Konuları Göremiyorum, Aynı Sorunu Yaşayan Var mı?

sssemaaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2011
900
0
Bilgisayarımda hiçbir değişiklik yapmadım ama forumu görüntülemede dünden beri sıkıntı yaşıyorum.
Mesela ana sayfadan bir alt başlığı tıklıyorum, alt alta konuları görmem gerek fakat başlıkları göremiyorum.Sadece başlıkları görüntülemede sıkıntm var
Ancak forum takipten takip edebiliyorum konuları.
Aynı durumda olan var mı?

Konu "sitede yaşadığınız sorunlar"başlıına taşındı.
Birkaç gündür sitede teknik çalışma var,sorununuz bununla alakalı olabilir.

Çalışmalar uzun sürmez sanıyorum ama siz yeni mesajları görüntüleyemiyorsunuz,bende böyle bir sıkıntı yok.Acaba bilgisayarda geçmişi temizleyip yeniden deneseniz..belki düzelir:)

Bilgisayarımda hiçbir değişiklik yapmadım ama forumu görüntülemede dünden beri sıkıntı yaşıyorum.
Mesela ana sayfadan bir alt başlığı tıklıyorum, alt alta konuları görmem gerek fakat başlıkları göremiyorum.Sadece başlıkları görüntülemede sıkıntm var
Ancak forum takipten takip edebiliyorum konuları.
Aynı durumda olan var mı?

Merhaba,

Bizimle sorununuzu gösteren bir ekran görüntüsü paylaşabilir misiniz?

Foto nasıl ekleyebilirim?

Ekran görüntüsü alma aracı nasıl kullanılır

bu adresden bilgi alabilirsiniz. Eğer burada bahsedilen program yüklü değil ise.

Klavyenizde bulunan Print screen tuşuna basıyorsunuz. Bir foto edit programını açarak (paint olabilir her windows makinada yüklüdür)
CTRL V veya sağ click yapıştır ile ekran görüntüsünü yapıştırıyorsunuz. Kaydettiğiniz dosyayı mesaj yazdığınız ekranın üstünde bulunan "insert image" butonuna basarak buraya yapıştırıyorsunuz.

Diğer bir seçenek de çevrenizdeki birisinden bu konuda yardım alabilirsiniz.

Ekran görüntüsü alma aracı nasıl kullanılır

bu adresden bilgi alabilirsiniz. Eğer burada bahsedilen program yüklü değil ise.

Klavyenizde bulunan Print screen tuşuna basıyorsunuz. Bir foto edit programını açarak (paint olabilir her windows makinada yüklüdür)
CTRL V veya sağ click yapıştır ile ekran görüntüsünü yapıştırıyorsunuz. Kaydettiğiniz dosyayı mesaj yazdığınız ekranın üstünde bulunan "insert image" butonuna basarak buraya yapıştırıyorsunuz.

Diğer bir seçenek de çevrenizdeki birisinden bu konuda yardım alabilirsiniz.

İlginiz için teşekkürler,
İnsert image dedikten sonrasına gidemedim.
Orada bir klasör seçmeme yönlendirecek bir simge falan yok, olması gerekiyor mu başka birşey mi yapmam lazım?

İlginiz için teşekkürler,
İnsert image dedikten sonrasına gidemedim.
Orada bir klasör seçmeme yönlendirecek bir simge falan yok, olması gerekiyor mu başka birşey mi yapmam lazım?

Açılan sayfada Dosya seç diye bir button olması lazım.
Ona basarak kaydettiğiniz dosyayı seçiyorsunuz.

X