komple beyaz esya seti yardimm

piremsesd

Yakın sigaraları,kırılmış bütün kalplere.
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2016
374
2.126
İyi akşamlar kızlar.
Nisanda dugunum var ve evimizi yerlestiriyoruz yavas yavas beyaz eşya alicaz ama kararsız kaldim.
Bosch arçelik vestel ve bekoya baktık.
Sadece vestelde fiyat olarak neredeyse 1000-1300 TL fark var arada diğer markalar aynı fiyatlar hemen hemen.
Sizce hangi markadan almalıyım siz hangisinden aldınız memnun kaldiniz benim için çok önemli bu konu ve yarin oburgun almaya gidicez

Siemens aldık çok memnunuz kesinlikle tavsiye ederim Çamaşır makinemiz de Lg ondan da çok memnunum kurutmalı olarak almıştık:KK16:Siemens tercih edemezseniz Bosch da aynı fabrika üretimi Bosch da tercihe edebilirsiniz Vestelden çok şikayet var genel olarak önermemHoppa

Siemens aldık çok memnunuz kesinlikle tavsiye ederim Çamaşır makinemiz de Lg ondan da çok memnunum kurutmalı olarak almıştık:KK16:Siemens tercih edemezseniz Bosch da aynı fabrika üretimi Bosch da tercihe edebilirsiniz Vestelden çok şikayet var genel olarak önermemHoppa

Vestel'den uzak dur canım, annemlerin var bir kaç Vestel elektrikli eşyası hep sorun yaşadık şimdiye kadar. :KK57:
Ablam Bosch kullanıyor ve öve öve bitiremiyor, biz de nişanlımla beyaz eaşyalarımızı Siemens'den aldık ama daha kullanamadık tabii :KK60: Siemens ve Bosch zaten aynı fabrikadan çıkma, Beko ve Arçelik gibi. fiyat farkı yoksa Bosch al canım.

Butün beyaz eşyalarim Bosch marka. Hepsinden gayet memnunum. 2 yıl oldu kullanalim henüz ama sorun cikartmadilar çok şükür. Tavsiye ederim.

Ben de beyaz eşyalarımı bosch markası alıyorum.Beyaz eşyalarımı yarı yarıya almış oldum hatta.Beyaz eşyalarımı almadan önce.Arkadaşlarım da bana FiyatımBu diye bir siteyi önermişti.Hiçbir şekilde sıkıntı yaşamadan gayet kolay bir şekilde ürünlerimi teslim aldım.Üstelik hediye de göndermişti.

kızlar bzde almaya niyetlendik bosh ile ilgili güzel şeyler duyuyorum.
arçelik vestel düşünmüyorum nişanlımda çok karşı zaten.
küçük ev aletlerinde de tavsiyelerinizi alabilir miyim??

hala buradasındr umarım :) Bende çamaşır makinemi kurutmalı alacagım.. Bana beyaz esya modellerini yazabilir misin ? acaba

hala buradasındr umarım :) Bende çamaşır makinemi kurutmalı alacagım.. Bana beyaz esya modellerini yazabilir misin ? acaba
Canım lg sitesinde aldığım modeli bulamadım maalesef. Buzdolabı aşağıdaki şekilde bulaşık makinesi de model olarak aynı o seri fakat benimkinde sepet yok üst raf var sıra sıra çatalları diziyorsun falan belki öyle seçeneklidir o sırada dikkat etmemiştim :KK53:

Canım lg sitesinde aldığım modeli bulamadım maalesef. Buzdolabı aşağıdaki şekilde bulaşık makinesi de model olarak aynı o seri fakat benimkinde sepet yok üst raf var sıra sıra çatalları diziyorsun falan belki öyle seçeneklidir o sırada dikkat etmemiştim :KK53:

çok teşekkür ederim :))) peki lg çamaşır makinen (kurutmalı) bi sıkıntı yaşadın mı ? aynı özellk samsungta da var 9/6 kg olanndan .. herkes ikisi bir olunca sıkıntı oluyor diyor ..

gönderdiğin bulaşık makinesi üst raflı değil sanki

çok teşekkür ederim :))) peki lg çamaşır makinen (kurutmalı) bi sıkıntı yaşadın mı ? aynı özellk samsungta da var 9/6 kg olanndan .. herkes ikisi bir olunca sıkıntı oluyor diyor ..
Ben memnunum kurutmayı pek kullanmadım bir iki kere falan belki ileride kullanırım diye aldım bir sıkıntı yaşatmadı ama sürekli kullanılsa onu bilemiyorum :KK51:
gönderdiğin bulaşık makinesi üst raflı değil sanki
Onuda dediğim gibi bulamadım açıkcası sanırım 4 sene içerisinde kaldırılmış olabilir modeli hemen hemen benziyor sadece benimkinde kaşıklık yok üst raf var dizilen acayip güzel :KK49:

