KPSS 2021 e henüz başlamamış olanlar ve sıfırdan başlayacaklar... Başlayalım ve bitirelim hadi💪

Benim alanımda öğretmenlik alımları artık yapılmıyor o yüzden sadece gk gy çalışsam mi acaba diyorum mesela eğitim bilimleri çalışacağım zamanı gk gy tekrarı yapıp soru çözerim öyle yaparım gk gy yüzde yüz emin olursam 1 ay bir bakarım olmadı eğitim bilimlerine ona tam karar vermedim
Ben bilmiyordum ne kadar saçma alım olmaması.

Hoşgeldin canım.. hayırlısiyla atlaticaz inşallah 🥰🥰 ben 2. Kez girecegim betbatti ilki hazirlanmamistim. Birde hazırlanıp deneyecegim 💃🏼💃🏼💃🏼

Kesinlikle.. ilk konuyu asla geçemediğimiz icin zaten hic olmadi 😁
ucukgenclik ucukgenclik canim ramazan hoca kesinlikte tarihte on yargini yikar. Benimkini yikti şahsen.😌😌
ASSOSyal ASSOSyal canim linki birakiyorum. Banlanirsam bir kac gun giremeyebilirim simdifen hakkinizi helal edin dersleri ihmal etmeyin. :KK70: :KK70:
Tarih keşke rüyalarımda tarihte dolaşıyor olsaydım. Ah ah. Ramazan hocayla osmanlı devletini ziyaret etseydik anlatsaydı. Ben korkudan kitap bile açmıyorum. Lütfen bizi bırakma.

marbling marbling ben gene tek ders mantığı çalışmaya başladım. İki gündür sırf matematik konu ve test olarak ilerledim. Çünkü fark ettimki. Matematiği unutmuşum eski bilgim pratikliğim kalmamış. Basit eşitsizlikler konusuna kadar not tutarak çalıştım ve testimi çözdüm kızlar. Bu sabah biraz sıkıldım neden soruları çözemedim ya da cevap anahtarında yanlışım çıktı kendime öfkelendim. Bu hafta amacım hem mat bir konu anlatım bir de test kitabı bitirmek. Birazdan coğrafyaya bakıcam ya da biraz kitap okuyucam. Sabah erken kalkınca bu saatlerde biraz dengem kayboluyor.

Benim alanımda öğretmenlik alımları artık yapılmıyor o yüzden sadece gk gy çalışsam mi acaba diyorum mesela eğitim bilimleri çalışacağım zamanı gk gy tekrarı yapıp soru çözerim öyle yaparım gk gy yüzde yüz emin olursam 1 ay bir bakarım olmadı eğitim bilimlerine ona tam karar vermedim
Sisteme akil sir ermez gerçekten 🙄 sahsi fikrim tr şartlarında her an herşey olabiliyor. Alım yok dersin pat bir alım olur keşke baksaydim dersin canım. Çok haklısın diğerlerine yüklenmek önemli fakat eğitim bilimlerine de yinede göz atmanı tavsiye ederim. 😌😌
Tarih keşke rüyalarımda tarihte dolaşıyor olsaydım. Ah ah. Ramazan hocayla osmanlı devletini ziyaret etseydik anlatsaydı. Ben korkudan kitap bile açmıyorum. Lütfen bizi bırakma.
Oyle anlatiyor inan bana gülüyorum onu dinlerken.. komik anlatiyor 😆😆
Bugün babamla konuştum. Daha çok ders çalışmam lazım dedim. Babamda Kore dizilerini izlemeyi bırakcaksın. Arada çizgi film izlemezsen 4 saat garanti dedi. :KK70: :KK70: Ben Kore dizilerimi bırakamam ki.:KK4:
Küçücüğüm herseyim 🤗🤗 babani dinle 1 sene ara verebilirsin sonra yat kalk izle 🤩🤩
marbling marbling ben gene tek ders mantığı çalışmaya başladım. İki gündür sırf matematik konu ve test olarak ilerledim. Çünkü fark ettimki. Matematiği unutmuşum eski bilgim pratikliğim kalmamış. Basit eşitsizlikler konusuna kadar not tutarak çalıştım ve testimi çözdüm kızlar. Bu sabah biraz sıkıldım neden soruları çözemedim ya da cevap anahtarında yanlışım çıktı kendime öfkelendim. Bu hafta amacım hem mat bir konu anlatım bir de test kitabı bitirmek. Birazdan coğrafyaya bakıcam ya da biraz kitap okuyucam. Sabah erken kalkınca bu saatlerde biraz dengem kayboluyor.
Cok haklısın miniğim.. şöyleki bende turkce paragraf kendime güvenirdim tek kalemdi diyebilirim. Hic bakmiyordum. Son iki sinavdir ÖSYM beni bitirdi diyebilirim. Gözünü paragraflara dikmis bildigin yapamadim hic 🤯🤯
Ama bu sinavda gorun beni siz 💃🏼💃🏼💃🏼 rampalarin ustasi, paragraflarin hastasiyim 😎 :KK70:
Sizin çalışmalar nasıl gidiyor kızlar.
Bugun is yerine gittim ben. Kitaplarimi da aldim ama hic firsat olmadi. Kitabim gelmedi daha. Paragraf devam 🤩🤩🤩

Sizin çalışmalar nasıl gidiyor kızlar.
Ben yine geç baslayabildim ders çalışmaya vatandaşlıktan 2 video izledim not aldım bu ay çalışmam gereken varandaslik konularım bitmiş oldu.....şimdi coğrafya iklime başlayacağım bunu bitirirsem geriye sadece Türkçe kalıyor gk ve gy den inşallah sonra hedef bitince notlarımı tekrar ve soru çözümü yapıp tekrar 1 aylık ders programı yapicam..

