KPSS 2021 e henüz başlamamış olanlar ve sıfırdan başlayacaklar... Başlayalım ve bitirelim hadi💪

Gunaydinnnn 🥰🤩🤩💃🏼💃🏼
Guzel motivasyonla uyandim bugün cuma tarti günü malum hedefimin baya altinda çıktı. Cok mutlu oldum. Hadi sizde sizi mutlu eden ruhunuza iyi gelen birsey yapin.. cokkk verimli bir gun gecirelim kizlar . Gun sonunda buraya mutlaka yazalim neler yaptığımızı olur mu? 🤗🤗🤗
Yarın başlayacağım canım daha 😞
Basla artik bir yerden en sevdiginden başla, arkasi gelicek...

Eee haydii hop hopp hopppp... Herkesss bi silkelensin :KK73: :21: :KK71::KK71:

Arkadaşlar lise mat öğretmeniyim.Yıllardır özelde çalışıyorum daha önce bir kez sınava hazırlanmışlığım var.Alan konusunda tecrübeliyim biraz.Bu sene bir daha denemek istiyorum.Bana önerebileceğiniz alan kitapları konu anlatımlı ve soru bankası olacak şekilde neler?

Gunaydinnnn 🥰🤩🤩💃🏼💃🏼
Guzel motivasyonla uyandim bugün cuma tarti günü malum hedefimin baya altinda çıktı. Cok mutlu oldum. Hadi sizde sizi mutlu eden ruhunuza iyi gelen birsey yapin.. cokkk verimli bir gun gecirelim kizlar . Gun sonunda buraya mutlaka yazalim neler yaptığımızı olur mu? 🤗🤗🤗

Çok sevindim canım senin için 🤩😍💕
Evet bir yerden adım atmak lazım, en sevdiğimden🤩😍

Arkadaşlar lise mat öğretmeniyim.Yıllardır özelde çalışıyorum daha önce bir kez sınava hazırlanmışlığım var.Alan konusunda tecrübeliyim biraz.Bu sene bir daha denemek istiyorum.Bana önerebileceğiniz alan kitapları konu anlatımlı ve soru bankası olacak şekilde neler?
matematik mezunu değiliz kuzum alan konusunda hangisi daha iyidir bilemiyorum ben gk ve gy çalışıyorum çalıştığım kaynakları söyleyebilirim eğer istersen

Gunaydinnnn 🥰🤩🤩💃🏼💃🏼

Tartıda ekşi görmek büyük mutluluk senin adına sevindim ben emzirdigim için diyet yapamıyorum her yapmaya kalktığımda sütüm azalıyor malesef artık kızım için biraz tombiş gezicez kıyafetlerime sigamicam ..ama eşim para biriktiriyor kitaplık ve normal bisiklet aldıktan sonra inşallah eliptik bisiklet alicaz spor yaparım o zaman ...... Diğer pilates olsun Jilian Michael de yaparım ama üşeniyorum canım istemiyor doğrusu ... bugün Türkçeye çalışmaya baslicam daha başlamadım eşim ise öğleden sonra gidiyor o gidince başlarım çalışmaya ancak

Canım onlar da olur alanla başlayacağım ama onlar da lazım ilerde tabi aklımda bulunsun
Türkçede : önder dönmez
Coğrafyada : bayram Meral
Vatandaşlıkta: Emrah Vahap
Mat ve geo: Ceyhun hoca( temeli olmayanlar için iyi ) ( temeli olanlara İlyas güneş daha iyi bence)
Tarih : ramazan Yetgin

Bir kaç hoca dinleyip bir iki video bu hocalara karar verdim ben :) hepsinden Allah razı olsun

Türkçede : önder dönmez
Coğrafyada : bayram Meral
Vatandaşlıkta: Emrah Vahap
Mat ve geo: Ceyhun hoca( temeli olmayanlar için iyi ) ( temeli olanlara İlyas güneş daha iyi bence)
Tarih : ramazan Yetgin

Bir kaç hoca dinleyip bir iki video bu hocalara karar verdim ben :) hepsinden Allah razı olsun
Çok teşekkür ederim🥰

