KPSS 2021 e henüz başlamamış olanlar ve sıfırdan başlayacaklar... Başlayalım ve bitirelim hadi💪

Selam kizlar. 5 tr kalkmak isteyip kalkamayanlardan biri de benim. Ve 4 te uyuyabildim. 9 bucukta uyandim. Hizli okuma etkinliğim 1 sa., Kitabimi okudim 45 dk. Biraz ara verip mat baslayacagim💃🏼💃🏼
Kolay gelsin verimli bir gun olsun hepimiz icin. Okudugum kitaptan bir bölüm paylasmak istiyorum sizinle. İrade terbiyesi-Jules Payot.❤️

Eklentiler

• IMG_20210110_134659.jpg
    IMG_20210110_134659.jpg
    148,4 KB · Görüntüleme: 15
Selam kizlar. 5 tr kalkmak isteyip kalkamayanlardan biri de benim. Ve 4 te uyuyabildim. 9 bucukta uyandim. Hizli okuma etkinliğim 1 sa., Kitabimi okudim 45 dk. Biraz ara verip mat baslayacagim💃🏼💃🏼
Kolay gelsin verimli bir gun olsun hepimiz icin. Okudugum kitaptan bir bölüm paylasmak istiyorum sizinle. İrade terbiyesi-Jules Payot.❤️
Harikaymış tam bize uygun ve tamda yapmak istediğim yaptığım şey inşallah ...ben azcik erken kalktım ama sonra biraz çalışıp uyudum tekrar ona ne demeli :)

Şimdi programımı hazirladim bugünü vatandaşlık günü ilan ettim çalışıyorum ama birazdan kalkıp ev işi yemek girisicem

Bugün 3. günüm
Kaplumbağa adımlarıyla ilerliyorum ben. Geçen sene yaptığımı yapmayacağım 🙈
Bugün tarih 3. Üniteyi çalıştım, diğer iki ünite tekrarı yaptım.
Matematik not defterimden konuların üzerinden geçip gözden geçirdim. Birazdan geçmiş matematik sorusu çözeceğim biraz.
Devamını da yazarım kısmetse 😍🤩

Gerçekten de tam hızlınmış. Bende burada yazılanlar gibi yapmaya çalışıyorum. Bende erken kalktım biraz çalışıp sonra uyudum malesef🙈 sonra ev işi derken bu vakit oldu tekrar ders başına...

Çok yavaş olsada ilerliyorum çok şükür 2 vatandaşlık videosu bitirdim bugünü vatandaşlık günü ilan ettim bu arada 1 aylık programimada başladım ...10 Şubat'ta bitmesi gerek konularim...gecen ay çalıştığım vatandaşlık konularını gözden geçirip 2 test felan çözerim ancak heralde çünkü daha ilk konu tam bitmiş değil birde elimde vatandaslik soru bankası kaynak güncel bir tane var

Selam kizlar.. iyi gidiyoruz 🧿🧿 bize.
Ben bugun 8.30 da kalktim. Tarih calistim. En bastan gelerek Osmanli devletine kadar geldim.onceden buralara bakmis oldugum icin notlarimi okudum. Az biraz daha soru cozup, gelisim psikolojisine basliyorum. Daha once baslardim ama is yerinden de is cikinca anca oldu. 😌😌
Siz naptiniz nasil gidiyor?

Ben daha bugün çalışmaya fırsat bulamadım cocukalr ev işi derken ama onları uyutup öyle çalışmaya başlayacağım nasip olursa ... çünkü uyuduklarinda daha verimli oluyor bugün matematik çalışmayı planlıyorum ...geçen ay çalıştığım konuları tekrar edip yeni konu çalışıp soru çözmek hedefim bakalım ne kadarını yapacağım

Uyutmaya çalışıyorum ben bebeleri hala az kaldı baslicam ama inşallah :)

Selam kizlar.. iyi gidiyoruz 🧿🧿 bize.
Ben bugun 8.30 da kalktim. Tarih calistim. En bastan gelerek Osmanli devletine kadar geldim.onceden buralara bakmis oldugum icin notlarimi okudum. Az biraz daha soru cozup, gelisim psikolojisine basliyorum. Daha once baslardim ama is yerinden de is cikinca anca oldu. 😌😌
Siz naptiniz nasil gidiyor?

X