Kpss 2024 e hazırlananlar buyrun toplaşalım

şuan ben ne yapacağımı bilmiyorum ne caliscam ne yapcam video açıyorum ee biliyorum zaten oluyorum. matematikte öyle çözüyorum. çok zor 80lerden 95+ taşımak. saatlerce ders çalışıyorlar. bir de üstüne benim çalışma ve yüksek lisans eklenirse zor gibi geliyor
Benim söylediklerim tabi bir tavsiye herkesin öğrenme stili farklıdır. Ben de sizin yaşadıklarınızı yaşıyorum şu an ve sanki her şeyi biliyorum ama sanki bilmiyorum gibi de geliyor. Soru çözüyorum ve eğer o konuyla ilgili çok yanlışım çıkıyorsa konuyu açıp dinliyorum.

Benim söylediklerim tabi bir tavsiye herkesin öğrenme stili farklıdır. Ben de sizin yaşadıklarınızı yaşıyorum şu an ve sanki her şeyi biliyorum ama sanki bilemiyorum gibi de geliyor. Soru çözüyorum ve eğer o konuyla ilgili çok yanlışım çıkıyorsa konuyu açıp dinliyorum.
işte çıkmıyor ya da ben bunu yapardım işte şöyle böyle özgüven geliyor saçma şekilde. ama insanların 12-13 saat ders çalıştığını görünce de içim üzülüyor.... en iyi dersim matematik Türkçem çok kötü. özel ders almam lazım herhalde

işte çıkmıyor ya da ben bunu yapardım işte şöyle böyle özgüven geliyor saçma şekilde. ama insanların 12-13 saat ders çalıştığını görünce de içim üzülüyor.... en iyi dersim matematik Türkçem çok kötü. özel ders almam lazım herhalde
Türkçe her geçen sene daha da zorlaşıyor kpss de .. 3 seferdşr giriyorum her seferinde daha da şok oldum

90-95 bandında alanların çoğu en az 8-10 saat ders çalışıyor bu bi gerçek 😓😓

Gk soruları da kolay olmuyor. Sadece Türkçe zorlamıyor ki bütün derslerde eleyici sorular oluyor. Türkçede düzenli paragraf sorusu çözerek netlerinizi yükseltirsiniz. Sadece sabırla çözmeye devam edin. Zamanla netlerinizdeki artışı fark edersiniz ve sorunlara yaklaşımız da profesyonel olacaktır.

Bana kalırsa destek almanızda fayda var. Uzaktan eğitim veren çok yer var. Ben de aldım kasımda dersler başlayacak. Sistemli bir şekilde ilerlemek istiyorsanız bence uzaktan eğitim alın.

Eğitim ve sosyal ağı diye bir uygulama var ücretsiz. Kpss hocaları soru paylaşımı falan yapıyor . Kısa hap bilgiler de var

X