görüntüleme: 4.771
  • Ekran Resmi 2019-01-19 20.43.50.png
    Ekran Resmi 2019-01-19 20.43.50.png
    108,2 KB · Görüntüleme: 4.094
Merhaba ben Japonya'da yaşıyorum, buradaki drugstorelarda hapı, sıvısı, tozu her neviden satılıyor. Şimdilerde hem toz hem de sıvısını içiyorum. Meiji ve shiseido markalarının.

Farklı markaları deniyorum. Şimdi Meiji ve shiseidonun ürünlerini kullanıyorum, memnunum.

bende neocell collagen buldum toz halinde yurtdışından getirttirecem

Kızlar ben cildime kolajen takviyesi yapmak istiyorum artık yaşlanma belirtileri olarak sarkma filan başlayacak hissediyorum cildimde ...hap olarak buldum sıvı yüze srülen var mı biliyor musunuz? bir de kullanan faydasını gören oldu mu?? cilt emer mi mesela süreceğiz ama :deli:

Selam kızlar,
Buradaki yazışmaları takip ediyorum; ben de Naara isimli bir kolajene başladım. Aldığım sonuçlar çok şaşırtıcı, paylaşmadan geçemedim :)

- Cildim inanılmaz parlamaya başladı ve yüzümdeki ince çizgiler açılmaya başladı, yine yüzümdeki akne lekeleri çok düzeldi
-Elimdeki güneş lekeleri çok açıldı.

Annem benden daha önce kullanmaya başlamıştı; onun yüzündeki lekeler çok açıldı, saçları sıklaştı ve kırışıklıkları gözle görülür şekilde azaldı. Sadece 1 aylık kullanımda bu oldu. İlk haftada değişimleri görmeye başladık, çok şaşırdık. Bu arada ikimizin de enerjisi arttı ve sindirimi düzenlendi.

Araştırdım; kolajen tip 1-2-3 gibi numaralandırılıyor. Piyasadaki ürünler genelde tek tip oluyormuş ama bu üründe 5 tip kolajen aynı anda yer alıyor, ayrıca dogal meyve özleri de içeriyor. O nedenle bu kadar çok etki ediyormuş zaten.

suya karıştırılıp içiliyor, kullanımı kolay.

Fiyat olarak da piyasadakilere göre uygun. İçerik olarak piyasadakilerden çok daha zengin. Bazı eczanelerde var. Ancak ben arkadaşımın tavsiyesiyle şu siteden aldım; orada ürün hakkında bilgi var. Ayrıca site üzerinden mesaj atarsanız size dönüş de yapıyorlar.

Arkadaşım da çok memnun kaldığını söylediğinde o kadar inanmamıştım :) taa ki annemdeki değişiklikleri görene kadar

Son düzenleyen: Moderatör:
bahsettiğiniz ürünü internet aracılığı ile temin edebilir miyiz
ben doppelherzin kollagen beauty adlı sıvı kolajenini solgarin C vitamini ve alpha lipoik asit ile birlikte kullanmaya başladim henuz 3. günüm. üc aylik bir kürden sonra coenzimq 10 hyarulanik asit ve gece sefası bitkisi kürüne başlayacağım. üc ay ara vermek gerekiyor.
bu arada kollajenin özellikle anti aging etkisinden faylalanmak icin tip 1 veya tip3 kolajen olmasi gerekiyormuş. özellikle balıktan elde edilen kolajen cok daha etkiliymiş. ve sırasıyla likit toz daha etkiliymiş. kolajeni bayağ bi araştırdım.
şahsen japon veya kore ürünlerini avrupa ürünlerine tercih ederim. fakat sadece my korea store da balıktan elde edilen toz kolajen bulabildim.
bahsettiğiniz ürüne nasil ulaşabilirim? benimki Alman menşeili

slm cnm ürünleri kullandınmı memnun kaldınmı
yaşın kaç bu arada cevap verirsen memnun olurum

o ay kullandim bitirdim ve memnun kaldim
baska bir sebepten dolayi biraktim sonra
devam edemedim yani
ama solgar gereksiz bir sekilde pahali. muadili de nesir bakmadim yazin tekrar baslayacagim.

suda kolajen aldim sonra memnun kalmadim
koreden bi kolajen getirttim.ondan da memnun kalmadim. yani doppelin versigi parlakligi yumusakligi vermediler

merhaba sizin bahsettiğiniz kolajen ürünün adını verebilme gibi bir durumunuz varmı? zahmet olmazsa ??? sıvı olarak mı yoksa hap olarak mı ama kullandığınız ürün olsun olurmu??

Kızlar şu başlığı canlndiralim lütfen. Ekşi sözlükte kolajen konusunda inanılmaz bilgili biriyle iletişimdeyim. Bana az evvel supra protein markasının kolajenini tabsiye etti. Iherbden alacaktım beklemeye gerek yok bu çok başarılı diye. Bir marka daha vardı onu unuttum şimdi baktıktan sonra tekrar yazarım. Kullanıp memnun kalanlar paylaşırsa hepimiz faydalanmis oluruz bu nimetten:) internette çok fazla sahte ürün var, umarım buraya da reklam yorumu yazanlar olmaz.

merhabalar 30 yaşındayım.1 aydır vonkaa collagen kullanıyorum. 10000mg tip 1 tıp 3 balık kolajeni. 2 ay kullanıp sonra haftada 1 suda eriyen ile devam edecegim. yüzüm yumuşacık oldu yeni saçlarım çıkıyor. bi parlama var yüzümde. kullanımı bittikten sonra sonucları tekrar yazarım. bu arada eczaneden almadım pahalı çünkü. gerçek fiyatından 180 tl daha uygun aldım.

Söylediğim gibi cildim daha canlı görünüyor.. çevremdeki insanlar yüzüne ne yaptırdın diye soruyor.. yaklaşık 3 ay oldu kullanmaya başlayalı. Ama etkisini ben anlamamıştım. Çünkü doğal bir canlanma hali oluyor. Ve hergün kendinizi görünce pek hissetmiyor insan.. Dinlenmiş bir cilt gibi geliyor. Lakin, kullanmaya başlamadan önce foto çekmiştim ilk kutu bitince aynı açılardan fotoğraf çektim ve karşılaştırdım. İnanılmaz bir fark var. Sanki botoks gibi bir işlem yaptırmışçasına büyük bir farktan söz ediyorum. Kesinlikle tavsiye ederim. Meiji Türkiye'de satılmıyor sanırım ama yüksek mglı ve amino ile birlikte olanını almanız gerekiyormuş. Çünkü amino kolajeni etkin hale getiriyormuş, bana satan görevli söylemişti. Japonya'da shiseido markasının kolojeni de çok satıyor. 2. kutu bitince shiseido alacağım.. değişiklik iy
Ki

X