Çalışıyor muyuz kızlar :) coğrafyadan iklimden 4 video var ilk video bitirdim not aldım . bebeğim uyandı ona bakıyorum eğer uyumazsam 2. Videoyaya başlarım inşallah

Bende 60 paragraf çözdüm. Ama en sinir bozucu konu benim icin anlatim ilkeleri, bicimleri yok oykuleme, betimleme, nesnellik , oznellik bi ton sey.. 🤯🤯 bazilarini karistiriyorum oturdum yazdim bir sürü. 60 soruda 14 yanlis bunlarla ilgili 🙄
Atayim isinize yarar belki

Eklentiler

• IMG_20210106_232749.jpg
    IMG_20210106_232749.jpg
    196,5 KB · Görüntüleme: 14
Sisteme akil sir ermez gerçekten 🙄 sahsi fikrim tr şartlarında her an herşey olabiliyor. Alım yok dersin pat bir alım olur keşke baksaydim dersin canım. Çok haklısın diğerlerine yüklenmek önemli fakat eğitim bilimlerine de yinede göz atmanı tavsiye ederim. 😌😌

Oyle anlatiyor inan bana gülüyorum onu dinlerken.. komik anlatiyor 😆😆

Küçücüğüm herseyim 🤗🤗 babani dinle 1 sene ara verebilirsin sonra yat kalk izle 🤩🤩

Cok haklısın miniğim.. şöyleki bende turkce paragraf kendime güvenirdim tek kalemdi diyebilirim. Hic bakmiyordum. Son iki sinavdir ÖSYM beni bitirdi diyebilirim. Gözünü paragraflara dikmis bildigin yapamadim hic 🤯🤯
Ama bu sinavda gorun beni siz 💃🏼💃🏼💃🏼 rampalarin ustasi, paragraflarin hastasiyim 😎 :KK70:

Bugun is yerine gittim ben. Kitaplarimi da aldim ama hic firsat olmadi. Kitabim gelmedi daha. Paragraf devam 🤩🤩🤩
Tarihçi bir evlat olmak isterdim ah ah.
Paragrafların kraliçesisin sen canım benim.:sampiyon::KK37:
Yarın gelir belki. İş yoğun muydu bugün?

coğrafya İklimin 2. Videosu bitti 3. Ye bir göz kirparim belki uykum gelir birazdan.. hayırlı geceler kızlar :)

Ne yaptınız bugün kızlar calisabildiniz mi ben bir video cografya calisabildim sadece 1 video daha bitirirsem cografya iklim bitecek inşallah ... Yine ev dağıldi yine yapmam gerekenler var 2 çocuk ancak işte olduğu kadar çok şükür önemli olan bırakmamak ama ..bir şeyler yiyeyim sonra calismaya devam inşallah

Tarihçi bir evlat olmak isterdim ah ah.
Paragrafların kraliçesisin sen canım benim.:sampiyon::KK37:
Yarın gelir belki. İş yoğun muydu bugün?
Bugun geldi canim simdi baslayacagim.💃🏼💃🏼Heyecanlıyım bende. Dun yoğundu biraz ama bugün evdeyim gerek olursa çağırıyorlar zaten. Şimdi oturdum çalışayım diye 🤩🤩🤩
Ne yaptınız bugün kızlar calisabildiniz mi ben bir video cografya calisabildim sadece 1 video daha bitirirsem cografya iklim bitecek inşallah ... Yine ev dağıldi yine yapmam gerekenler var 2 çocuk ancak işte olduğu kadar çok şükür önemli olan bırakmamak ama ..bir şeyler yiyeyim sonra calismaya devam inşallah
Selam canim iyi gidiyorsun masallah 🧿🧿
bugun islerim vardi dişarda ve evde. Simdi oturdum bekledigim soru bankası geldi. Bakalim ne öğrenmişim. Basliyorum 💃🏼💃🏼

Bugun geldi canim simdi baslayacagim.💃🏼💃🏼Heyecanlıyım bende. Dun yoğundu biraz ama bugün evdeyim gerek olursa çağırıyorlar zaten. Şimdi oturdum çalışayım diye 🤩🤩🤩

Selam canim iyi gidiyorsun masallah 🧿🧿
bugun islerim vardi dişarda ve evde. Simdi oturdum bekledigim soru bankası geldi. Bakalim ne öğrenmişim. Basliyorum 💃🏼💃🏼
Keyifli çözümler dilerim canım.

Hayırlı geceler kızlar coğrafyadan iklimi bitirdim şükürler olsun notumuda aldım ...şimdi sırada sadece Türkçe kaldı bu ayki programımda ...bu arada evin dağınıklığı o toparladım ama bebeğim durmuyor onu uyutayim az bir bulaşık kaldı elde yıkama gerekenler sonra uykum gelmezse on yargılı olduğum dilbilgisine başlamayı düşünüyorum yaptığım programa uyabildigim için çok mutlu ve heyecanlıyım :)

Bu arada kızlar Türkçe için önder hocanın kitabını aldım onun sitesinden izleyeceğim videoları çok güzel anlatıyor eskiden you tube videoları vardı ama sildi sitesine yükledi kitabida çok hoşuma gitti .. resim atabilirim görmek isteyene

X