KPSS için kaynak önerir misiniz?

Spagettisever

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2021
1.855
3.207
Kızlar merhaba. Konuyu nereye açsam bilemedim. Aslında dert değil şu an yazacaklarım sadece bir fikir istiyorum. Bana bir yol gösterin. 40 yaşındayım bu yıl kpss girmek istiyorum. Okul öncesi öğretmeniyim ama çalışmıyorum şu an. Bitirdiğim ön lisans bölümleri de var. Memur olamam ama belki açıktan atamada bir şansım olur diye düşünüyorum. Çok mu geç kaldım. Kızım 6 yaşında okul saatlerinde alacak bakacak kimse yok. Özelde çalışsam saatleri uymuyor.
Ben kpss çalışmak istiyorum. Ama öyle uzak kaldım ki derslerden nerden başlamalıyım bilemiyorum. Bana kaynak önerir misiniz. Değerli fikirlerinize ihtiyacım var.

internetten hocaları dinlemenizi tavsiye ederim çok güzel kanallar var. Yargı güzel ama zor soruları, benim hocam, hoca webde falan bir sürü kaynak var aslında ne kadar çok yayınevinden soru çözerseniz o kadar iyi olur

Teşekkür ederim kızlar çok sağolun. Derslerden uzak kalmak korkuttu beni bir an ama çıkmış sorulara ve İnternet derslerine bakacağım.

Bölümünüz çok güzel,atanirsiniz emin olun. Okul öncesi alımı gayet iyi durumda. Yotubeda benim hocam, yediiklim, hoca kafası, hocawebte,indeks sayfalarını takip edin. Tüm derslerin konu anlatımı var. Beğendiğiniz hocanın ya video ders notunu alın ya da kendiniz yazın. Soru bankası alın. Bir yerden başlayın. S8z istedikten sonra yaparsınız . Yotubeda öyle güzel harika hocalar var ki, bunu değerlendirin. Sınav 14 temmuzda ,plan yapıp hemen başlayın.

Kızlar merhaba. Konuyu nereye açsam bilemedim. Aslında dert değil şu an yazacaklarım sadece bir fikir istiyorum. Bana bir yol gösterin. 40 yaşındayım bu yıl kpss girmek istiyorum. Okul öncesi öğretmeniyim ama çalışmıyorum şu an. Bitirdiğim ön lisans bölümleri de var. Memur olamam ama belki açıktan atamada bir şansım olur diye düşünüyorum. Çok mu geç kaldım. Kızım 6 yaşında okul saatlerinde alacak bakacak kimse yok. Özelde çalışsam saatleri uymuyor.
Ben kpss çalışmak istiyorum. Ama öyle uzak kaldım ki derslerden nerden başlamalıyım bilemiyorum. Bana kaynak önerir misiniz. Değerli fikirlerinize ihtiyacım var.

Bende 37 yasında üç çocuk annesiyim 16 yıl oldu mezun olalı ve kpss ye girmeye karar verdim evde kendi çabamla hazırlancam araştırdım benim hocam you tube kanalını tavsiye ettiler oradan dersleri takip edip soru bankası çözücem

Bende 37 yasında üç çocuk annesiyim 16 yıl oldu mezun olalı ve kpss ye girmeye karar verdim evde kendi çabamla hazırlancam araştırdım benim hocam you tube kanalını tavsiye ettiler oradan dersleri takip edip soru bankası çözücem
Yaaa ne güzel. Ben başladım, çok uzak kalmıştım derslerden. Buradan kızların sayesinde benim hocam ile tanıştım. Epey yol katettim. Hoca webde kitapları aldım. Çıkmış sorularda aldım. Sizde yaparsınız. Hemen ilk fırsatta başlayın devamı geliyor.

X