Kötü düşüncelere kapılıyorum ..

Merhabalar :KK52:
Bu aralar gerçekten kötü düşüncelere kapılıyorum birden bire aklıma kötü şeyler geliyor.
Yaşamış gibi oluyorum .
Rüyalarıma giriyor ve kendimi o kötü düşüncelerle buluyorum.
Misal veriyorum 7 aylık bir oğlum var ..
Geçenlerde bir haber gördüm kadın bebeğinin üstüne yatmışş bebek ölmüş .( anne yanı beşiğimiz var )
Ama huysuz bu aralar ve kolum kafasının altındayken uyuyor yani gögsümde .. (Diş döneminde olduğumuz için sürekli gece ani ağlamaları çığlık atarak ağlamaları ateşi vs oluyor ) Allah korusun dile getirmesi bile benim için çok zor ama sizinle paylaşmak istedim .
Ya üstüne yatarsam diye kendimi geri çekiyorum bunları düşünürken uyuya kalıyorum saçma sapan rüyalar görüyorum .. ( yatağına koyar koymaz uyanıyor) eşim gece bizi sürekli kontrol ediyor bu durumdan eşimede bassettim uyuduğumda bile yatağın ucunda eşimle biz yatıyoruz çoğunluğunda bebeğim yatıyor ama bu düşüncelerden kurtulamıyorum ..
Kusar aman nefessiz kalır diye çok korkuyorum bu korku benim içimi kemiriyor ..
Oğlum dönmeye başladı gece huysuzlanıp yatağına yatırmayı başardığımda döne döne uyuyor yüz üstü bulduğumda oluyor ..
Sizlerde böyle düşüncelere kapıldınızmı hiç ne yapabilirim nasıl atlatabilirim ..
Bu düşünceyi kafamdan nasıl atabilirim .. :cry:
Aynısı bende de oldu canim.cinayet haberi gördüm ailemden biri kavga edince eşiyle başına aynisi geleck diye korkuyorum.pencere den düşen cocuk haberi gördüm pencereden asagi bakamiyorum yegenim düştüğü hayal ediyorum cok korkuyorum .aşırı derecede etkiliyor duyduklarimiz bizi galiba

Merhabalar :KK52:
Bu aralar gerçekten kötü düşüncelere kapılıyorum birden bire aklıma kötü şeyler geliyor.
Yaşamış gibi oluyorum .
Rüyalarıma giriyor ve kendimi o kötü düşüncelerle buluyorum.
Misal veriyorum 7 aylık bir oğlum var ..
Geçenlerde bir haber gördüm kadın bebeğinin üstüne yatmışş bebek ölmüş .( anne yanı beşiğimiz var )
Ama huysuz bu aralar ve kolum kafasının altındayken uyuyor yani gögsümde .. (Diş döneminde olduğumuz için sürekli gece ani ağlamaları çığlık atarak ağlamaları ateşi vs oluyor ) Allah korusun dile getirmesi bile benim için çok zor ama sizinle paylaşmak istedim .
Ya üstüne yatarsam diye kendimi geri çekiyorum bunları düşünürken uyuya kalıyorum saçma sapan rüyalar görüyorum .. ( yatağına koyar koymaz uyanıyor) eşim gece bizi sürekli kontrol ediyor bu durumdan eşimede bassettim uyuduğumda bile yatağın ucunda eşimle biz yatıyoruz çoğunluğunda bebeğim yatıyor ama bu düşüncelerden kurtulamıyorum ..
Kusar aman nefessiz kalır diye çok korkuyorum bu korku benim içimi kemiriyor ..
Oğlum dönmeye başladı gece huysuzlanıp yatağına yatırmayı başardığımda döne döne uyuyor yüz üstü bulduğumda oluyor ..
Sizlerde böyle düşüncelere kapıldınızmı hiç ne yapabilirim nasıl atlatabilirim ..
Bu düşünceyi kafamdan nasıl atabilirim .. :cry:

Benim oğlum 19 aylık hala ara ara gece uyanırsam yada gündüz uykusunda hareketsiz yatınca kontrol ediyorum nefes aliyo mu bir sorun var mı diye. Bu anneliğin fitratinda var :) bende senin gibiydim oglum büyüyüp güçlendikçe bedensel hareketlerini daha kontrollü yapmaya başladıkça endişelerim daha da azaldı. Vesvese verme kendine sürekli ama temkinli olmaktada fayda var tabi ki.

X