Sivilceli Ciltler Kör olasıca sivilceler? Shiseido?

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

girlpowerrr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2013
78
19
Merhabaaalarr Şimdi size herkesin aşina olduğu bir dertten bahsedicem.Arkadaşlar bende bir sivilce var ama böyle koca koca olanlardan değil kör sivilce olarak tabir edilen deri altındakiler.2 senedir bu sorunu yaşıyorum.Zamanında çok makyajla yattığım içinde kendime kızıyorum.Ama bu 2 sene içinde yapmadığım halt kalmadı kısa kısa bahsedeyim.Hormon test,de yaptırmıştım normal çıknıştı.
Yüze yoğurt sürmek
Yüze Bal sürmek
Gittiğim dermatologlar
Limon daha beter ediyor
buz kalıbına maden suyu koymak
Asprin
Cilt Bakımları
Doğal içerikler
sivilceye yönelik bakım ürünleri

En son artık diyorum ki paraya kıyayım shiseido ürünü alayım.Ama önerebileceğiniz farklı bir şeyler var mı?Bu arada da yaşım 20 ama 2 senedir geçmedi bu sinsirellalar.Zamana bırakıncada olmadı.Bir de balkabaklı bir maske varmış peter thomas markasının.Önerebileceğiniz kullanıpta memnun olduğunuz bir şeyler varsa yardımcı olur musunuzzz? Öpüyorum hepinizi :*

shiseido'ya para vereceğine biraz daha koy üstüne ve dermalogica ürünlerini kullan derim
senin yaşlarındayken ben de kullanmıştım cildim ışıl ışıldı
ama ürünler çok pahalı demedi deme :)

ayyyyy şimdi baktım benim enin yaşlarında kullandığım ve favori ürünüm olan şey 600 TL olmuş :KK57::KK57::KK57::skandal::skandal:
ama parası olan alsın derim hem zaten 7-8 ay rahat gidiyor hem de mükemmel bir ürün yaa
ahhh ahhhh gençlik zamanımdaki gibi boşa harcayacak param olacaktı ki... dertlendim bak şimdi :KK51::KK53:

Merhabaaalarr Şimdi size herkesin aşina olduğu bir dertten bahsedicem.Arkadaşlar bende bir sivilce var ama böyle koca koca olanlardan değil kör sivilce olarak tabir edilen deri altındakiler.2 senedir bu sorunu yaşıyorum.Zamanında çok makyajla yattığım içinde kendime kızıyorum.Ama bu 2 sene içinde yapmadığım halt kalmadı kısa kısa bahsedeyim.Hormon test,de yaptırmıştım normal çıknıştı.
Yüze yoğurt sürmek
Yüze Bal sürmek
Gittiğim dermatologlar
Limon daha beter ediyor
Asprin
Cilt Bakımları
Doğal içerikler

En son artık diyorum ki paraya kıyayım shiseido ürünü alayım.Ama önerebileceğiniz farklı bir şeyler var mı?Bu arada da yaşım 20 ama 2 senedir geçmedi bu sinsirellalar.Zamana bırakıncada olmadı.Bir de balkabaklı bir maske varmış peter thomas markasının.Önerebileceğiniz kullanıpta memnun olduğunuz bir şeyler varsa yardımcı olur musunuzzz? Öpüyorum hepinizi :*
Canım öncelikle çok geçmiş olsun. Yeni uyeyim. Şuan 28 yaşındayım 2 erkek annesiyim. Sivilcelerim benim de 21 yaşına kadar vardı her zaman. Hemde koca koca içi iltihap dolu olandan mi dersin yoksa kör sivilce dediğin şeylerden mi dersin. Yüzümde cirit atiyorlardi.Dermatologa gittim bana roacuttan (aknetrend) tedavisi yazdı. Çoğu doktor risk alıp yazmaz ama Allah ondan razı olsun.3. Ayında tedavimin yüzümde hiçbirşey!!! Yoktu. Net..

Yüze yoğurt sürmek
Yüze Bal sürmek
Gittiğim dermatologlar
Limon daha beter ediyor
Asprin
Cilt Bakımları
Doğal içerikler

Bende yıllardir sivilcelerle ugrasiyordum. Cildiye mi dersin dahiliye mi dersin kadın doğum mu? Sonunda kurtuldum bu illetten. Artik her namazda dua ediyordum Allahim bir care diye. Etrafimda surekli aa sivilcen cikmis niye bu kadar stres yapiyorsun gibi sorulardan bikmistim. 21 yaslari da birdenbire sivil elerim costu ve geri gitmek bilmedi. Sivilcede degil der altind ayayilmis yumrulu biseydi. İnternete bir yerde denk geldim sut intoleransi olanlarda sivilce yapiyormus. Bir de bunu deneyeyim dedim . Bir hafta sut ve sut urunu yemedim sivilcelerim gecti. Sonra bir barfak sut ictim suratimi bastilar yuzumu yikarken bile aciyordu. Sonra geri biraktim. Artik ne siskinligim ve gaz problemim kaldi ne de sivilcelerim yuzume renk geldi resmen. Sizde bir deneyin isterseniz forum forum gezip yaziyorum denk geldikce gercekten insanin hayatini cok olumsuz etkileyen bir sey bu. İnsallah saglikli bir cilde kavusursunuz. Bu arada sut urunlerini suan yiyorum ama yemeden once laktaz enzimi iciyorum. Kutusu 25 tl uc ay yetiyor. Sureci hizlandirmak icin sutu biraktigin an sabahlari ac karninasogan suyu içmeyideneyebilirsiniz.

X