Koltuk takımı aldım bakalım beğenecek misiniz?

Masko'dan aldık. Hatta eşime koca koca firmalarda bulamadık aradığımız burada mı bulacağız dedim. web sitelerinde bütün fiyatlar var ama link vermek yasak mı bilmiyorum. Başka güzel modellerde var. Zevkinize göre bakarsınız.

Edit: Link vermek yasak mı değilse linkte bütün fiyatlar var. yada özelden isteyenlere gönderebilirim

çok güzelmiş güle güle kullan:nazar: fıyat hakkında ve markasını özelden gonderırsen sevınırım benım ıstegım takım teşekkürler

ecevv sana fiyatı ve web adresini gönderdim. Arkadaşlar sağolun beğenmenize çok sevindim. Hepinize teşekkür ederim.

beğendim.
böyle kenarları deri olan bizdede var, ama bi farklı model sanırım.
annem gözü gibi bakıyo onlara :)

Deri kollar beni de biraz ürkütüyor. Acaba kullanışlı oluyorlar mı. Temizliği kolay hem de şık duruyor diye tercih ettim. İnşallah dayanıklıdır.

koltukların çok güzel güle güle kullan..linki bana da gönderebilirmisin ..teşekkürler şimdiden

Merhaba arkadaşlar benim özel mesajım kapalıymış şimdi açtım. Yalnız kontrol paneline geldiğimde bana bu konuyla ilgili yazılmış mesajlar olduğunu gördüm ama ben cevap yazamadan kayboldu sadece biri çağlayanda mı oturuyorsun diye sormuş. Mecidiyeköyde oturuyorum. Diğerlerine cevap yazamazsam yanlış anlamayın. Şuan özel mesajım açık.

benim koltuk takımımın aynısı ben de maskodan aldım....10 aydır kullanıyorum ama ben yedek kılıf diktirdim gül kurusu renginde...bu kumaş güzel duruyor ferah ferah ama tabii biraz çabuk kirleniyo...ama at makinaya mis gibi çıkıyor ben yıkadım bişeycik olmuyor...birde fark olarak ben yataklı yaptırmadım.... güle güle kullanın...

yedek koltuk kılıflarını nerden kaça diktirdin cnm ? maskoda hangi azağadan aldın CADIARZU

ben de koltuklarıma kılıf diktirmek istiyorum ama 500 ytl diolar kafamçokkarıştı

yedek koltuk kılıflarını nerden kaça diktirdin cnm ? maskoda hangi azağadan aldın CADIARZU

ben de koltuklarıma kılıf diktirmek istiyorum ama 500 ytl diolar kafamçokkarıştı

350-400 civarında vermiştik sanırım işçilik almayız dediler ama kumaş parasını verdik..canım benim aldığım mağaza kapandı diye duydum ama le chıc diye bir adı vardı...normaldir sanırım o fiyat birde seçtiğin kumaşa göre değişiyor fiyatlar...ben diktirdiğim ek kılıfı kullanıyorum ama çok terletiyor içinde sünger var kumaşın alt tarafında yazın yakıyor ..kışın kullanmalı...açık renkler güzeldi kadife gibi onları koyucam temizlikte...

Arkadaşlar tekrar merhaba. Koltuklarımda bir sürü sorun çıktı. Firma düzelteceğini söyledi ama şu ana kadar bir gelişme yok. Bunların dışında bir sorunum da kumaşın bırakın leke tutmamayı suyla silinince bile leke bırakması. Şimdi başka bir kılıf diktirmeyi düşünüyorum acaba kılıf diktiren varmı kaça dikiyorlar acaba. Modeli hatırlarsanız sadece minderleri kumaş. Bu yüzden daha ucuz olmalı diye düşünüyorum. Fikri olan var mı?

arkadaşım bende de aynı model var yataştan almıştık 3 sene önce. Bir hayli de para vermiştik. Koltukların rahatına hiç bir diyeceğim yok gerçekten çok rahat ama rengi tam bir felaket açtı başıma. Sildikçe su izi mi diyeyim, deterjan izi mi diyeyim hep leke bırakıyordu. Çocuğum da küçüktü her aradığın leke vardı koltukta. En sonunda aradım yataşı dedim bu ne ya...kaplatmak istiyorum yeniden dedim. Sadece kumaş parası aldılar sağolsunlar lila renk kaplattım rahata erdim arkadaşım. Bir daha beyazmış kremmiş tövbe.

Aman ha arkadaşlar bu firmadan uzak durun. Şu anki durumumuz şöyle; bize ürün satan Nilüfer Hanım ortalıkta yok. Bir haftadır işe gelmiyormuş ve firma sahibinin de bizim durumumuzdan haberi yokmuş. Oysaki Nilüfer Hanım bize firma sahibiyle görüştüğünü söylemişti. Başımıza dert aldık anlayacağınız. Bu firmayı tavsiye ettğim arkadaşlardan özür dilerim.

X