Kötü bir şey yaptım, çok üzgünüm...

Yorumları ağzım açık okudum. Küçük bir çocuğa tokat atılmış ama bizim hanımlarımız iyi yapmışsın, hak etmiş, kimse küfür edemez söylemleriyle küçük bir çocuğu koca insan yerine koymuşlar ve işin en kötüsü şiddeti meşrulaştırmışlar.
üstelik bunu meşrulaştıranlar kadınlarımız. Neymiş küfür etmiş. Her küfür edeni dövelim gitsin.

Aynen ben de öyle okudum. Bu nasıl bir vicdan bu nasıl bir zihniyet? Şiddetle hicbir yere varılmaz. Küçücük çocuğa tokat atılmış burda oh iyi olmuş deniliyor. O cocuk daha insanca uyarılabilirdi ya da ailesine söylenebilirdi. Hala şaşkınım.

Kızlar ben yaptığımın yanlış olduğunun farkındayım çok da üzüldüm vicdan yaptım. Önce bunu bir kabullenin halen içim sıkılıyor bunu yaptığm için :KK43: ama cidden sakin kalmak öyle bahsettiğiniz kadar kolay olmadı. Şu an sokakta ve halen küfrediyor çocuk. Ben gidip özür dilesem de anlayacağını sanmıyorum artık bu yüzden hiç uğraşmicam. Anama bacıma da sövse duymazlıktan gelicem neticede çocuk dimi(!)...

Çocuk belli ki aile terbiyesi almıyor. Size yaptıģı çok yanlış ama vurmak ne? Sizin de küfür eden birinden ne farkınız kaldı? Pişmansınız bir daha yapmayın. Onun yerine çocukla konuşun çocuğun yaşına inin. Neden bu kadar hirçın mesela?

Konumun kapatılmasını nasıl talep edebilirim acaba? Siteyi profesyonel kullanamıyorum da. Çocuğa gelince aradan biraz zaman geçsin o da bana karşı yumuşasın gönlünü alıcam. Bütün yorumlar için teşekkür ederim. Ve gerçekten o... lafına ve tükürmeye kayıtsız kalabilenlerinizi tebrik ederim. Bundan sonra ben de görmezden duymazdan gelicem. Hepinize iyi geceler hanımlar

İyi akşamlar herkese.
Arkadaşlar bu akşam asansörde evime çıkarken bizim binanın çocukları beni çileden çıkardı. Ben hayatımda böyle terbiyesiz çocukları bir arada görmedim, ki daha önce ailelerini uyarmıştım bu konuda. Bu arada yaşlari 5-10 arası ufak çocuklar. Fena halde küfrediyorlar.
Neyse ben evime çıkarken asansörün kapısını açık tuttular ne söylediysem kapattıramadım ben de kızdım sizi ailenize söylicem diye. İçlerinden ufak olan bir tanesi üst kata çıkıp başıma tükürmeye başladı ve saydırdı o... diye birçok kez tekrarladı. Hayatımda kabullenemeyeceğim şeylerin başında küfür gelir ve ben o an bi gafletle tokat attım çocuğa. (Korkutma amaçlı okkalı bir şey değil) ama sonrasında çoook pişman oldum ve saatlerdir ağlıyorum üzülüyorum başkasının çocuğuna bunu yaptım diye. Ailesinin kim olduğunu bilmiyordum yoksa kapılarına gidicektim.
Anneannesi geldi kapıma "sen insan değilsin,bu çocuk tabiki küfreder, sus demekten anlamaz" birsürü bağırdı bana ve ben de o derece ciddi bir küfrü bu yaştaki bir çocuk nasıl söyler terbiyeli yetiştirin diye söylendim. Size sorum çıkıp özür dilemeli miyim çünkü gerçekten vicdan azabı çekiyorum şu an...

Yaptığınız hata ama daha önce uyarmışsınız birde anneannesi de alttan alacağına size neler demiş.Bunlarla uğraşılmaz

Çocuğun küfretmesi çok yanlış fakat sizin kontrolünüzü sağlayıp vurmamanız gerekirdi. Şiddete oh iyi yapmışsın diyenlere aldırmayın. O aile çocuğuna şiddet uyguladığınıza dair şikayetçi olsa yeridir. -Ki ben çocuğa tokat atan kişiye karşı bu kadar sakin kalmazdım.- Bir daha ki sefere sakince uyarmayı tercih etmelisiniz.

Konumun kapatılmasını nasıl talep edebilirim acaba? Siteyi profesyonel kullanamıyorum da. Çocuğa gelince aradan biraz zaman geçsin o da bana karşı yumuşasın gönlünü alıcam. Bütün yorumlar için teşekkür ederim. Ve gerçekten o... lafına ve tükürmeye kayıtsız kalabilenlerinizi tebrik ederim. Bundan sonra ben de görmezden duymazdan gelicem. Hepinize iyi geceler hanımlar
Mune Mune konunun kapatılmasını istiyor.

X