komple beyaz esya seti yardimm

canım çok teşekkür ederim.. peki senin lg kaç dk kurutuyo.. ne bileyim ayrı özelliği var mı öyle yoksa illa yıkayıp kurutma devamı mı yapmn lazım. az önce arkadasım sey dedi ben kullanıyorum yıkıyo kurutmaya alalım dıyoruz 8 saat duruyo dedi.. hadi bunu 2 saate yıkadı bi pant gıyeceksın kurutayım diyosun olmuyo dedi ayıretten ayarlama yapamıyorsun dedi. ????
Ayarları var canım ama süresi cidden uzundu yıkama gibi hemen hemen ne zamandır kullanmadım hatırlamıyorum ama 8 saat gibi bir süre tabi ki değil arkadaşın abartmış o şekilde asarsın kurur yani :KK48:

İyi akşamlar kızlar.
Nisanda dugunum var ve evimizi yerlestiriyoruz yavas yavas beyaz eşya alicaz ama kararsız kaldim.
Bosch arçelik vestel ve bekoya baktık.
Sadece vestelde fiyat olarak neredeyse 1000-1300 TL fark var arada diğer markalar aynı fiyatlar hemen hemen.
Sizce hangi markadan almalıyım siz hangisinden aldınız memnun kaldiniz benim için çok önemli bu konu ve yarin oburgun almaya gidicez

Arçelik - Beko aynı gruba aitti sanırım. Servis ağı çok yaygın. Ama Bosch de güze. Bense Siemens kullanıyorum memnunum

Ayarları var canım ama süresi cidden uzundu yıkama gibi hemen hemen ne zamandır kullanmadım hatırlamıyorum ama 8 saat gibi bir süre tabi ki değil arkadaşın abartmış o şekilde asarsın kurur yani :KK48:
bende öyle diyince korktum açıkçası.. hani ne bileyim 2 saate yıkadın çamaşırları çıkardın acil çıkman gerekti bi pant at kurut ... o da 3-4 saate kurutuyorsa bu duurmda işime yaramayacak gerek yok :KK70:

bende öyle diyince korktum açıkçası.. hani ne bileyim 2 saate yıkadın çamaşırları çıkardın acil çıkman gerekti bi pant at kurut ... o da 3-4 saate kurutuyorsa bu duurmda işime yaramayacak gerek yok :KK70:
Makineden makineye değişiyordur canım ama 8 saat gibi bir süre imkansız :KK53:

Merhaba canım bende bu buzdolabı ve bulaşık makinasını alocam inşallag memnun musun 3 yıldır kullanıyorsun sanırım

Canım lg sitesinde aldığım modeli bulamadım maalesef. Buzdolabı aşağıdaki şekilde bulaşık makinesi de model olarak aynı o seri fakat benimkinde sepet yok üst raf var sıra sıra çatalları diziyorsun falan belki öyle seçeneklidir o sırada dikkat etmemiştim :KK53:

Merhaba canım bende bu buzdolabı ve bulaşık makinasından almayı düşünüyorum inşallah memnun musun kaç yıldır kullanıyosun

Merhaba canım bende bu buzdolabı ve bulaşık makinasından almayı düşünüyorum inşallah memnun musun kaç yıldır kullanıyosun
4 yıldır kullanıyorum canım çok memnunum bulaşık makinem sadece temizlenmediğinde leke bırakıyordu ama bir kaç kere temizleyiciyle boş çalıştırınca o sorunu da çözdük :KK49:

İyi akşamlar kızlar.
Nisanda dugunum var ve evimizi yerlestiriyoruz yavas yavas beyaz eşya alicaz ama kararsız kaldim.
Bosch arçelik vestel ve bekoya baktık.
Sadece vestelde fiyat olarak neredeyse 1000-1300 TL fark var arada diğer markalar aynı fiyatlar hemen hemen.
Sizce hangi markadan almalıyım siz hangisinden aldınız memnun kaldiniz benim için çok önemli bu konu ve yarin oburgun almaya gidicez
Vesteli kesinlikte tavsiye etmiyorum eğer ömürlük alacaksan Arçelik ve Bosch başka markaya gerrrk yok cnm tecrübe ile sabit...

Merhaba kızlar bende yeni aldım tüm beyaz eşyamı. Özellikle inox istedim ve aldık. Tabi bütçemize göre. Arçelik aldık hepsini. Ama kurutma makinesi almadık. Kullanan bazı arkadaşlarım çamaşırı yıprattıgını anlattı.
Kullandıgım çamaşır makinesi şu videoda
[...

Bulaşık makinem ise şurda
....

Son düzenleyen: Moderatör:
X