Bölgesel İncelme Korse ve Önerdiğiniz Korseler,Tavsiyeleriniz

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
ANIL-BADI-KORSE-5204__15749896_0.jpg
işte benim korsem

Delikız; sen tüm vücut için olan korseden kullanıyormuşsun, birde bunların yarımları var; mide-göbek ve bacakları saran, onlardan kullansak olur mu? Birde spor yaparken göbeğimi avonun verdiği kemer ile sarıyorum. ınanılmaz faydasını gördüm, göbeğim bayağı küçüldü, onu da deneyebilirsiniz aradaşlar :))

benimki de kancalı bel korsesi ya zaten internette korse diye aratın neyin neye yaradığı çıkıyo
ama benim vazgeçilmezim korse hamilelikte de kullanıcam annemde söyledi çok faydalı diye
tam onayı aldım kaydirigubbakcemile3

kızlar bende kilo sorunu senelerdir var... lise döneminden beri çekiyorum... 15 senedir çekiyorum.. bazı dönemlerde korse kullanıyorum toparlaması için ama şunu fark ettimki göbeği toparlıyor ve yukarı kayarak mide çıkmaya başlıyor... devamlı vücudu sıkmanında zararları olduğunu düşünmüyorum... bel rahatsızlığı olanlar devamlı korse kullanıyor anneminde senelerce doktor tavsiyesiyle kullanmasına rağmen hiçbir incelme olmadı...

pazarda da satılıyor 20 tl ye parafinli korseler.. onlar olurmu. her çeşidi var.. bel bacak bolgesini kapsayanımı iyi.. en rahatı ve etkılısı hangısı

Mideyi sıktığı için açlık çok hissedilmiyor ve yemek yerken hemen doyuluyor.Yani tokluk hissi oluşuyor.Bence zayıflatmasının sebebi bu.Ben kullandığım zaman öyle olmuştu en azından.

bu sıcakta insan nefes alamaz ben kış aylarında özrl gunlerde taktıgımda eve kendımi dar atıyorum takabilene aşkolsun

benimki de kancalı bel korsesi ya zaten internette korse diye aratın neyin neye yaradığı çıkıyo
ama benim vazgeçilmezim korse hamilelikte de kullanıcam annemde söyledi çok faydalı diye
tam onayı aldım kaydirigubbakcemile3

HAMİLELİKTE KORSE KULLANILIR MI AYOL millet bebek rahat hareket etsın diye ilk aylardan bol giymeye başlıyor hatta kendini bu denli düşüneceksen hiç gebe kalma bence annelık sen olmaktan çıkmak demek

HAMİLELİKTE KORSE KULLANILIR MI AYOL millet bebek rahat hareket etsın diye ilk aylardan bol giymeye başlıyor hatta kendini bu denli düşüneceksen hiç gebe kalma bence annelık sen olmaktan çıkmak demek

ay yok hamilelikten sonra tabiki anneliğin ne demek olduğunu ayrıca kendi anneme
olan sevgimden ve onun bana karşı sevgisinden gayet iyi biliyorum kendimi elbetteki
düşüneceğim :eek:klava:

Mideyi sıktığı için açlık çok hissedilmiyor ve yemek yerken hemen doyuluyor.Yani tokluk hissi oluşuyor.Bence zayıflatmasının sebebi bu.Ben kullandığım zaman öyle olmuştu en azından.

katılıyorum.bende korse kullandıgımda cok fazla aclık hisstemiyorum ayrıca hemen doyuyorum.mideye baskı yaptıgı için sanırım.ama her zman kullanamıyorum korseyi çünkü sıkıntıya gelemeyen bir insanım.:nazar:

kızlar ben 38 bedenim belim ince hafif göbeğim var ama sadece yemeklerden sonra ortaya çıkıyor ama bacaklarım çok kalım kalçamda fazla yok ama bacaklarım çok vahim nasıl uyguluycam bu yöntemi
??

kızlar ben 38 bedenim belim ince hafif göbeğim var ama sadece yemeklerden sonra ortaya çıkıyor ama bacaklarım çok kalım kalçamda fazla yok ama bacaklarım çok vahim nasıl uyguluycam bu yöntemi
??

bacaklar içinde tüm korseler var ya da parçalı onları deneyebilirsin canım

öncelikle merhaba, yeniyim burada ama uzun zamandır takip ediyordum üye olmadan.

korselerden bahsetmişsiniz, bu lanaformun da bütün korseleri var onlardan kullanan oldu mu? benim de sanırım buradaki çoğu kişinin aksine belim ince ama basenlerim ve bacaklarım çok kalın. sadece ince bir görünüm elde etmek değil amacım, tamamen kilo vererek incelmek. ama bünyemden dolayı normal bir insan benim yaptığım sporu diyeti yapsa haftada 2 kilo verebilecekken ben anca 2-3 haftada 1 kilo verebiliyorum. son çare olarak bunları araştırıyorum.. kısacası, bu korseler kalıcı incelik veriyor mu?

öncelikle merhaba, yeniyim burada ama uzun zamandır takip ediyordum üye olmadan.

korselerden bahsetmişsiniz, bu lanaformun da bütün korseleri var onlardan kullanan oldu mu? benim de sanırım buradaki çoğu kişinin aksine belim ince ama basenlerim ve bacaklarım çok kalın. sadece ince bir görünüm elde etmek değil amacım, tamamen kilo vererek incelmek. ama bünyemden dolayı normal bir insan benim yaptığım sporu diyeti yapsa haftada 2 kilo verebilecekken ben anca 2-3 haftada 1 kilo verebiliyorum. son çare olarak bunları araştırıyorum.. kısacası, bu korseler kalıcı incelik veriyor mu?

düzenli kullanıldığında baya toparlıyo canım

arkadaşlar bu korselerin sağlık açısında bir zararı yoktur umarım kan dolaşımını yavaşlattığını duymuştum bi bilgisi olan var mı ben kullanmak istiyorum ama kendime iyilik yerine kötülük yapıyormuşum gibi hissediyorum

X