Konuşmayı bitirmek istedi, yarın görüşüyoruz ne diyeceğim

jeehan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2017
2.351
1.644
Hanımlar selam,

Şu an o kadar şaşkın ve tuhaf hissediyorum ki. Direkt konuya giriyorum, Aşağı yukarı bir buçuk aydır işyerinden birisiyle konuşuyorum, 3 hafta önce buluşmuştum. Görüşmemiz çok çok güzel geçti. Hiçbir falso hareketini görmedim, beni dinlerken mimikleri halleri çok tatlıydı. Sonrasında da çok ilgili davrandı. 2 gün önce evlerine bir misafir geldi o günden beri feci morali bozuk, çok az konuşuyoruz. Ailesel, babasıyla ilgili bi sorun olmuş. Özel bi konu olduğu için detay sormak istemedim bence olabildiğince anlayışlı davrandım.

Bu akşam telefonda konuştuk bana, az biraz ailesel sorunundan bahsetti bu süreçte çok gergin olduğunu, beni de istemeden kırabileceğini bunu asla istemediğini vs anlattı. Lafı, istersen konuşmayı bırakalıma getirdi. Ben ne diyeceğimi bilemedim. Şimdi konuşmayı bitirirsek bi daha aynı samimiyette tekrar konuşamayacağımızı vs söyledim. Bana eğer konuşmaya devam edersek, birbirimizden tiksinerek konuşmayı bitireceğimizi söyledi. Eğer bu kadar kırılmayı göze alıyorsan devam edelim dedi. Aklına başka bi şey gelmesin başka birisi vs kesinlikle yok dedi.

Hanımlar, ilk defa başıma böyle bi şey geliyor. Hareketlerinden bi samimiyetsizlik görsem tamam, ama çok tuhaf hissediyorum.

Yarın akşam görüşeceğiz, ikimizde birbirimizi görmek istedik. Nasıl tepki vereceğimi bilmiyorum. Konuşmayı direkt kesmek istemesine, beni direkt hayatından çıkaracak olmasına çok üzüldüm.

Bu ne şimdi, lütfen konuşmaya devam edelim diye yalvaracak değilim ama şak diye bitmesi de çok tuhaf geliyor. Bi yandan bencillik mi ediyorum diye kendimi yiyorum.

Hanımlar selam,

Şu an o kadar şaşkın ve tuhaf hissediyorum ki. Direkt konuya giriyorum, Aşağı yukarı bir buçuk aydır işyerinden birisiyle konuşuyorum, 3 hafta önce buluşmuştum. Görüşmemiz çok çok güzel geçti. Hiçbir falso hareketini görmedim, beni dinlerken mimikleri halleri çok tatlıydı. Sonrasında da çok ilgili davrandı. 2 gün önce evlerine bir misafir geldi o günden beri feci morali bozuk, çok az konuşuyoruz. Ailesel, babasıyla ilgili bi sorun olmuş. Özel bi konu olduğu için detay sormak istemedim bence olabildiğince anlayışlı davrandım.

Bu akşam telefonda konuştuk bana, az biraz ailesel sorunundan bahsetti bu süreçte çok gergin olduğunu, beni de istemeden kırabileceğini bunu asla istemediğini vs anlattı. Lafı, istersen konuşmayı bırakalıma getirdi. Ben ne diyeceğimi bilemedim. Şimdi konuşmayı bitirirsek bi daha aynı samimiyette tekrar konuşamayacağımızı vs söyledim. Bana eğer konuşmaya devam edersek, birbirimizden tiksinerek konuşmayı bitireceğimizi söyledi. Eğer bu kadar kırılmayı göze alıyorsan devam edelim dedi. Aklına başka bi şey gelmesin başka birisi vs kesinlikle yok dedi.

Hanımlar, ilk defa başıma böyle bi şey geliyor. Hareketlerinden bi samimiyetsizlik görsem tamam, ama çok tuhaf hissediyorum.

Yarın akşam görüşeceğiz, ikimizde birbirimizi görmek istedik. Nasıl tepki vereceğimi bilmiyorum. Konuşmayı direkt kesmek istemesine, beni direkt hayatından çıkaracak olmasına çok üzüldüm.

Bu ne şimdi, lütfen konuşmaya devam edelim diye yalvaracak değilim ama şak diye bitmesi de çok tuhaf geliyor. Bi yandan bencillik mi ediyorum diye kendimi yiyorum.
O akşam güzel yada mantıklı bı talip çıkmış beyefendinin karşısına .
Hayır mayir yok mok der, sizde yok öyle bişey ben ondan beklemiyorum aileseldir eminim diyeceksiniz muhtemelen ama benim dediğim gibi çıkacak bence

Açıklamalarıyla kendisini ele vermiş. Şunu kesinlikle söylemeliyim ki psikolojik sorunları olabilir, ailevi problemleri de olabilir bunlar normal durumlar her insanın basına gelebilir iliskilerdede keza öyle. Ve insanın asıl benligini bu gibi zamanlamalar daha acık bi sekilde gözler önüne seriyor. Acıklamaları oldukca ergence kendisini ele vermis. Bu tip cümleleri kuran erkekler cok sorunlu oluyor üstelik kacınılmaz bi toksik zehirli bi iliski örneği.

