Kova erkeği tripleri ve cehennem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha cok sorgular :KK70:
Bak bende bazi yerlerde sorgulamaya geregi duyarim evliliğimde.
Ama bu demek degilki evliliği bitirmek
Daha cözümcül olmak aslinda.
Yani iliski anlaminda guven oluşana kadar bunu yapabilir. Demekki cok heycana deģil akıla mantiğa kapılan biri.
Ya da onceki arkadaşliğinizla ve flortü arasindaki farki daha duzgun kapatmak istiyor da olabilir.
En son ihtimal dengesiz de olabilir 😆
Cok duygusal isen sana agir gelebilir bu durumlar.
Mantık had safhada onda. Zaten açılırken de düşündüm taşındım bizden olabileceğine karar verdim demişti. Hatta su almıştım pet şişede dur kalbimin ateşiyle ısıtayım dedi sonra sen duygusal bir insan değilsin diyince haklısın mantığımın ateşiyle ısıtayım demişti :KK70: aah ah nereden nereye valla üzüldüm bak.

Mantık had safhada onda. Zaten açılırken de düşündüm taşındım bizden olabileceğine karar verdim demişti. Hatta su almıştım pet şişede dur kalbimin ateşiyle ısıtayım dedi sonra sen duygusal bir insan değilsin diyince haklısın mantığımın ateşiyle ısıtayım demişti :KK70: aah ah nereden nereye valla üzüldüm bak.
Mantik yoğunluğu olan biri duygusal açliğini mutlaka kapamak ister
Tercihide kendinde olmayani bulmak olur ama bu surectede seni sorgular.
Sonrada seninle yoģrulabilir sana kendini kolayca birakir.
Başi zor olur ama sonrasi kolaylaşabilir.
Akisina birakmaktan başka çaren yok gibi.
Sana sevgisi varmi? Bahsediyormu hiç.

Mantik yoğunluğu olan biri duygusal açliğini mutlaka kapamak ister
Tercihide kendinde olmayani bulmak olur ama bu surectede seni sorgular.
Sonrada seninle yoģrulabilir sana kendini kolayca birakir.
Başi zor olur ama sonrasi kolaylaşabilir.
Akisina birakmaktan başka çaren yok gibi.
Sana sevgisi varmi? Bahsediyormu hiç.
Ona nazaran ben daha duygusal bir insanım doğru. Yani şöyle demişti 'ben aşık olamam ama seni düşündüğümde içimde kıpırtı oluyorsa, seninle sürekli konuşmak istiyorsam sen buna aşk dersin ben başka bir şey derim' sanırım bu seni seviyorum demek :KK70: hiç direkt olarak söylemedi ama bir hafta önce her şey güllük gülistanlıktı sonra bir sözümle ne hale geldik. İlişkiyi tam bitirmek de istemiyor devam ettirmeye hevesi de yok gibi. Ya da gururundan devam edelim diyemiyor da benden bekliyor gibi anlayamıyorum :KK43:(

Ona nazaran ben daha duygusal bir insanım doğru. Yani şöyle demişti 'ben aşık olamam ama seni düşündüğümde içimde kıpırtı oluyorsa, seninle sürekli konuşmak istiyorsam sen buna aşk dersin ben başka bir şey derim' sanırım bu seni seviyorum demek :KK70: hiç direkt olarak söylemedi ama bir hafta önce her şey güllük gülistanlıktı sonra bir sözümle ne hale geldik. İlişkiyi tam bitirmek de istemiyor devam ettirmeye hevesi de yok gibi. Ya da gururundan devam edelim diyemiyor da benden bekliyor gibi anlayamıyorum :KK43:(
O da fazla mantik demogojisi yapiyor yaff..
Hayat zaten sıkicı.. bu kadar vıdi vıdı yapmanin manasi yokki.
Kesinlikle ugrasma ugraştiğinla kalmanda buyuk ihtimal. Birak eğrilsin biraz kendi sana doğru akmayi bilsin. Sen yol yaparsan hep
Hantallaşir iliskiniz.
Aşk maşk tenezzul etmiyorum havalari var guya ama bal gibide ediyordur sende veya başkasinda.
Gururluya da benziyor ustelik.
Çek kendini sahneyi ona birak bak bakalim nabicak :))

O da fazla mantik demogojisi yapiyor yaff..
Hayat zaten sıkicı.. bu kadar vıdi vıdı yapmanin manasi yokki.
Kesinlikle ugrasma ugraştiğinla kalmanda buyuk ihtimal. Birak eğrilsin biraz kendi sana doğru akmayi bilsin. Sen yol yaparsan hep
Hantallaşir iliskiniz.
Aşk maşk tenezzul etmiyorum havalari var guya ama bal gibide ediyordur sende veya başkasinda.
Gururluya da benziyor ustelik.
Çek kendini sahneyi ona birak bak bakalim nabicak :))
Senin bu sorgulamalarin beni cok yipratiyor o yüzden ilişkimizi askıya almaya karar verdim sen kendini akışına bırakana kadar da bu böyle devam eder demeyi düşünüyorum bakalım artık. İsteyen her türlü çabayı gösterir valla.