Merhaba canim hosgeldin. Matematik ogrenmeye çalışıyorum bende. 😊
Matematik alan konusunda hic bir fikrim yok maesef. Bende benim hocam yayınlarını ve hocalarini takip ediyorum. Egitim bilimlerinde cok iyiler, tarihte zaten ramazan yetkin tek geçerim. Tarihi sevdiren hoca.
Benim hocam ilyas güneş ağır geldi bana temelim olmadigi icin ama temeli olanlar için gayet guzel anlatiyor.
Kolay gelsin canim bize katilmak istersen biz buradayiz.. 🤗🤗
Tartıda ekşi görmek büyük mutluluk senin adına sevindim ben emzirdigim için diyet yapamıyorum her yapmaya kalktığımda sütüm azalıyor malesef artık kızım için biraz tombiş gezicez kıyafetlerime sigamicam ..ama eşim para biriktiriyor kitaplık ve normal bisiklet aldıktan sonra inşallah eliptik bisiklet alicaz spor yaparım o zaman ...... Diğer pilates olsun Jilian Michael de yaparım ama üşeniyorum canım istemiyor doğrusu ... bugün Türkçeye çalışmaya baslicam daha başlamadım eşim ise öğleden sonra gidiyor o gidince başlarım çalışmaya ancak
Canim 🤗🤗 Olsun saglikli olda tontis ol. Sen bilirsin zamanını. Bende diyet yapmiyorum aslinda. Herseyi yiyip kalori takibi yapiyorum. Vermek icin 1550 kalori almam gerekiyorsa ben 1000 de kalıyorum ve haftada 1 kilo rahat gidiyor. Uygulamalar da var bunun icin kullanisli her yiyecek var takibi de kolay oluyor bu yuzden 🤩🤩 spor bi ara yapmistim trkrar baslamak istiyorum ama baslayamadim henuz.
Bende oturucam simdi mat ve paragraf yapacgim. Kitap okuyacagim ve okuma egzersizleri. Ueni program yapmam lazim. Bugun mutlaka yapacagimm 🤩🤩🤩

marbling marbling kilo vermene çok sevindim, canım. Keşke bende takıma katılsaydım, dedim. Sen teklif ettiğinde. Takibi daha rahat oluyor.
Gel bebeğim 😘😘 emin ol hic yabancilik cekmeyeceksin, cok seversin😍😍
Bu arada gecrn hafta 75.1 idim. hedefim 74 tu. Bugun tartim 73.6 ile sevindirdi beni🤩🤩🤩

Dün ders calisamadim malesef hergun azda olsa çalışmalıydim gece 5 e kadar film felan izledik o iyiydi ama ondan önce çalışabilirdim yani ..neyse inşallah şimdi tukceye geçiyorum isimlerden başlayalım inşallah

Dün ders calisamadim malesef hergun azda olsa çalışmalıydim gece 5 e kadar film felan izledik o iyiydi ama ondan önce çalışabilirdim yani ..neyse inşallah şimdi tukceye geçiyorum isimlerden başlayalım inşallah
Böyle düşünüp kendinizi yıpratmayın, insan kendinede zaman ayırmalı bazen ki beyni yenilensin vücudu dinlensin. Bunun acısını sınavda yaşarsınız yoksa:KK43: kendimden biliyorum malesef :KK43:

Gel bebeğim 😘😘 emin ol hic yabancilik cekmeyeceksin, cok seversin😍😍
Bu arada gecrn hafta 75.1 idim. hedefim 74 tu. Bugun tartim 73.6 ile sevindirdi beni🤩🤩🤩
Sizin adiniza cok sevindim. Bende kilo vermeye çalışıyorum galiba hepimizin ortak sorunu. Forumda yarışma değilse bir grup var bende oraya katıldım bu hafta.bakalım verebilecekmiyim bende.Darisi benim basima inşallah. Derslere gelince birkac gundur yazmiyorum ama duzenli calismaya calisiyorum. 31 ocağa kadar alana devam...

X