Kör olsaydımda, benı aldattığı kızla onu görmeseydım.....

Muhtemelen o kız hiç kıyaslamıyor kendini sizinle, siz de boşverin, aklınıza bile gelmesin artık. O zaman daha mutlu olacaksınız ve daha iyileriyle karşılaşacaksınız yüksek ihtimalle..
o kizda akil olsa kendine benim yanimda defol o.... yazan erkegin yanina ustelik kendi yasina basina bakmadan 25 yasindaki adamin evinde yatip kalkmazda neyse buyuk konusmayacagim, allahtan bulsunlar

haklisiniz farkindayim ama kalbede soz gecmiyormus iste

Bende üniversite yıllarımda aldatıldım üstelik gözümün önünde oldu herşey. Utanmadan kızı benimle aynı ortama bile getirmiş. Çok üzüldüm, kalbim çok kırıldı ve o kırgınlık sevgi falan bırakmadı...
Kendime sadece 1 gün izin verdim ağlamak için. Gittim o gün de sabaha kadar alkol aldım. ertesi gün onu bile hatırlamayacak kadar kafam güzeldi
O günden sonra da birdaha adını anmadım.
Şimdi yıllar sonra kendisi yalvarıyor barışalım eskisi gibi olmayack diye..
Bu da böyle bir anım paylaşmak istedim belki yalnız olmadığınızı görmek rahatlatır :)

Of of zaten bugunde baska bır avukat kadınla hemde bas basa(benımle yemeğe çıktığı yerde yemek yemış fotograf atmışlar masada rakılı, Allah bıldıgı gıbı yapsın ya oyle kotuyum kı) nasıl atlatacam acaba

o kizda akil olsa kendine benim yanimda defol o.... yazan erkegin yanina ustelik kendi yasina basina bakmadan 25 yasindaki adamin evinde yatip kalkmazda neyse buyuk konusmayacagim, allahtan bulsunlar
Sen de başka bi kadına bu şekilde hakaret eden bi adamı tamamen sil hayatından . Bugün başka bi kadına yarın size. Neyse hayırlısı olsun sizin için, ki olmuş da . Boşverin..

Sen de başka bi kadına bu şekilde hakaret eden bi adamı tamamen sil hayatından . Bugün başka bi kadına yarın size. Neyse hayırlısı olsun sizin için, ki olmuş da . Boşverin..
zaten onunlada iletisimi kesmis( sosyal hesaplarindan silmis) yeni kurban bulmustur kendine, adam resmen 17 yasinda kalmis allah akil fikir versin diyorum artik bosverdim haklisinizz kafayi yemis cunku kizlarla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…