Göz Makyajı Kolay ka nasl alnr

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
N

nirvan80

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi nirvan80
shapeb4testyd1.jpg
önceki hali

shaping7zk4.jpg
alınmış hali

shaping2ls4.jpg

shaping3uo4.jpg

shaping5eh7.jpg

Beyaz bir göz kalmiyle ana hatlarını işaretle başlayacağı ve bitimesini istediğin yeri işaretle.daha sonra cımbız yardımıyla dışta kalanları temizle gerekirse makas yardımıyla boylarını kısalt.bu kadar kolay

• Konu Sahibi nirvan80
valla canım bilgiler için çok saol.. a.s.burdan bakınca çok kolay görünüyor ama ben yinede kendim yaparsam batırırım gibi geliyor yaa...şakkıdı

• Konu Sahibi nirvan80
Çok güzel olmuş yaa..........................

• Konu Sahibi nirvan80
ben hayatta beceremem gidiyom kuaföre aldırıyom vallah

• Konu Sahibi nirvan80
cesaret edemem bende aslında denemekte faydavar ama ya berbat olursa..
sen kendınmı yaptın alıntımı o resım

• Konu Sahibi nirvan80
ben bu iste hep acemiyim ama insallah bende becerebilirim tesekkürler canim

• Konu Sahibi nirvan80
Sağol Canim Güzell Bilgi Kendime Yapamam Sarişin Olduğumdan Kaş Yok Fazla Ama Anneme Mutlaka Yapicam :)

yha bu kaş alma yöntemi kolay görünüyo ama ben hiç denemedim kendim kaş almayı bozarım diede korkuyorumm ama bi kes denicem bide kuaförle iple alıyo onu yaapabilirmiyiz kendimiz acaba bilgilerin için tesekkürler canımm

Nirvan arkadasim iyi anlatmissin emek vermissin ona lafim yok ama kas almak kolay is degil,birde burda resimlerle anlatilacak kadar kolay hic degil, ben bu meslege yillarimi verdim ve halada veriyorum, böyle islemler cocuk oyuncagi degil, bence bu tarzdan vazgec, insanlari yanlis yönlendirmek yanlis olur, umarim yanlis anlamazsin... Sevgilerimle...

gercekten cok güzel olmuş.cok kolay gibi gözüküyo ama yapması marifet.inşallah bende becerebilirim.emeğine sağlık.

Ben kaş yaparken göz çıkaran cinsten hamaratım bu konularda....zaten kaşım az 11-11 maç yapıyolar bide ben almaya kalkarsan iyice batırır çıkarım....resimlerde kolay gibi görünüyor ama bence çok zor ve yetenek ve tecrübe isteyen bi iş kaş almak...:kahve::kahve:

süprizzzzz:teytey:yok be canım herkeze göre deil bu iş bence herkez bildiği işi yapsın bence bu işin uzmanı da kuaförler her işi kendimiz yaparsak onlar nrden para kazanacaklar be gülümm bende bir kaç kere denedim ama anladım ki bu bi sanat bu iş yetenek işi bıraktım uğraşmayı​
15 günde bir gidipp aldırıyorum bu kadar basit ama siz diosanız bizim yeteneğimiz var buyrun deneyin denemesi bedava ama şunuda unutmayın bazı kaşlar küsermiş sakın olaki kaşlarınızı küstürmeyin :) hadai size kolay gelsin arkadaşlar

aayy bi alabilsem şu kaşlarımı ne sevinirm ya... batırıp çıkıyorum.. sora gidiyorum kaşçı hanıma ayy şuraya girmişsin istediğin gibi olmaz diyoo illet oluyorum.. bi de 12.5a alıyo öğrenci adamım ben kanıma dokunuyo... şimdi orman gibi kaşım napcam bilmiyorum keşke adam gibi bi kuaför bulabilsem:a015:.. tanıdık var mı kızlar ankarada...yerimseniben

aayy bi alabilsem şu kaşlarımı ne sevinirm ya... batırıp çıkıyorum.. sora gidiyorum kaşçı hanıma ayy şuraya girmişsin istediğin gibi olmaz diyoo illet oluyorum.. bi de 12.5a alıyo öğrenci adamım ben kanıma dokunuyo... şimdi orman gibi kaşım napcam bilmiyorum keşke adam gibi bi kuaför bulabilsem:a015:.. tanıdık var mı kızlar ankarada...yerimseniben

12,5 kaş mı sempatiksalakcinni şok oldum valla ben 4 tl ye aldırıyorum ama o bile çok geliyo kaydirigubbakcemile3

X