Korkuyorum

__meyra__

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2014
797
445
Tek taraflı bademciğim şişti.üstünde beyaz iltihap var.nette baktım tek taraflı şişmesi iyi değilmiş.ateşim,sıtmamda var.2 gün önce kulağım ağırdı geçti.sizinde hiç tek taraflı bademciğinizin şiştigi oluyormu??

Dahliye doktoruna gittim cigerler temiz dedi.sonra bademciklerime baktı.tek taraflı şisme var beyazlaşmis dedi.antibiyotik verdi.

Doktora gittim diyorsun neden korkuyorsun canım ?
4 gündür ateşim çıkıyor.hiç böyle olmamıştım.nette bademciğin tek taraflı şişmesinin kanser olabileceğini ve kulak ağrısı yaptığını yazmis.bilmiyorum belkide boşa korkuyorum.

4 gündür ateşim çıkıyor.hiç böyle olmamıştım.nette bademciğin tek taraflı şişmesinin kanser olabileceğini ve kulak ağrısı yaptığını yazmis.bilmiyorum belkide boşa korkuyorum.
Netteki şeyleri okuyarak kendimi panik atak hastası yaptım ben biliyor musun ? İnan bana abartarak söylüyorlar doktora gittiysen korkma benim de boğazım şiştiğinde bazen yarısı şişer

Netteki şeyleri okuyarak kendimi panik atak hastası yaptım ben biliyor musun ? İnan bana abartarak söylüyorlar doktora gittiysen korkma benim de boğazım şiştiğinde bazen yarısı şişer
İnşallah canım dedigin gibidir.yorumun icin sağol.

İnternete bakarsak hepimiz kanser, aids, verem vs hastasıyız. Doktorların internette acaip bilgilere bakan hasta tipinden fenalık geçirdiğini duymuştum.

tek taraflı değil de ikisi de şişmişti benim kulak zarımı delmişti inanmılmaz bi agrı bogazda çenede kulakta ve kulak kanaması. Ateş kusma cabası. Ameliyatla aldılar kurtuldum kulak zarları da dikilip tüp takıldı

Tek tavsiyem:Sağlık sorunlarınla ilgili şeyleri netten araştırmaman.Çünkü hepsi abartı.Bir ara rahatsızlanmıştım ve belirtilerimi araştırayım dedim.Nete göre kalp krizi geçirip ölmem gerekiyordu.Doktora gittim ne kalbi ne şeyi...Meğer kulunçlarım varmış krem yazıp gönderdi bak hala sapasağlamım :KK70:

İnternete burun kanaması dıyorsun beyın tımoru cıkıyor
Benımde bademcıgımın yarısı sıser
gecmıs olsun

X