Konuma yine el atabilir misiniz?

Benim dayımın psikiyatristi çok iyiydi, herkes ondan randevu almak için birbirini eziyordu, ama o da ağır bir depresyona girmiş sonra, alkolik olmuş, dayımla içiyolarmış arada 😂 Bu insanlar taş değil, belki garip bir şekilde içselleştirdi olayı, bilemeyiz.
Sıkıntı şu ki kaç Dr gittiysek hepsi çok tuhaf buluyor. Ama tek başına bununla gorusunce yumusuyorlar. Hepsini tembih ediyorum bakın çok rahat yalan söyler diye...😄

Eşiniz ailenizle neden görüşmek istemiyor? Madem çok zorlanıyorsunuz bi sure iki aile ilede görüşmeyin (eve davet etmeyin, herkes kendi ailesini gidip görsün) bi bakın ilişkiniz nasıl gidiyor zaten o zamana çocuklar biraz daha büyümüş olur önünüzü daha rahat görürsünüz
Onun ailesi benim yüklü miktarda malımı gasp edip ustune de bana hakaret ettikleri için özür dilemeden gorusmeyecegimi söyledim. İntikam alıyor

vala hocalarım dışında psikiyatrist tanımadım yalan yok ama
bu adama inanamadim yok büyüyü sizin iyiliğiniz için yapiyolar filan yok artık dedim:110:
Ya bana dedi ki doktor, nasıl öyle şeyler yaparlar, günah, söyle onlara yapmasınlar. Sonra eşimin yanında gulumseyerek dedi ki belki sizin iyiliginiz için aranızı duzeltmek için yapmislardir

Sıkıntı şu ki kaç Dr gittiysek hepsi çok tuhaf buluyor. Ama tek başına bununla gorusunce yumusuyorlar. Hepsini tembih ediyorum bakın çok rahat yalan söyler diye...😄
İnançları ile de alakalı olabilir, herkes büyüye inanmıyor, şaka gibi geliyor bazılarına. Ama düşünmeleri lazım, inançlar kişiliğe etki eder, yaşam biçimini köklü bir değişikliğe uğratır; bunların inancı belli, inançlarında kötü olan bir şeyi gözünü kırpmadan yapan biri iyi olamaz. Çok şaşırtıcı gerçekten. Belki de senin paranoyak biri olduğuna, abarttığına ikna ediyordur.

İnançları ile de alakalı olabilir, herkes büyüye inanmıyor, şaka gibi geliyor bazılarına. Ama düşünmeleri lazım, inançlar kişiliğe etki eder, yaşam biçimini köklü bir değişikliğe uğratır; bunların inancı belli, inançlarında kötü olan bir şeyi gözünü kırpmadan yapan biri iyi olamaz. Çok şaşırtıcı gerçekten. Belki de senin paranoyak biri olduğuna, abarttığına ikna ediyordur.
Ben de ondan şüpheleniyorum. Muhtemelen içeri girip benim hakkımda yalan söylediğini düşünüyorum. Çünkü bir iki kişiden duydum, soylemedigim şeyleri söylemişim gibi anlatmis

Söylememiş güya. Ailesi beni sorunca da konuşmak istemiyorum diyormus !
Ailesine anlatsa onlar bosan oğlum diyecekler. Paranı malını bize harca diye ima edecekler. Bu da zarar görecek bu durumdan. O yüzden soylemiyordur.
Sen de söyleyemedin, çünkü hazır değilsin kocanın arkalanmasına.

Ben de ondan şüpheleniyorum. Muhtemelen içeri girip benim hakkımda yalan söylediğini düşünüyorum. Çünkü bir iki kişiden duydum, soylemedigim şeyleri söylemişim gibi anlatmis
Daha onunla doktora falan gitme, çözümden yana değil, istediği tek şey var, ailesine çoluk çocuğun ile kurban olman. Bundan asla vazgeçmeyecek.

Daha onunla doktora falan gitme, çözümden yana değil, istediği tek şey var, ailesine çoluk çocuğun ile kurban olman. Bundan asla vazgeçmeyecek.
Doktora en son bir sene önce gittik iste. Şimdi başka bir doktor ayarlayacagim , birlikte gidelim diye. Bu sefer aile terapisi değil. Çocuklara subdurumda nasıl yaklaşmak gerektiği konusunda yol gostersin diye. Çünkü bu adam gergin olunca çocuklara da zararı dokunuyor hem de cok

Bu arada katip, Dr da inançlı biri ama kendisi de eşini bırakıp başka biriyle evlenmiş diyorlardı bu zaman diliminde

Ya bana dedi ki doktor, nasıl öyle şeyler yaparlar, günah, söyle onlara yapmasınlar. Sonra eşimin yanında gulumseyerek dedi ki belki sizin iyiliginiz için aranızı duzeltmek için yapmislardir
Doktor kocanızın akrabası mı? Daha ne saçmalıklar okuyacağız 😬
Durumunuzu az çok biliyorum olmazı oldurmaya çalışmayın kesin atın artık şunu. Ailenizin olduğu yere taşının.

psikiyatri seansında da bir şeyin günah diye nitelendirildigini ilk defa duyuyorum

Doktor kocanızın akrabası mı? Daha ne saçmalıklar okuyacağız 😬
Durumunuzu az çok biliyorum olmazı oldurmaya çalışmayın kesin atın artık şunu. Ailenizin olduğu yere taşının.
Annem aynı şehirde zaten. ama bana manevi ya da fiziksel destek olacak durumda degil

X