İki kisi arasında problemler meydana geldiginde bir müddet uzak durulur, kafalar dinlenilir, yalnız kalınır ama “istersen konusmayalım” diyen insan net bir sekilde istemiyordur cünkü istedikten sonra bu cümleyi kurmak cok agırdır. Biri yok diyerek zaten biri oldugunuda söylemis olmus beyfendi, gizem havaları.

Bence görüstügünüzde hic üstüne düsmeyin, soru bile sormayın neden ne oldu falan filan diyerek ne sorunu varsa hic sormayın ilgili davranmayın. Ne derse ne anlatırsa onu dinleyin ve sen bilirsin havalarında olun bak bakalım “buna ne oldu böyle merak etmiyor sormuyor” diyerek kafası karısıp sorgulayacaktır. Bi erkegin kafasını bulandırıp, soru işaretleri bırakıp ortadan yok olmak her zaman iyidir cepte olmadıgınızı anlar.

Açıklamalarıyla kendisini ele vermiş. Şunu kesinlikle söylemeliyim ki psikolojik sorunları olabilir, ailevi problemleri de olabilir bunlar normal durumlar her insanın basına gelebilir iliskilerdede keza öyle. Ve insanın asıl benligini bu gibi zamanlamalar daha acık bi sekilde gözler önüne seriyor. Acıklamaları oldukca ergence kendisini ele vermis. Bu tip cümleleri kuran erkekler cok sorunlu oluyor üstelik kacınılmaz bi toksik zehirli bi iliski örneği.

İki kisi arasında problemler meydana geldiginde bir müddet uzak durulur, kafalar dinlenilir, yalnız kalınır ama “istersen konusmayalım” diyen insan net bir sekilde istemiyordur cünkü istedikten sonra bu cümleyi kurmak cok agırdır. Biri yok diyerek zaten biri oldugunuda söylemis olmus beyfendi, gizem havaları.

Bence görüstügünüzde hic üstüne düsmeyin, soru bile sormayın neden ne oldu falan filan diyerek ne sorunu varsa hic sormayın ilgili davranmayın. Ne derse ne anlatırsa onu dinleyin ve sen bilirsin havalarında olun bak bakalım “buna ne oldu böyle merak etmiyor sormuyor” diyerek kafası karısıp sorgulayacaktır. Bi erkegin kafasını bulandırıp, soru işaretleri bırakıp ortadan yok olmak her zaman iyidir cepte olmadıgınızı anlar.

Sanırım konuyu okuyor olsam ben de aynı yorumu yapardım, ama başka birisi olduğundan şüphelenmiyorum. Wpa bile benle konuşurken giriyor, mesaj attığımda çoğu zaman anında dönüş yapıyor iş yerinde de hiçvir kızla yakınlığı yok nerdeyse, instagramda çok az kişi takip ediyor geneli akrabası vs.

Hanımlar selam,

Ben olsam beni istemeyen biriyle görüşmem bile yok sayarim 😏

Sanırım konuyu okuyor olsam ben de aynı yorumu yapardım, ama başka birisi olduğundan şüphelenmiyorum. Wpa bile benle konuşurken giriyor, mesaj attığımda çoğu zaman anında dönüş yapıyor iş yerinde de hiçvir kızla yakınlığı yok nerdeyse, instagramda çok az kişi takip ediyor geneli akrabası vs.
Bunlar su an sizin gördükleriniz, sizi anlıyorum. Gözlemleriniz sizi endiseye düsürmemis olabilir. Kadınlar olarak nasıl ki orgazm taklidi yapıyorsak erkeklerde iliski taklidi yapmakta cok basarılıdır. Olaylara cok daha kapsamlı pencerelerden bakacak olursak. Hic kimse mayam eksi demez. Belki instagramda fake baska hesabı vardır ordan bir sürü kız takipleyebilir. Belki wp dısında kullandıgı baska uygulamalar vardır telegram, signal, tinder vs sosyal medyada bazı insanlar gercek kimliğinden kilometrelerce uzaklasıp cool havalı gizemli imaj havası vermekte. Yani o yüzden siz gözlemlerinizden ziyade kendinize söylenileni dikkate alın, size neler dedigine dikkat edin.