Senin bu sorgulamalarin beni cok yipratiyor o yüzden ilişkimizi askıya almaya karar verdim sen kendini akışına bırakana kadar da bu böyle devam eder demeyi düşünüyorum bakalım artık. İsteyen her türlü çabayı gösterir valla.
O en son ne demisti?
Bence onun yaptiğini sen yapma.
Askıya aliyorum demekten ziyade oluruna birak.

O en son ne demisti?
Bence onun yaptiğini sen yapma.
Askıya aliyorum demekten ziyade oluruna birak.
En son telefonda konuştuk. "Sürekli aynı hatayı yapıyorsun, değişen hiçbir şey yok. Deneriz tekrar tekrar deneriz sorun değil ama olmuyorsa da zorlamasak mı" dedi. İstersen hemen karar vermeyelim düşünelim dedi iyi dedim. Yatmadan önce de yarın istersen konuşuruz iyi geceler diye mesaj atmış. Bitirmeye meyilli olan böyle mesaj atar mı?

En son telefonda konuştuk. "Sürekli aynı hatayı yapıyorsun, değişen hiçbir şey yok. Deneriz tekrar tekrar deneriz sorun değil ama olmuyorsa da zorlamasak mı" dedi. İstersen hemen karar vermeyelim düşünelim dedi iyi dedim. Yatmadan önce de yarın istersen konuşuruz iyi geceler diye mesaj atmış. Bitirmeye meyilli olan böyle mesaj atar mı?
Peki senin yaptigin ona göre hata olan şey cok muhim bi mevzumu onu anlayamadim cok ciddi birseymi.
Meyili tamamen yok gibi ama
Duygusal anlamda yetersizmi kendisi acaba size karşi.
Fazla oto kontrol var. Eger onemli meseleler degilse.
Bi degisik geldi yani sonucta mantik evliliği filan yapmak istiyorsa oyle yaklaşsin olaylara vs.
Cok kararsiz
Birinden biri kararli olmali oturun konuşun guzelce baska hallollmaz bu mevzular.
Yaşlariniz nedir?

Peki senin yaptigin ona göre hata olan şey cok muhim bi mevzumu onu anlayamadim cok ciddi birseymi.
Meyili tamamen yok gibi ama
Duygusal anlamda yetersizmi kendisi acaba size karşi.
Fazla oto kontrol var. Eger onemli meseleler degilse.
Bi degisik geldi yani sonucta mantik evliliği filan yapmak istiyorsa oyle yaklaşsin olaylara vs.
Cok kararsiz
Birinden biri kararli olmali oturun konuşun guzelce baska hallollmaz bu mevzular.
Güven problemleri yaşadığım için onun bu sorgulamaları acaba beni sevmiyor da heves olarak mı görüyor diye düşünmeme sebep oldu. Beyefendi bir gün hastayım dedi, ben de yaşadığın her şeyin bir heves olduğu düşünülürse bu da çabucak geçer merak etme dedim. Buna gerçekten çok sinirlenmiş. Hep kafanda kurup beni böyle yargılıyorsun diyor. En ufak şeyde hemen karşı tarafın beni kandırdığına inanıyorum bu da daha önceden yasadiklarimdan kaynaklaniyor aslında. Tabi bunu ona söylemedim. Aslında ikimiz de vazgeçmek istemiyoruz ama ikimiz de çok gururluyuz. Kimse adım atmıyor evet düzgünce konusup karar verelim diyoruz ama o karar bir türlü çıkmıyor.

Güven problemleri yaşadığım için onun bu sorgulamaları acaba beni sevmiyor da heves olarak mı görüyor diye düşünmeme sebep oldu. Beyefendi bir gün hastayım dedi, ben de yaşadığın her şeyin bir heves olduğu düşünülürse bu da çabucak geçer merak etme dedim. Buna gerçekten çok sinirlenmiş. Hep kafanda kurup beni böyle yargılıyorsun diyor. En ufak şeyde hemen karşı tarafın beni kandırdığına inanıyorum bu da daha önceden yasadiklarimdan kaynaklaniyor aslında. Tabi bunu ona söylemedim. Aslında ikimiz de vazgeçmek istemiyoruz ama ikimiz de çok gururluyuz. Kimse adım atmıyor evet düzgünce konusup karar verelim diyoruz ama o karar bir türlü çıkmıyor.
Ya suan birbirinizle ciddi birseyler olmadan ilerliyorsunuz sonucta herseyin bitmesi muhtemelde olabilir ama demekki ikinizinde derin dusunceleri var.
Seninle oyalansaydi durum daha baska olurdu sorgulamazdi herseyini bence. Zaman ilac herseye

Bu başlığa bayıldım :super: Katılıyorum.
Kova burcu erkeği ile anlaşılması gerçekten zor.
Eşim bu burç grubuna girdiğinden dolayı en iyi şekilde yorumlayabilirim.
En ufak sorunu büyütme konusunda iyidirler.
Ayrıca takıntılılar,çabuk alınırlar
Çok sorgularlar ve detaya inerler. (İş hayatında iyi bir şey ama ilişkilerde çekilmiyor.)
Her şeye karışmaya da bayılırlar.
Ve de duygusallar ,
Farklılığı ve değişikliği severler.
Onları anlamak yorucu... En iyi özelliği sadece arkadaşlıkları...

