KPSS önlisans

Mavi Menekse

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2022
15.367
70.917
Merhaba, patoloji teknikerliği okudum 2018 de mezun oldum KPSS önlisans dan sınava giricem.
Calısmaya baslamıstım ancak yavaslamaya basladım tekrardan motive olmak istiyorum buraya hergun yaptıgım seyleri yazmaya baslıcam artık belki okuyan olursa onlarla beraber ilerleriz bu yolculukta.

Sınav Tarihi: 2 Ekim
Bugun 29 Ocak

Geldigim konular
Matematik Basit esitsizlikler
Türkçe Ek fiil
Tarih Duraklama
Coğrafya Konular bitti
Vatandaşlık henuz baslamadım

Umarım bu konuda benimle beraber ilerlicek kişiler gelir 💙

merhaba, gayet güzel gidiyorsunuz, böyle devam ederseniz konularda erken biter ve konuları tekrar edip farklı soru bankası kitaplarından gidersiniz. daha sonra branş denemeleri ve genel denemeler gelir.

yalnız ben lisans için hazırlanıyorum. 6 ay kaldı. zamandan dolayı daha gerideyim. tarih, Coğrafya şubat sonu, matematik, türkçe mart sonu bitirmeye çalışacağım. vatandaşlığa hiç başlamadım onu da mart gibi bir ayda bitirmeye çalışacağım. sonra sadece sınava 4 ay kalıyor. bir ya da iki ay boyunca her dersi baştan hızlıca tekrar ederken birer soru bankası bitirip branş denemelerine geçeceğim. bir de pegem Türkiye geneli sınavları oluyormuş konular bitince ona da gireceğim, yani umarım planladığım gibi olur.

siz zaman açısından biraz daha avantajlısınız ben biraz geç kaldım 🙂

merhaba, gayet güzel gidiyorsunuz, böyle devam ederseniz konularda erken biter ve konuları tekrar edip farklı soru bankası kitaplarından gidersiniz. daha sonra branş denemeleri ve genel denemeler gelir.

yalnız ben lisans için hazırlanıyorum. 6 ay kaldı. zamandan dolayı daha gerideyim. tarih, Coğrafya şubat sonu, matematik, türkçe mart sonu bitirmeye çalışacağım. vatandaşlığa hiç başlamadım onu da mart gibi bir ayda bitirmeye çalışacağım. sonra sadece sınava 4 ay kalıyor. bir ya da iki ay boyunca her dersi baştan hızlıca tekrar ederken birer soru bankası bitirip branş denemelerine geçeceğim. bir de pegem Türkiye geneli sınavları oluyormuş konular bitince ona da gireceğim, yani umarım planladığım gibi olur.

siz zaman açısından biraz daha avantajlısınız ben biraz geç kaldım 🙂
Eğer vaktiniz varsa hızlanırsanız konuları sizde erkenden bitirebilirsiniz hem su aralar cok yogun hastalık var ben de calısamıyorum öksürükten dolayı. O yuzden arayı kapatabilirsiniz biraz üstüne düşerek 😌

Merhaba, patoloji teknikerliği okudum 2018 de mezun oldum KPSS önlisans dan sınava giricem.
Calısmaya baslamıstım ancak yavaslamaya basladım tekrardan motive olmak istiyorum buraya hergun yaptıgım seyleri yazmaya baslıcam artık belki okuyan olursa onlarla beraber ilerleriz bu yolculukta.

Sınav Tarihi: 2 Ekim
Bugun 29 Ocak

Geldigim konular
Matematik Basit esitsizlikler
Türkçe Ek fiil
Tarih Duraklama
Coğrafya Konular bitti
Vatandaşlık henuz baslamadım

Umarım bu konuda benimle beraber ilerlicek kişiler gelir 💙
Şimdiden başarılar 🙏🏻

Aklıma geldi dun yaptıklarımı buraya da yazayim 🥰

6 saat calıstım bu saatte naptım