Sana değil herkese karsı boyleyım konusursak daha fazla uzulucez aılemle bıle aram ıyı değil sorunlarım var benım bır muddet ara verelım:)))

ahh kuzumm bunu ben de ılk duydugumda kımseyle konusmuyor kı olmustum sanırım onuncu da falan akıllandım ılk dokuz kısıde safmısım. Bırıyle gorusuyor ya da hoslanıyor ama kızdan daha bı cevap yok olmazsa bunla takılırım dıye yedek tutuyor. Gercı aynı serefsızlıgı bı defa da ben yaptım napım ogretmeselerdı.

tamam ya ben de yogunum bu aralar de gorusmeyı kes baskası var

Aaa bu şey değil mi erkeklerin yeni ayrılma sebebi.. ailesel sorumlarım var bu süreçte görüşmemek daha iyi..
küçük beyincikler kendilerine bu bahaneyi bu sene uydurmuşlar tüm arkadaslarmın ayrılma sebebi buydu bu sene.
Yok ya yıllardır var ilk lisede duymuştum, aradan 3 gün geçince yeni sevgili yapmıştı :)
İnsanlar sorunları olduğunda yanında birilerini ister , kaçmaz

Bu da olmadı sal ipini jeehancım sıradaki gelsin ve görüşmeye gitme. Düşündümde gerek yok böylesi anlaşılır oldu yeterince de daha cevap falan verme iş yerindede ortak işiniz yoksa muhatap olmanı gerektirecek bir durum kalmıyor

Canımmmm wpde online olmadan yazışabiliyorsun ayrıca farklı uygulamalar var bu kadar net olma. Hadi buna inandın başkası yok dedin ama şu an seni saçma sapan bi konuşmayla başından atıyor daha düşünecek bişey var mı ?

canım jeehan jeehan , sen çok tatlı bir kadınsın.
duyguların nedeniyle şu an inanmak istemiyorsun ve biliyorum üzgünsün ama şu an burada yazanlar çok haklı malesef :KK43:
açık açık başkası var diyor. ve o başkası tam saha pres yaptığı için seninle konuşmayı kesmesi lazım yoksa yakalanacak ileride, adı gibi biliyor.

hadi diyelim başkası gerçekten yok. demek ki hayatındaki her sorunda yanındakinden uzaklaşacak biri. bu da sağlıklı ve yetişkin birey davranışı değil.

biliyorum zor ama görüşmeye gitme. senin iyi niyetini suistimal etmesin. şu an güya böyle centilmen davranarak sende iyi izlenim bırakmak istiyor ki işler ters giderse dönecek yeri olsun.
ben anlayacağımı anladım, buluşmaya gerek yok, ikimiz için de hayırlısı de. çekil. sen gizemli ol.

çünkü paşam sana uzun uzun açıklama yapıp vicdan rahatlatacak. bırak anlatamasın bir şey, içinde patlasın adamın

Neymiş ki bu misafir, bir anda çocuk hayatındakileri sildi falan?
Bi insan kötü olaylar yaşasa bile hayatındaki insanın desteğini ister
İstemiyorsa da bana biraz zaman ver pek iyi değilim der
Yok iletişimi keselim yok devam edersek birbirimizden tiksiniriz demeler?
Tiksinecek kadar ne olabilir ki? Hayatına başkasını aldıysa ve yakalarsan o zaman tiksinirsin işte. Hem açıksözlü değil hem de bayıcı biri. Ben olsam yüzyüze bile görüşmem.

Hadi ilişki yaşamadın kimseyle, sosyal medyaya da mı girmiyorsun???
Adam en bilindik ikinci ayrılık cümlesiyle ayrılmış işte
IMG_20210730_083430.jpg

Hiç anlam arama, zaten 'sorun sen değilsin,benim' den sonra ayrılık için kullanılan en popüler cümle bu. Adam yaratıcı bir şey bile aramamis, bilindikten şaşmamız.
Bence görüşme bile yarın, o gitsin, seni beklerken engelle - geç:)
Erkeklerin de her dediğine inanma. Biri yok falan...bugüne kadar 'biri var' diyeni hiç duydun mu,tanık oldun mu? Neden söylesin ki? Açık kapı bırakmak istemiş iste...

Ben olsam arar bulusmaya gerek olmadığını söylediği konularda kafa yoracak zaman bulamadigimi ve en iyi kararın görüşmeyi sonlandirmak olduğunu söyler ve hayatta başarılar der kapatirdim .kırıcı sözlerle bitermis 🤦🏼‍♀️ sen kim sin ki üç günlük konuştuğun birine böyle diyebiliyorsun . Şimdi böyle diyen evlenince dayakta atar.

Yok ya yıllardır var ilk lisede duymuştum, aradan 3 gün geçince yeni sevgili yapmıştı :)
İnsanlar sorunları olduğunda yanında birilerini ister , kaçmaz
Demekki eski tarihe dayanıyor bu yalan.. bu sene çok duydum da ailevi sorunlarm var görüşmeyelim vırvasını. Konu sahibi gör bunları bırak yoluna bak arkadaş :)

X