Ben memnunum kurutmayı pek kullanmadım bir iki kere falan belki ileride kullanırım diye aldım bir sıkıntı yaşatmadı ama sürekli kullanılsa onu bilemiyorum :KK51:

Onuda dediğim gibi bulamadım açıkcası sanırım 4 sene içerisinde kaldırılmış olabilir modeli hemen hemen benziyor sadece benimkinde kaşıklık yok üst raf var dizilen acayip güzel :KK49:

canım çok teşekküğr ederim kurutma makinesini bende çok sık kullanmayacagım zaten acil durumlrda belki.. o zaman ii bişiy kendileri :KK66:

canım çok teşekküğr ederim kurutma makinesini bende çok sık kullanmayacagım zaten acil durumlrda belki.. o zaman ii bişiy kendileri :KK66:
Rica ederim canım inşallah sende memnun kalırsın ürünlerinden :KK68: Siemens ve Bosch markasından şaşma derim çamaşır makinede belki lg olabilir :KK49:

Rica ederim canım inşallah sende memnun kalırsın ürünlerinden :KK68: Siemens ve Bosch markasından şaşma derim çamaşır makinede belki lg olabilir :KK49:
nişanlımı ikna ettim siemens bosch konusunda ama çamaşır makines, samsung' un
WD90K6B10OS/AH A 9 kg Yıkama / 6 kg Kurutma 1400 Devir Çamaşır Makinesi alalım diyor...

benim görümcemin pahalı bir markadan, yani markayı bilmediğimden yazamıyorum reklam olacağından değil, hem kurutma hem çamaşır makinesi varmış hiç kullanamamış
gerçi ikisi bir arada olan bir ürünün nesi kötü olabilir tam aklım almıyor ama :KK70:
ben o yüzden ikisini ayrı aldım
ya herkese söylüyorum HAYAT KURTARICI
düşünün bir kıyafetiniz var ve pis fark ediyorsunuz hemen yıkayın atın kurutucuya o gün 2 saate giyin
hele çalışıyorsanız vallahi para değil
elektrik faturama da hiç yansıyan bi abartı durum yok
hem de beko aldım en ucuzu piyasada

benim görümcemin pahalı bir markadan, yani markayı bilmediğimden yazamıyorum reklam olacağından değil, hem kurutma hem çamaşır makinesi varmış hiç kullanamamış
gerçi ikisi bir arada olan bir ürünün nesi kötü olabilir tam aklım almıyor ama :KK70:
ben o yüzden ikisini ayrı aldım
ya herkese söylüyorum HAYAT KURTARICI
düşünün bir kıyafetiniz var ve pis fark ediyorsunuz hemen yıkayın atın kurutucuya o gün 2 saate giyin
hele çalışıyorsanız vallahi para değil
elektrik faturama da hiç yansıyan bi abartı durum yok
hem de beko aldım en ucuzu piyasada
kimisi çok memnun kimisi değil.. eger sık kullanıyorsanz ii değil ama ben sizin gibi kullanacagım arada .. normal olarak asıp kurutma taraftarıyım.. ben tamamen acil olarak kalsın istiyorum.. ne bileyim bebek esyalarında ağırlıklı mesela..

nişanlımı ikna ettim siemens bosch konusunda ama çamaşır makines, samsung' un
WD90K6B10OS/AH A 9 kg Yıkama / 6 kg Kurutma 1400 Devir Çamaşır Makinesi alalım diyor...
Samsung inan bilmiyorum canım ne söylesem yalan olur çamaşır makinesi araştırırken bize genelde lg önerdiler o yüzden tercih ettik :KK51:

Samsung inan bilmiyorum canım ne söylesem yalan olur çamaşır makinesi araştırırken bize genelde lg önerdiler o yüzden tercih ettik :KK51:
canım çok teşekkür ederim.. peki senin lg kaç dk kurutuyo.. ne bileyim ayrı özelliği var mı öyle yoksa illa yıkayıp kurutma devamı mı yapmn lazım. az önce arkadasım sey dedi ben kullanıyorum yıkıyo kurutmaya alalım dıyoruz 8 saat duruyo dedi.. hadi bunu 2 saate yıkadı bi pant gıyeceksın kurutayım diyosun olmuyo dedi ayıretten ayarlama yapamıyorsun dedi. ????

X