Bölgesel İncelme Korse ve Önerdiğiniz Korseler,Tavsiyeleriniz

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

cybernuran

just say YES <")))><
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2008
1.263
6
37
arkadaşlar benim bi arkadaşım tam 1 ayda göbeğini ve belini tamamen inceltti
gözlerimle şahit oldum deneyeniniz var mı?
yöntem şu;
ekmek yememek
akşam 8den sonra hiçbirşey yememek
ilk bir hafta sabah yataktan kalkıp gece yatağa girene kadar korse takmak kendi bedeninin 1 altında
2. hafta geceleride takmak
3. hafta gündüz gece 2 beden küçük korse takmak
4 hafta 2 beden küçük korse takmak :lepi:

İşte Guiness Rekorlar Kitabı'na "Dünyanın en ince belli kadını" olarak giren Cathie Jung. O kadar ince belli ki onu görenler gözlerine inanamıyor, fotoğrafları photoshoplu zannediliyor. Ama o tamamen gerçek.

Beli sadece 38 santimetre. İnanılmaz bir ölçü. O kadar ince ki, bir sakatlık sanılabiliyor. Oysa Cathie Jung tamamen sağlıklı. Böyle bir bele sahip olmasını ise 1983'ten beri büyük bir azimle taktığı daracık korselere borçlu.
1937 doğumlu Amerikalı Cathie Jung, Conneticut eyaletinde yaşıyor, bir cerrahla evli, üç çocuk annesi ve bir süre önce büyükanne de oldu. Ama hala korselerinden vazgeçmiyor. Ve rekoru hala elinde tutuyor. Deneyenler olsa da onun rekorunu elinden alacak bir başkası ortaya çıkamadı.

Dünyanın dört bir yanında televizyon ekranlarında boy gösteren Cathie Jung gibi ince bir bele sahip olmak isteyen yüzlerce genç kız, fan kulübüne üye ve onun tavsiyelerini takip ediyor.

kafamçokkarıştı

RESMİNİ KOYAMIYORUM AMA BEN HİÇ BEĞENMEDİM BU İNCE BELLİ KADINII

Cathie Jung'un korse yöntemi, biraz da bel kemiği ya da omurgadaki deformasyonları düzeltmeye yarayan "tıbbi amaçlı korse uygulamalarına" benziyor. Çünkü o, çok sıkı kırselerini sadece banyodayken çıkarıyor. Gün boyunca taktığı korsesi, gece yatarken bile bellinde duruyor. Ve bir ortopedi cerrahı olan eşi Bob Jung, Cathie'nin hiçbir sağlık sorunu yaşamadığını, aksine çok kuvvetli bir bel kamiğine sahip olduğunu söylüyor.

image0065eg6xz.jpg

evet korse etkili olabilir ama ben akşam 8 i 7 diye biliyorum. yani haberlerde öyle di nlemiştim bir kere. bende 7 den sonra yememekle ve çok su içmekle zayıflamıştım korsede dengeyi sağlayabilir.

korse takıdımı bu kadın gibi ounacak diye ir şey yok ki
bu kadın olayı abartı dozunda yapmış çok da çirkin .
ama göbeği fazla olan yada yanları olan bir kişi bunların toplanıp şekle girmesi için yardımcı olarak korse kullanabilir.
diyet ve sporla birlikte işe yarayacağını düşünüyorum

ama bu kadın 1983den beri takıyor hemde her devasında kendi bedeninden çok dar korseleri
ama gerçekten çok işe yaradı afrodit gidi oldu kız vallaaa ince belli :)

ay çok kötü ya bu kadın çok iğrenç duruyorr asla böyle olmaktansa göbek olsun daha iyi:KK70::)..................

bende termal kemer kullanıyorum hemen hemen 2 aydır
bel çevremi ölçmedim ama göbeğim bayağ toparlandı pantolon giyince sarkmalar olurdu şimdi varla yok arası bir durumda sadece akşam yatarken belime sarıyorum hem belimi koruyor hem gündüzleri kullanmadığım için rahatsız etmiyor ve yağlı bölgeleri yakıyor a.s.

ben de tatile gitmeden şu belimi birazcık daha inceltmeye çalışıyorum.
masa başı çalışan bayanlarda maalesef bel ve göbek problemi oluyor yarından tezi yok
ben de korseye başlıyorum

ama bu kadın 1983den beri takıyor hemde her devasında kendi bedeninden çok dar korseleri
ama gerçekten çok işe yaradı afrodit gidi oldu kız vallaaa ince belli :)

aslında iyi fikir ...... bende lahana yağı var akşamları strec film ile yatmadan bel bölgeme sarıp yatıyorum.. korsede olabilir tabiki..

