konuşamıyoruz

Ben karşılıklı etkilesimle ilgili olduğunu düşünüyorum. Hic konusmayan iki insan bazen oyle oluyor ki konusmadan bile birbirini anlayabiliyor sevebiliyor. Bir elektrik bir çekim oluyor.
Ben cok konuskan değilim. Esim de konuşkan degil. Ama ikimiz iki gun araliksiz konussak konusuruz. Muhakkak birseyler buluruz.

valla kendi deneyimlerimden yola cıkarak söyleyeyim.
Dış görünüş vs. bir yere kadar, insan bir yerden sonra birlikte gülmek, eğlenmek , herhangi bir konuda tartışmak , konuşmak istiyor.
İyi düşünün derim. Belki zamanla alışırsınız birbirinize . İnsan başta bazen tutuk kalıyor.
Sonrasında bir değişme olmazsa o zaman düşünürsünüz bence.

bende sessiz biriyim, kendimi övmek gibi olmasın ama fiziksel açıdan da güzel olduğum için üniversitede tanışmak isteyen çok oluyordu 😂 ama ilk buluşmada bitiyordu çünkü sohbet yürümüyor. bir de niye böylesin diye saçma sorular soruyolardı. heralde böyle ilk buluşmayla kalan 6-7 kişiyle tanıştım. 😂 ama sonra eşimle tanıştım 6 yıl sevgili kaldık. mesela onda da belki sessiz geçmiş sayılır ama diğerleri gibi değildi adeta aramızda elektrik vardı ve ilerleyen zamanda sohbetimiz de çok oldu. doğru kişi olup olmadığıyla ilgili bence, herkesle uyum olmuyor

Tutukluk benıde sıkar ne bilim.
Beni konuşturması gerek
Açması falan.
Bende mesafeli bir tipim mesela.
Ay bılemedım aradaki elektrik işte

X