Bebek Beslenmesi Kolik bebek anneleri,kolik sancınız kaç ay sürdü?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
Benim bebeğime de kolik demişlerdi uyurken bile agliyordu ama kullandığımız d vitaminin yan etkisinden kaynaklaniyormus hiçbir doktorun bu konu hakkında bilgisi yok.d vitaminini değiştirdik ve her şey normale döndü.bazı bebekler hassasiyet gösteriyor muş.siz ne kullanıyorsunuz?belki sizin de bebeğiniz kolik değildir.1 ay boşuna mahfolduk biz.
Ben devit 3 kullanıyorum siz ne kullanıyorsunuz şimdi

Benim bebeğim 6.5aylık kolik ve gaz sancılarımız şiddetli bir şekilde devam etmekte malesef
Hatta ilk 3 aydan daha fazla ek gıdaya geçtik bulamama kadar ishal olan çocuk şimdide 2-3günde bir tuvaletini yapıyor geceleri sabaha kadar kıvranıyor
Gündüzleri 1saat uyursa şükrediyorum
Artık haftada bir iki gün gidip annemde kalıyorum uykusuzluktan ve stresten mahvoluyorum bu strese bağlı 3kere sütüm kesildi sağarak emzirerek tekrar getirdim çok merak ediyorum nezaman geçecek
Bebeği kolik olmayan anneler sesleniyorum çok şanslınızı öyle çocuğu büyütmekte ne var
Çok yıprandım

Benim bebeğim 6.5aylık kolik ve gaz sancılarımız şiddetli bir şekilde devam etmekte malesef
Hatta ilk 3 aydan daha fazla ek gıdaya geçtik bulamama kadar ishal olan çocuk şimdide 2-3günde bir tuvaletini yapıyor geceleri sabaha kadar kıvranıyor
Artık haftada bir iki gün gidip annemde kalıyorum uykusuzluktan ve stresten mahvoluyorum bu strese bağlı 3kere sütüm kesildi sağarak emzirerek tekrar getirdim çok merak ediyorum nezaman geçecek
Bebeği kolik olmayan anneler sesleniyorum çok şanslınızı öyle çocuğu büyütmekte ne var
Çok yıprandım
Ayy ben 1 ayda bile mahfoldum bebegin can acisina üzülmek daha ayri.Allah yardim etsin valla zor.

Çok yıprandım
Çok üzüldüm durumunuza Allah yardımcınız olsun ve biran önce kolik durumunuz geçsin inş. Bizimki 3 buçuk aylık biraz azaldı.sizinki gibi uzun sürmesi nadiren olurmuş.ama eli kulağındadır geçer inşallah :anne:

Merhaba canım bizimde aynı sıkıntı vardı internetten bunun gibi müzikler dinleterek uyuttuk hep

Son düzenleyen: Moderatör:
Kolik bebek sahibi bir anneyim ve her kolikli anne gibi uykusuz,yorgun,bezgin ve perişanım.
Her bebeğin kolik sancısı farklı aylarda bitiyor okuduğuma göre.Sormak istediğim bazı sorular var:Sizin bebeğiniz de benimki gibi-altı temiz karnı tok da olsa- uyanık olduğu her dakika ağlıyor mu?
Ayrıca kolik dönemini atlatmış olan anneler:Sizin kolik sıkıntılarınız ne zaman bitti?:ecrin_bebek:
Aynı sorun bizdede baya bi önceden yazılmış Smdi fark ettim ...şuan 3 aylık yeni olduk ne zmn geçer bilmiyorum çok.kotu durumdayım,perişanım bende.

ara ara tutar ama 3.aydan sonra rahatlarsın merak etme....en azından ilk günler gibi olmuyor
Benim ikizlerinden biri kolik her an her dkka ağlıyor çok zor durum.ne yapacagimi da bilmiyorum elimden gelen herşeyi yapıyorum ama geçmişi rahatlamıyor.3 ayımızı dün doldurduk .inş bizim de biter gider beni mahvetti perişan oldum resmen😭

Bende ayni sekilde 2 aylik yapmadığım şey kalmadı artık ama krize bi girdimi susturamiyoruz allahım şifa versin inşallah 3 ayda biter umarım herseyden onve insanın ici sızlıyor o ağladıkça

X