alkisalkisalkis

aslında iyi fikir ...... bende lahana yağı var akşamları strec film ile yatmadan bel bölgeme sarıp yatıyorum.. korsede olabilir tabiki..

alkisalkisalkis

ben de selülit yağını sürüp streç filmle yatıyodum korseye dönücem ya hem oturmaktan bel ağrısı olmuştu bel ağrılarına da iyi geliyormuş vücudu dikleştiriyor omurgayı tedavi edebiliyomuş inşallah hepimiz kurtuluruz şu dertlerden kaydirigubbakcemile5

alkisalkisalkis

canım lahana yağını bu şekilde yatarken sarınca etki etti mi başka bi topicte sürüp streç ilmle sarip yürüyüş vs ile terlenecek diye yazmışlar böyle etki ettiyse böyle denerim bende

Hintli kadınların korseleri, ünlülerin dolaplarına da girdi. Bir ay önce doğum yapan Oscarlı yıldız Gwyneth Paltrow, korse ile kısa sürede incelmeye başladı. Onun gibi birçok yıldız, doğumdan sonra kilolarından korse ile kurtuluyor.

Hintli kadınların geleneksel olarak kullandıkları korseler, şimdilerle doğum yapan yıldızlar arasında da çok popüler. Yaklaşık bir ay önce ikinci çocuğu Musa'yı kucağına alan ünlü yıldız Gywneth Paltrow da bu korseyi kullanarak formda görünmeyi başaranlardan...

DOKTOR TAVSıYESı
Paltrow, yaptığı doğum sonrasında fazlalıklarından ve karnındaki yağlardan bu özel korse sayesinde kurtuldu. Londra'da yaşayan 33 yaşındaki ünlü yıldız, Hint asıllı doktoru Gowri Motha'nın tavsiyesi üzerine bu korseleri keşfetti ve kısa sürede forma girdi.

DÜZENLı SPOR VE DıYET
Paltrow, sezaryen ile doğum yapmasına rağmen, düzenli korse kullanımı sonucu normal doğum yapan kadınlar kadar kilo verebildi. Korse kullanımının yanısıra; beslenmesine de dikkat eden ünlü yıldız; beyaz ekmeği, kafeini, süt ürünlerini ve şekeri de kesti. Aynı zamanda her gün aksatmadan spor yapmaya da özen gösteriyor. Yıldızın doktoru Gowri Motha şu noktaya özellikle dikkat çekiyor: "Bir kadın hamileyken karın çapının ne kadar çok arttığını herkes bilir ancak doğumdan sonra annenin karnında büyük bir boşluk meydana gelir. Eğer bu boşluğu korse ile desteklemezseniz, sarkmalar meydana gelebilir ya da bu boşlukta yağ depolanabilir. Doğumdan hemen sonra 40 gün kadar korse kullanırsanız, kısa sürede forma girebilirsiniz."

ıKı KORSE
Ünlü yıldız, bir gazeteye verdiği röportajında da bir değil iki korse birden kullandığını söylemişti. Birinci korsesini karnına saran güzel yıldız, ikinci korseyi ise basen bölgesinde kullanıyormuş. Paltrow, kızı Apple'ın doğumundan sonra da kısa sürede korse kullanarak incelmişti. Tıpkı Gwyneth Paltrow gibi doğum sonrası korse kullanan diğer yıldızlar arasında; Sarah Jessica Parker, Heidi Klum, Cindy Crawford, Denise Richards, Julia Roberts ve Madonna da yer alıyor.
(alıntıdır.)

ya arkadaşlar ben dün korse kullandım tüm gün 1 günde etki ediyor çok ciddiyim gözle görülür bi etki
hemde yürüyüşüm daha dik
sanki ve bel ağrımda geçti kesinlikle korse kullanmaya devam edicem

Kullandığınız korselerin resimleri var mı hanımlar??
Bir de kendi bedenimizden bir beden küçük korse takmamız gerekli dimi zemuszemus

Kullandığınız korselerin resimleri var mı hanımlar??
Bir de kendi bedenimizden bir beden küçük korse takmamız gerekli dimi zemuszemus

valla ben 36 beden takıyorum biraz bol gelmeye başladı ama kademeliydi benimki
şimdi biraz daha sıkılaştırıcam ilk başlarda aynı beden olabilir sen korse almaya gittiğinde
dene canım en iyisi :icecream:

X