Kötü kokulu mukuslu kaka

Ben üçüncü gün emzirme danışmanlığı almıştım doğru tutmayı yönlendirmeyi gösterdi. O gün saatlerce uğraştık asla olmadı, zaten lohusayım psikolojim bozulmuştu. Sonra aylarca denememe rağmen bebeğim kabul etmedi. Ama pes etmedim hep denedim, istemediği zaman sinirlendiği zaman hemen tekrar silikona geçtim. Bazen birkaç hafta hiç denemedim. Deneye deneye bir gün tuttu ama ben hiç rahat değildim bi kolum havada memeyi C şeklinde tutuyor bi kolum bebeğin kafasını. Birkaç gün sonra o da geçti. Demek istediğim bence bebeğin kendi vakti var, bir gün geldi çok da Farklı bi şey yapmadığım halde tuttu. Yönlendirme olarak da şöyle yapıyordum. Sağ memeyi emzireceksem sağ elimle memeyi dıştan C şeklinde tutuyordum, sol kolumla da bebeği kavrayıp başını tutuyordum. Meme ucunu üst dudaklara sürterek ağız içine kaydırma yaptığım zaman ağzını kocaman açıyor, işte o zaman alttan kahverengi kısmı da genişçe kavrıyor. Umarım anlatabilmişimdir 🌺
Gayet güzel anlattınız en kısa zamanda deneyeceğim 😌 teşekkürler 🙏🏻

Kızım 4 aylıkken bizim de öyle oldu. Günde 6 kaka ishal oluyor. 1 hafta kadar sürdü sonra geçti. Dişlerini kaşırken her şeyi ağzına alıyor, mikrop kaptı sanırım. Bol bol emzirin ki sıvı kaybı olmasın.

Kızım 4 aylıkken bizim de öyle oldu. Günde 6 kaka ishal oluyor. 1 hafta kadar sürdü sonra geçti. Dişlerini kaşırken her şeyi ağzına alıyor, mikrop kaptı sanırım. Bol bol emzirin ki sıvı kaybı olmasın.
Benim kızım henüz ağzına bi şey götüremiyor ama elini ağzına yeni yeni sokmaya başladı. Belki ondan kaynaklı olabilir dediğiniz gibi

Bende de yesil.mukuslu ve kokulu kaka olmustu.Tahlilde yaptırmıştım.En son doktor üşütme dedi.Cok giydirince yerler sonra ısıtır dedi.Turkler çocuklar üşütür diyip diyip çok giydirince daha çok hasta oluyormuş.Belki öyle birseydir

X