Ben de kova burcu kadınıyım ama erkeğe göre kesinlikle daha rahatım.
Arkadaş canlısı ve yeni şeyler keşfetmeyi seviyorum.
Onun kadar detaycı ve takıntılı değilim.

Bu başlığa bayıldım :super: Katılıyorum.
Kova burcu erkeği ile anlaşılması gerçekten zor.
Eşim bu burç grubuna girdiğinden dolayı en iyi şekilde yorumlayabilirim.
En ufak sorunu büyütme konusunda iyidirler.
Ayrıca takıntılılar,çabuk alınırlar
Çok sorgularlar ve detaya inerler. (İş hayatında iyi bir şey ama ilişkilerde çekilmiyor.)
Her şeye karışmaya da bayılırlar.
Ve de duygusallar ,
Farklılığı ve değişikliği severler.
Onları anlamak yorucu... En iyi özelliği sadece arkadaşlıkları...

Ben de kova burcu kadınıyım ama erkeğe göre kesinlikle daha rahatım.
Arkadaş canlısı ve yeni şeyler keşfetmeyi seviyorum.
Onun kadar detaycı ve takıntılı değilim.
Bu başlığı hayatımdaki kova için açmıştım ama 2 gün önce kendisiyle yollarımızı ayırdık. Beni onemsemeyip üstüne üstlük beni hiç anlamıyorsun pozları kesince bu böyle olmaz dedim ve ortak kararla ayrıldık. İlk ay her şey harikaydı bakışları bile aşk doluydu ama bir haftada adam 180 derece döndü. Yok bizi sorgulamaya başlamış yok ben ona şöyle demişim hep öyle diyormusum falan filan. Seviyorum ama gerçekten cekilesi insanlar değiller

Bu başlığı hayatımdaki kova için açmıştım ama 2 gün önce kendisiyle yollarımızı ayırdık. Beni onemsemeyip üstüne üstlük beni hiç anlamıyorsun pozları kesince bu böyle olmaz dedim ve ortak kararla ayrıldık. İlk ay her şey harikaydı bakışları bile aşk doluydu ama bir haftada adam 180 derece döndü. Yok bizi sorgulamaya başlamış yok ben ona şöyle demişim hep öyle diyormusum falan filan. Seviyorum ama gerçekten cekilesi insanlar değiller

Öyle...
Kavga ettiğimizde o da anlamıyorsun der. Genellikle ben suçlu olurum. :)
Dediğim gibi çok takıntılılar . Fazla ayrıntıcı...
Ben ona göre daha rahatım. O kadar sorunları büyütmüyorum. O yüzden birbirimizi dengeliyoruz.
Ve inanır mısın arkadaşımın eşi de kova o da benim gibi aynı şeyleri söylüyor.
Bu burç grubundaki erkeklerin hepsi aynı ...
Fakat sevgili olduğumuz dönemde hiç tartışmazdık. Evlilik farklı boyut tabii.
Sorgulaması kötü olmuş. Gerçekten niyeti ciddi olan adam sorgulama yapmaz.
Hakkında hayırlısı olsun.
Umarım karşına bundan sonra iyi biri çıkar.

Öyle...
Kavga ettiğimizde o da anlamıyorsun der. Genellikle ben suçlu olurum. :)
Dediğim gibi çok takıntılılar . Fazla ayrıntıcı...
Ben ona göre daha rahatım. O kadar sorunları büyütmüyorum. O yüzden birbirimizi dengeliyoruz.
Ve inanır mısın arkadaşımın eşi de kova o da benim gibi aynı şeyleri söylüyor.
Bu burç grubundaki erkeklerin hepsi aynı ...
Fakat sevgili olduğumuz dönemde hiç tartışmazdık. Evlilik farklı boyut tabii.
Sorgulaması kötü olmuş. Gerçekten niyeti ciddi olan adam sorgulama yapmaz.
Hakkında hayırlısı olsun.
Umarım karşına bundan sonra iyi biri çıkar.
Niyeti ciddi olduğu için sorguladı aslında. Acaba yol yakınken dönsek mi evlenince de böyle süregelirse ne olur diye diye bizi bitirdi. Ben 1 sene onu idare ettim de o benim ters bir hareketimde hemen mesafe koydu beni bu ayrılığa iten yegane sebep buydu açıkçası. Takıldığı şey de bana geç yazınca hemen sinirlenmem, samimiyetinden şüphe etmem ve ani sinirlenip gemiler yakacak raddeye gelmem. 1 hafta önce sürekli mesaj atan sürekli ilgilenen kişi 1 hafta sonra tepetaklak değişirse bence benim de onun samimiyetini sorgulamak en doğal hakkım. Zaten en sevmediğim yani ilgisiz olmasiydi, 3 hafta ilgiye boğdu ağzıma bal çaldı sonra yeniden kendi oldu, kaçtı gitti :) neyse yaa hayırlısı olsun, güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X